Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Раждането. И първи стъпки... (Виж кой говори 3) « Предишната тема :: Следващата тема » 
На колко месеца сте проходили?
10
41%
 41%  [ 35 ]
12
19%
 19%  [ 16 ]
14
9%
 9%  [ 8 ]
16
1%
 1%  [ 1 ]
18
0%
 0%  [ 0 ]
20
0%
 0%  [ 0 ]
22
3%
 3%  [ 3 ]
24 и повече (над 2 годинки)
3%
 3%  [ 3 ]
Казва ли ти някой... а... и смееш ли да питаш?!?
21%
 21%  [ 18 ]
Общо гласове : 84
Автор Съобщение
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

А... това не съм го казвал на никого, май..
Като малък съм бил пристрастен към две неща-играчки.
Едното се наричаше Кати и беше голяма синя парцалена котка с копчета за очи. Та - толкова съм бил привързан към нея, че когато майка ми я простирала на тила съм стоял отдолу и съм плакал.
Второто нещо е една възглавничка. От онези - малките. Беше с избродирано пиленце и си я кръстих "Пипи - `ганичка". И с нея беше същото - никога не я изпусках. Където свършва плата имаше едно меко място, което обичах да галя.. като кадифе беше Wink. Когато майка я слагаше в пералнята аз заставах пред "илюминатора" и я наблюдавах как се въртиииии.. Laughing Cool
Пък и обичах и да рисувам. Имах някаква синя тетрадка-дневник в която рисувах с разни химикали. Обичах най-вече да си драскам "ташилища" - "випиру, вукулаци, кучипийпи" (вампири, върколаци, кучета-прилепи) и от онези "живи" страшни дървета.. Wink
Абе пич съм бил.. рошльо.. Smile

..............................................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Predator-S
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Ами мен като са се опитвали да ме лекуват без да искали са ми разляли вряла вода върху левия крак.Сега имам голям белег и кутрето и безименния са ми с около 2 сантиметра по-назад от другите пръсти.Затова трудно съм проходил.Също така са ми вадили гной от гърлото и замалко съм щял да се удуша.Нямал съм и коса, защото съм имал кал по главата.като изчепкали калта, видели че то космите се били опитвали да порастат и затова се били накъдрили.Е, сега съм си с права коса.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
wow
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 8:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: TaM

ми на 1 година съм проходил
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: SEATTLE bitch

Аз пък съм проходила на 9 месеца, кво друго?А да постоянно се спъвах като малка, като се затичам и след малко съм долу на земята.
А пък помня нещо от децката градина което никога няма да забравя. Значи беше ми рожденният ден, и наще ми донесоха тортата в децката ей така за кеф, и там кво си правим парти, бебета на 2-3 години(май толко бях, не помня)и след като "партито" свърши испих една чаша прясно мляко и познайте какво стана-повърнах!Be sickИ от тогава не съм пила прясно мляко, какво ли не ми казваха, че не е от млякото- но си беше от него и беше гадно. Сега, единственото исклучение е ако го ям с корн-флеик и той пуска захар, или прави самото мляко подсладено, тогава, и пия само шоколадово мляко, но не И БЯЛО МЛЯКО!УЖАС!!!
Ъмм, друго-а да била съм добра и съм слушала. Сега това никога няма да го видиш. Много съм се променила!И с характер и с всичко.И също съм говорила много, да и сега обичам да говоря-и като говоря всички трябва да ме слушат иначе... Twisted Evil
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Anything but ordinary

Местожителство: Heart Shaped Box

Аз съм проходила на 11 месеца,но гласувах за 12 месеца,защото нямаше такъв отговор.!! Smile Казала съм първата си дума на 6 месеца.!! Wink А първият ми зъб е поникнал,когато съм била на 4 месеца!! Surprised

Life's too short - too short to live it as a bad person.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Narcissa_Malfoy
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: in my fairy-tale...

Родена съм 5 дена преди термина на мама. Родена съм със заболяване на тазобедрените стави, та е имало вероятност единия ми крак да е значително по-къс от другия. Но съм проходила нормално - на около годинка. Късно съм проговорила (не знам кога, само знам че е било бая късничко). Много ревливо бебе съм била и съм била мирна, само когато съм видела едно автоматче на брат ми и когато са ми четяли книги. Най-много съм обичала "Как Пуци спечели купата" (за едни мишки), "Малкият Принц" и "Снежната кралица" на Андерсен. А по-късно (някъде на около 2 години) любимата ми е била "Властелинът на пръстените" (баща ми има трите тома от доста години - май преди аз да съм била родена).

Because you're mine, I walk the line
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hilary_
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Беше началото на лятото 30.май.1990г...в Майчин дом на седмият етаж имало жена,която раждала,а в този момент имало и заметресение*...на лекарите не им било лесно,пък да не говорим за майката,защото бебето се родило седалишно...При това малко избързало,защото всъщност трябвало да се роди на 11 юли...но все пак се родило живо и здраво,с малко изключение ,че ключицата му била счупена...И най-лошото,което майката преживяла тогава било,че една неопитна сестра и казала,че детето и може да има мозъчно сътресение от раждането....и за голяма радост на майката и бащата това била една огромна грешка.Кръсти ли я Виктория,като победа..Тя била голям инат ,защото не искала да говори и чак на 2 годинки проговорила**..както и доста късно проходила..някъде на 1 и повече...е,все пак проходила,но какво се оказало,че стъпалата на кръчетата й нямали обичайната извивка,както всички имаме ,а били прави...Майка й естествено не оставила нещата така и й слагала всякакви неща в обувките ,за да придобият обичайната извивка...
И както името й подсказва тя се е оправила...Детето рязтяло,без никакъв момент...И знаете ли какво прави в момента...тя си разказва историята,която може да ви се стори странна ,но е истина...(цялата история е базирана на факти,които майка й е разказала,защото тя е много любопитна)...

*има следи от заметресението от тогава...земята има леки пукнатини...
**за разлика от преди сега не спира да говори...

П.С.:Това е мойта история и както вече разбрахте аз съм бебето в нея..предпочетох така да ви я разкажа,защото така ми хареса повече Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Predator-S
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

hilary_ написа:
Беше началото на лятото 30.май.1990г...в Майчин дом на седмият етаж имало жена,която раждала,а в този момент имало и заметресение*...

Точно една седмица след като съм се родил.Нашите още ми разказват за голямото земетресине.Тогава сме живеели в ония високите блокове с по 16 етажа (в София).Тате ме грабнал и се затичал надолу, ама то докато стигне първия етаж, земетресението приключило.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
Композиторът
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Малко за мойте работи.......

Раждане: Преносен със седмица и половина... Работата била опасна... Едва са спасили майка ми при раждането (тва си е правило - лекарите най-зле преживяват болести; тя която е изродила над 200 бебета по Родопите... й се пада супер сложно раждане) ... Накрая най-сетне съм тръгнал, ама на майка ми по принцип тазът бил доста тесен и главата ми се заклещила!!! Shocked Та дошъл някакъв най-големия шеф на болницата (тва става в 1во родилно в София, забравих как се е казвало) и с некви лъжици (на латински - форцебс) ме измъкнал за главата..... Слава богу, твърди се, че нямало никакви последици, но аз и до днес не съм убеден XD .... Друго - кат съм се родил не съм искал да плача, дори майка ми не разбрала как са ме накарали - изнесли са ме за малко и после са ме върнали... после съм бил малко в кувьоз и аз... А пък тя след раждането са й правили 2 операции... докато я оправят... Crying or Very sad Crying or Very sad .... При всичко това тя не само не ме намразила, ами... Embarassed Например аз съм изкарал без изкуствена кърма - не се е наложило - бил съм кърмен естествено до момента, в който вече съм можел да хапвам кашички... (тва съм забравил, да не излъжа, ама май е било някъде към 6-7 месец - демек майка ми е просто героиня...)... Пропуснах - бил съм и най-дългото бебе в родилното тогава - 56см. (дядо ми се смеел, че и +4 = 60 )

И първи стъпки... Бил съм адски кротко бебе. Изобщо не съм плачел!!! Shocked Shocked Ама изобщо! Оттогава съм си некъв напикан темерут... ^^^ .... Освен това супер усмихнато некво бебе със златна къдрава косица... Целият квартал ми викали "Рекламното бебе" ... Жалко че нямам снимки оттогава (в България са) - наистина съм бил некво ангелче смешно ^^^....
Друго - заспивал съм по команда - по очи! Като ми кажела баба строго - веднага да лягаш! - и съм се бухвал по очи и откъртвал... ^^^
Друго - от малък не са ме били изобщо, а са намирали начини да ме научават на правилните неща по заобиколен начин... (това специално си е била според мен пагубна грешка за цялостното ми развитие)
Виж кой говори 3... Приказвал съм куп глупости... Класиката ми е "Бако толче тай-тай!" ^^^ - така съм казвал на автомобили, шофьори и конници - идва от Батко-столче-тай-тай (демек движи се) ... Нормални работи съм почнал да говоря чак към 2 годишна възраст... На към 3-4 съм водел вече разни философски разговори със смаяни бабки по тролеите Very Happy ....

Прохождането. Баси неориентираното тутурлаче съм бил ^^^... Цяла година (между 1 и 2 годинки) съм изкарал, без да свикна да ходя сам - винаги с подпомагане от мебелите. Към 2 годинки вече почнали да се тревожат какво ми става, що не взема да се отпусна да ходя... Обаче нищо не помагало... И веднъж - вуйчо ми си идва... Нямало го е 6 месеца, а пък аз много съм го обичал като бебе, щот ми бил идол ^^^ ... Та идва той , влиза в хола. И аз съм с мама на другия край - това са поне 5-6 метра (по диагонал)... И той такъв - изобщо не знае, че аз още не мога да ходя сам, щото го е нямало дълго време... И разперва ръце такъв радостен и ме извикал по име... И аз - такава радост, че някак не съм разбрал как и ... тупур-тупур - през целия хол - та чак до него да го прегърна! Mr. Green И така... После вече съм се поотракал, даже на 4 вече правех каскади с колелета... но тва вече е друга история...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Avash'aelia
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bone Queen

Местожителство: I'm in a bad movie with a predictable end

Бтв тва ми напомня,че въобще не съм била кърмена... то затва ся съм такваз проклета, като се замисли човек Cool
RI4KO
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наказан!

Местожителство: sofiq

e neznam tochno no sigurno sam bil nqkyde na 13-14 meseca pone taka sa mi kazvali
Върнете се в началото
mim4o
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Майка ми е искала да се родя в София. С леля ми тръгвали да вземат влака от Добрич за София но на мама и изтекли водите и аре в болницата. Когато съм се родила съм била под нормата за килограмите и ме оставили 2-3 месеца в болницата да наддам (то оттогава съм си злоядо). И понеже съм била свикнала да ми пълнят устата без да полагам усилия като съм се прибрала в къщи не съм искала да засуча. После е трябвало бързо да ме отучат от биберона защото братовчед ми който е 8месеца по-голям от мен с майка му дошли на гости и той като видял моя биберон искал да го вземе. И за да не се налага пак да го отучват отучили мен.
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Possessed

Я, сладка темичка.

Значи аз съм си се родила точно на термина 19 януари. Точна съм просто, кво да се прави. Малък проблем с пъпната връв, вадили са ме с форцепс, за да не се задуша. ^^ След 11 часа и половина напъване (сори, мамче), ето ме и мен: 55 см, 3.750 кг, с косичка. Mr. Green Заради косичката сестрите в родилното са ми викали "Пънкарче". Cool
Проблеми с кърменето не съм имала, винаги съм била ящно бебе. Cool Майка ми ми е разправяла, че понякога от напрежение и старание, докато съм сукала ми побелявало между веждите. Laughing И при брат ми тъй между другото.
Проходила съм някъде на 11 месеца преди да започна да лазя. Някои хора тука не ми повярваха като им казах, ама техен си проблем. Razz
Майка ми не помни кога съм проговорила. Crying or Very sad Как и да е. Доколкото помнела съм казала първо "тати". Тъй ми, тя като не ми помни, нека й е. А ся разправя, че съм проговорила сравнително рано.
Нещо по-интересно, на 2 и половина съм си подложила с някаква стъклена чаша. Наште били на кафе и аз съм позахапала и посдъвкала чашката. Laughing Няма наранени малки деца по време на инцидента. ^^

Хм, само за толкоз се сещам ся. Карай.
SLYTHERIN_GIRL!
МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 12:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: SEATTLE bitch

Predator-S написа:
hilary_ написа:
Беше началото на лятото 30.май.1990г...в Майчин дом на седмият етаж имало жена,която раждала,а в този момент имало и заметресение*...

Точно една седмица след като съм се родил.Нашите още ми разказват за голямото земетресине.Тогава сме живеели в ония високите блокове с по 16 етажа (в София).Тате ме грабнал и се затичал надолу, ама то докато стигне първия етаж, земетресението приключило.

Az pak kato bqh v Sofia, jivqh v blok s 17 etaja, te sa si oshte ta, 3 sa i ediniqt e na 16 drugiqt na 17 i tretiqt na 18-az sam v sredniqt. Razz
МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: ...Bite Me...

Така ами азз ъъъ не знам много много за моите бебешки години единствените си факти от онова време отдавам на спомени но 4ак от 3 годишна преди тва едва ли Confused
та значи майка ми бая зор е видяла с мен(тя и до сега така XD )в болница е лежала да ме задържи( а със сестра ми селд трамваите е тичала..хм..нещо гнило тук...хм...).Начи било ми е писано да се родя на 13 януари като сестра ми но съм се родила на 16 Smile .Значи било съм сладко бебе (не си давам голите снимчици за ни6то на света XD )но ето една от по голяма цък мелей ква съм дебела не е истина Shocked Crying or Very sad

проходила съм на 10-11 месеца и на годинка съм проговорила.Абе умна от едно време Wink
значи никви проблеми здраво и живу до ден днешен да чукам на дърво Confused Arrow Cool Laughing

With a kiss of pure steel I pierce the skin
With a wish it sinks within
With the red of your blood & the red of mine
I join, in love, we two
Our love´s greater than we two
And stronger than our lives
Our love will survive...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща Страница 2 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov