Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Следваща
 Сънища, кошмари - разкажете ги! :) « Предишната тема :: Следващата тема » 
Спите ли спокойно?
Да, съвсем нормално
33%
 33%  [ 96 ]
Да и сънувам непрекъснато :)
38%
 38%  [ 111 ]
Не особено, не мога да спя дълго, тва е загуба на време
16%
 16%  [ 46 ]
Не особено, измъчват ме кошмари
11%
 11%  [ 33 ]
Общо гласове : 286
Автор Съобщение
Композиторът
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 10:29 am    Заглавие: Сънища, кошмари - разкажете ги! :) Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Тук може да споделяте, когато ви се случи да сънувате нещо интересно - забавно, странно или страшно. Може като начало всеки да разкаже най-страшните кошмари, които е имал някога. Колко често сънувате и помните ли след това? Какви бяха детските ви кошмари и страхове? Имали ли сте пророчески сънища или такива, които имат някаква необяснима връзка с реалността? Вярвате ли че това е възможно или сте на страната на научното обяснение по въпроса?
Споделете също и интересни случки покрай спането - как се спи на неудобни места, сомнамбулни изпълнения, падания от легла и други инциденти... Бързо ли заспивате или имате проблеми? По колко часа на денонощие спите? Хъркате ли (според другите)?

(аз лично ще споделя малко по-късно)

All cleaned up.
~ wishez

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Beautiful_Soul
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: в кенефите на Централни Хали

Ми моите суни6та не са много дулги, санувам по няколко на но6т. Наи-гадния ми ко6мар, които като бях малка санувах много 4есто е как един танк ме премазва и аз му виждам колелото пред лицето ми... тва като го санувах такув страх ме обзема6е., все едно полудявам...заставах на едно място и гледах в една то4ка, бе6е ме страх да си легна, вуоб6те незнаех каде се намирам. Су6тия слу4аи бе6е и с една змия как минава през мен, тва бе6е о6те по-гадно, за6тото ваоб6те не можех да се сабудя... Спомням си как ставах и обикалях целия апартамент, а тая змия бе6е пред о4ите ми и минава6е през тялото ми...отврятително бе6е.
Миналата година цяла седмица подред санувах ве6тици. ве6тици ваоб6те не ме страскат, но като ги санувам просто не мога да ви опи6а какуф страх ме обзема.
Преди като даваха "Сунсет Биитч" постоянно го гледах, има6е една хилари, която бе6е просто отврятителна, без коса и сбру4кана. нея на спирах да я санувам всяка но6т, не исках даже и да си лягам. Тва е за ко6марите, за веселите ми суни6та някои друг пут 6е разкая.

ползвай кирилизатора
~ wishez

Beautiful_Soul
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: в кенефите на Централни Хали

О и аз сум санувала много как умирам. Как ска4ам от един блок...направо уяс. Преди няколко години бях санувала и 4е сум в една гора и тя е пулна с кентаври които ме стрелят да ме убият...

Сега за веселите суни6та:
Санувах как сум на един терен и се бия с някви виртуални ренджури...разни еи такя и аз по едно време викам: Вие не играете 4естно..абее
И доста суни6та за над 18 сум санувала...ама аиде да не ги разказвам... Оба4е наи-гадното е като санува6 много готин сун и като се сабуди6 и разбере6 4е е било само сун и стаа кофти. Аз например санувах 4е си намирам супер яко гадженце, 4е си намирам цял сандук на улицата с пари и дяманти...Суни6та, суни6та!
lost
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: see the smile behind ?

Аз лично много често сънувам повтарящи се сънища - и все кошмари! (а не някой щастлив момент Sad ) Кошмарите ми са много тъпи - или бягам от чудовище или аз съм някакъв убиец и гоня някой! пълен безпорядък! Почти винаги си помня сънищата.
Казано честно - заспивам много трудно - всеки шум ми пречи - много е тъпо и ме дразни, ама няма как. веднъж пътувахме до Австрия ден и половина с автобус - всички спяха, само аз се кокорих! Smile
somehow, someday
We'd have to say goodbye.
.
Somehow today...
...we have to say
goodbye..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
A_s_h_l_e_y
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: там некъде между идиотщината и тъпотията

Аз си спя най-нормално понякога зема че сънувам нещу ама после зема че го забравя!Кошмари никога май не съм сънувала или поне не си спомням-повечето пъти обаче не сънувам и така си ми е най-добре щото после не се терзая с мисли ох ами ако този сън се сбъдне какво ли ще стане или ауу сънувах че си ставам гадже с любовта на живота ми ах колко съм щастлива! Laughing
you can`t have them!!!
Върнете се в началото
Predator-S
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Моите съвища по принцип са доста объркани и нямат нищо общо с реалността.Понякога обаче са си напълно смислени.Имал съм и пророчески сънища.Също така мното пъти съм имал дежа-ву.Като бях по-малък май сънувах по-често.Понякога знаех, че сънувам (даже си казах насън "Ей сега ще се събудя" и хоп - отворих очи), друг път пък сънищата ми са били адски реални (усещал съм твърда земя под краката си, усещал съм болка и т.н.).Много често ми се е случвало някой, нещо или сам да се събудя точно когато ще се случи нещо наистина вълнуващо в съня ми.Или пък точно секунда преди да се просна на земята (като съм падал отвисоко), се събуждам стреснат.Това май беше, защото мозъкът не може да възпроизведе смъртта.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
Elodie Artour
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Wolferan

Аз винаги усещам сънищата си,независимо дали участвам в тях,или не.

One crystal inside my lonely heart
You light up my life I embrace your light

You're my Light ...

Последната промяна е направена от Elodie Artour на Пет Дек 30, 2005 7:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ludata_hermione
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: *In Hell*

Честно казано аз страдам от нещо като безсъние.Спя доста малко,а се чувствам бодра и отпочинала.Когато сънувам,има и от кошмари,и от хубави сънища.Но напоследък преобладават друг тип-еротични Embarassed .Ужас.Не ми се ще да ги разказвам тях,защото са прекалено лични!
dark_soul_f^
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Аз си заспивам бързо и мога да спя почти навсякъде по всяко време.Много обичам да спя.Напоследък рядко сънувам.Най-често сънят ми е неприятен,в смисъл гаден,страшен или странен,абсурден.А и по принцип мисля ,че приятните и красиви сънища са рядкост,не само при мен-при повечето хора.
Имам един мн красив сън,в който летя над моя град. И имам дом,прибирам се там,имам нешо като сем.,но мисля,че не беше моето. Те също могат да летят.И когато летя наблюдавам обикновения живот долу.Беше мн красив сън!Отпускащ...
Чела съм,че т.нар.сън,в който летиш,всъщност не е сън,а отделяне на душата от тялото.Дори може душата ти да не се върне в тялото.И в такъв случай настъпва смърт за тялото,без видима причина за това.
Не знам за моя сън,но определено беше приятен.
Върнете се в началото
kornelia
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

тая нощ сънувах нещо много странно:
С три приятелки сме в дин ужасно скъп магзин.Продава4ката е огляма блейка и едни там двама я ядосват и тя тръгва да ги гони като ни остава сами в магазина.Ами ре6ихме да го ограбим Confused Много странно,защото си спомням какво си взех-една 4анта с рози прикрепени на нея,дънки и един бял ънков костюм,два ластика и някакъв парфюм.После си излязохме и продава4ката нищо не разбра,оба4е по4на да ме гризе съвеста и върнах нещата,като на 4антата бях скъсала етикета и трябва6е да си я задържа като я платя Wink и продава4ката още я няма6е.После изведнъж се озовах на плажа и Рекс Пепино(откъде накъде пък той)се стреля6е с един и паднаха в дупката,която токущо бях изкопала в пясъка Laughing .Никой не умря,оня си замина.Това
После като градовете в Муо онлайн-аз пиша move Davias и някъв ме местив друг град и така в продължение на минута.После идва някакъв птеродактил и тоя се ка4ва на него и отлетява.
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Барбарой,Подземен свят

Чесно казано в почти всичкити ми сънища бягам от някого и то бягам из някакви странни места!Странно нали?Сигурно от всички филми на ужасите,който гледам,но то друга страна не ги гледам всеки ден!А тези сънища стават все по-чести! Smile
Please tell me and don't lie...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ludata_hermione
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: *In Hell*

Моите кошмари пък са с някви гнусни,пълзящи четриноги Be sick Мноо мраза и паяци,и хлебарки и се някви такива ...А като гледах осмокраки гадини цяла нощ не можах да спа!А хубавите ми сънища са с момчето ми.Имам разбира се и странни сънища.Веднъж напр.както си седях в няква градина(тва го сънувам)се появява някво бяло сияние,и някой започва да ми говори.Каза че моят живот ще бъде приказка стига да дам онова на онзи,което не ми предналежи Shocked Нищо не разбрах,а и не се посъветвах с никой.Дайте предложения какво може да е означавало това или просто поредната глупост?!
Bellatrix Lestrange
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Lucifer's Angel

Местожителство: Evilland.

Аз лесно заспивам и сънувам нещо което е свързано с това, за което съм си мислила преди да заспа. Пример:
Arrow Мисля си за Том Фелтън Arrow Заспивам Arrow Сънувам нещо с Том Фелтън.
Very Happy Ама веднъж си мислех за контролното по геометрия и сънувах, че тетрадката ми за класни и контролни ме изяде с кетчуп. Rolling Eyes
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Dr1Slii4kA написа:
Predator-S написа:
Я момчетата да почнем малко да споделяме за мокрите сънища.
Tva traa da se 4ue (i da se vidi) Laughing

че и да гледа иска?!? Shocked уеуе... ненаситна... Laughing ... ай ше си допаднем май... пхахах

Ами при мен положението е такова: по-рано много сънувах... Сега от 1-2 години изобщо не сънувам. Никога. И спя по много малко. Просто съм нервен, докато спя имам чувството, че си губя времето... ужасна работа... Rolling Eyes (давам си сметка, че това е гадно и неправилно - сънят е много полезен)

Сънища - имал съм всякакви. Детските ми кошмари - имах 2 основни периодични (3-4 години все ми се случваха):
1. Роботът-убиец - някакъв робот (подобен на ония от Бенджи, Закс и Звездния принц) лети над града и който го погледне в очите умира ... и аз все нямах къде да се скрия... Тва понякога ме нервеше дори и не насън и се криех под масата... Laughing
2. Отровната птица - някаква огромна бяла птица лети над града, ама вместо пера има някакви такива камбанкоподобни цветя и те излъчват някакъв отровен газ - и пак паника... Почти същата история, ама това наистина мноого ме плашеше...

Големите ми детски страхове - пак 2 основни:
1. По телевизията някакъв филм и в него човек с бяла маска - безкрайно бях шокиран от тази визия (бил съм май на 3 годинки) и винаги ме беше ужасно страх от бели лица (тва премина отдавна слава богу)...
2. Ежко-бежко!! Тва е някакъв майтап - веднъж нямало ток и един съсед светел с прожектор по големите тополи срещу нашия блок... Аз съм бил силно изплашен защото съм бил много малък и не съм разбирал какво става и защо няма ток, защо е тъмно... Чувал съм нашите нещо да говорят разпалено за този ПРОЖЕКТОР... и от прожектор - прожектор - та Ежко-Бежко хахахах... Така бях кръстил последната най-голяма и най-рунтава топола и ме беше много страх от нея, защото мислех, че тя прави тъмно и е мнооого страшна и загадъчна... омфг... рофл... ^^^

Мокри сънища... Ами най-често се случват, когато най-малко ги очакваш - точно в момента не съм си мислел по цял ден за някое момиче, обаче в съня ми е изскочила някоя несподелена любов от миналото ... тогава някакси чувствата са много силни ... и ... да де... знаете как е... Wink

Пророчески... Слава богу не съм имал... Само... имаше един преди да почине вуйчо ми... а после един след като почина майка ми... Но не ми се говори много за тях...
Иначе майка ми е разправяла около 4-5 исторически момента в живота си, когато е сънувала на предния ден точно това, което ще се случи. Така е изпратила и своята баба и своята майка... преди да починат - на предния ден ги е сънувала вече умрели... Доста ме е стряскала с тези истории, но аз лично твърдо не вярвам в окултизма. Според мен просто роднините се усещат едни други много силно и знаят инстинктивно кога ще дойде моментът... Подсъзнанието свършва останалата работа...

Сомнамбулства не съм правил, но съм се будел с вик (много рядко) и съм падал от леглото (2 пъти) ... Докато заспивам често приритвам или правя други инстинктивни движения - тялото ми бърка активните съновидения с реалността, но май така е с всеки... За хъркането - досега никой не се е оплаквал от мен - май съм доста тих (принципно даже мога супер успешно да имитирам заспиване - пробвал съм го неведнъж и всеки се хваща)... А да, щях да забравя - след прекалено многото кошмари около 4-6 годишна възраст имаше период от поне 2-3 години, когато не можех да заспя ако не свети нощната лампа хехе... точно тогава се и напишквах... ^^^ ... в един момент обаче неусетно всичко се оправи...

И накрая пак за мокрите сънища - обикновено не се стига до истински "екшън" (в съня), това което ме вълнува достатъчно силно е целия дълъг и сложен (но успешен) процес на свалката... Целувки и такива работи може да се изтраят, ама точно когато се стигне до финала, човек обикновено се буди Crying or Very sad ... и после много се дразня...

Друго - основните ми сънища в тийнейджърска възраст бяха разни истории за целия клас или за приятелите от махлата - най-често всички сме обединени около някакво приключение и ни се случват най-най-невероятни работи... много забавни сънища съм имал... ^^^
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Predator-S
МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

на мен ми се е случвало нещо подобно на сомнамбулизъм.Например като заспя на някоя гореща повърхност (печка, подово...).В един момент толкова съм се нагорещил, че ставам и лягам някъде другаде (ама да е хладно).После се събуждам и въобще не помня какво е станало.Като по-малък бях заспал на подовото и баща ми ме беше събудил.после съм ходил до тоалетната, преоблякъл съм се и съм легнал в леглата.После се събуждам и не помня нищо от това.Пускам си телевизора и си гледам кеча (тогава го даваха, преди 3-4 години).
Аз си го обяснявам че мозъка ми е като изключен и не възприема информация.Просто като рефлекс.Правя си всичко по навик. Laughing
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Следваща Страница 1 от 65

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov