Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Раждането. И първи стъпки... (Виж кой говори 3) « Предишната тема :: Следващата тема » 
На колко месеца сте проходили?
10
41%
 41%  [ 35 ]
12
19%
 19%  [ 16 ]
14
9%
 9%  [ 8 ]
16
1%
 1%  [ 1 ]
18
0%
 0%  [ 0 ]
20
0%
 0%  [ 0 ]
22
3%
 3%  [ 3 ]
24 и повече (над 2 годинки)
3%
 3%  [ 3 ]
Казва ли ти някой... а... и смееш ли да питаш?!?
21%
 21%  [ 18 ]
Общо гласове : 84
Автор Съобщение
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:41 pm    Заглавие: Раждането. И първи стъпки... (Виж кой говори 3) Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Покрай форумците съм чувал най-невероятни истории за това кой как се е раждал - седмачета, преносени, цезарови и т.н. Разкажете тук всичко в най-цветисти детайли според както са ви лъготели милите ви майчици ^^^ ... Нека също в тази тема се постват сантиментални спомени от най-ранно детство, за които също по разбираеми причини сте узнали от трето лице - първото прохождане, първото проговаряне (на колко месеца са ви се случили) и т.н. (и btw, не е необходимо да поствате ако всичко е било съвсем нормално - кажете ако имате някакви мега-странни случки по темата). Нека направим фрийк-шоу на ХП-маниашките бебета! Razz Cool

Последната промяна е направена от Композиторът на Съб Апр 09, 2005 11:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Идиот със Запалкa
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: go away .. don't look at me, we're not the same ..

родила съм се със смачкано чело Shocked Confused

it's slow motion, will somebody please PRESS PLAY?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
psy_
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:44 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: beyond belief

аз съм се родил със счупена ключица
3 месеца след това съм имал пневмония и след това някакво сърдечно усложнение, та така до операционната..
до ден днешен се водя с порок на сърцето..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Avash'aelia
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bone Queen

Местожителство: I'm in a bad movie with a predictable end

Идиот със Запалка написа:
родила съм се със смачкано чело Shocked Confused

ми като е немало мозък така....

Ми аз кво...едвам са ме извадили, на умирачка съм била, пъпната връв се била увила около врата ми и ме задушавала...

А по-странно е тва,че като току-що проходило изродче съм гонила по-голямата с 3 години о половина Неф из къщата да я налагам с джезве или дървена лъжица по главата....
Rеx
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

На мен пък ми липсва нещо като хруштял на едното ухо и затова имам нещо като белег... блях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

"
Може да стои право
Придвижва се, ходи, като се придържа за мебелите
Може да ходи самостоятелно
Кляка и се навежда
Може да се катери върху столове, шкафове, маси и други
Слага кубчета в кутийка и ги вади
Държи лъжица
Трупа няколко кубчета едно върху друго
Може да се съблича
Храни се с пръсти
"
Не, това не е Един ден на... РИКЧО... това е извадка от уменията на едно бебе на 10-12 месеца... Laughing

BTW - все пак давайте и малко детайли де (пишете примерно на колко месеца сте проходили и на колко сте проговорили) - Еминемке - що така? как се оправи после? Shocked
Идиот със Запалкa
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: go away .. don't look at me, we're not the same ..

Композиторът написа:
Еминемке - що така? как се оправи после? Shocked
да не би да помня ? Laughing аз като го разбрах тфа , цял ден прекарах пред огледалото да си зяпам челото и да си го представя смачкано Laughing бах грозното бебе съм била
ма ся си ми е нормално челото , да не съ оплаши някой
Cool

it's slow motion, will somebody please PRESS PLAY?!
Върнете се в началото
aboL1sh™
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

criminal

Местожителство: 8 mile

аз като съм се родил е звучало Snoop Dogg feat. Pharell - Beautiful .. случайност ? ^^ Rolling Eyes
Върнете се в началото
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Ам.. аз съм седмаче. Веществото, което предпазва белите ми дробове от слепване практически не съществува и за това имам проблеми с тях. Тъй като съм бил в кувиоз не са имали много време да ми дооформят фиксираните стави на черепа, за това и главата ми е леко ръбеста и неравна (което от една страна обяснява неумението ми да удрям топки за футбол с глава). Друго, друго.. А, да - развил съм страхотна жълтеница и всички болести съм ги искарал като бебе. Не съм боледувал много често и съм бил най-кроткото бебе. Пре живота си не съм късал книга. Не помня кога съм проходил, но е било отрано : Обичали са да ме залъгват с връзка ключове и веднъж съм опитал да стана и да ги взема от масата.. и така бебе Владко проходило. Чудно, а ?
А.. имал съм някаква нечовешки дълга коса като малък - Тук съм в Хисар
След като "купичките" излезнаха на мода.. от тогава, та чак до сега съм им фен. Wink

..............................................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
viki1505
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Слънчевата система, 3-тата планета след Слънцето

Ами аз за разлика от тези, които са бързали да се появят по-рано на белия свят съм позакъсняла / и до сега така -все закъснявам/ , та майка ми ме е преносила и съм се родила по- късно с около 10 дни.Даже са се канили да я оставят в болница, но съм "размислила " и се е разминало. Проговорила съм доста рано по думите на майка ми и съм говорила относително правилно и разбираемо , с малко "бебешки " думи. Даже ми казва , че съм пропяла, а не проговорила. Песничката била "Мама ми купи днес .." Laughing За сметка на това съм проходила по късничко - абе тарикатче от бебе - друго си е да те носят или возят на количка по - дълго време. Laughing
kornelia
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

ами аз съм се родила с изкъл4ено рамо и дълго след това си е стояло така,но на около 1 год. се е наместило от самосебеси.
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Percussion Interlude

Местожителство: I hide among the shades

Ъх .. На една годинка съм праила забележка на брат ми защо не си учи уроците XD Тва сериозно... Иначе не знам кога съм проходила... А, да, около кръщенето ми съм карала шарка XD И са ме кръщавали болна... И много късно ми поникна косата... И съм била адски дебело бебе... Мм.. Не е истина просто XD
Върнете се в началото
Avash'aelia
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bone Queen

Местожителство: I'm in a bad movie with a predictable end

ми то и аз съм била в кувиоз,пропуснах да спомена....

Знам,че като малка, още преди да проходя съм се дърпала, когато майка ми ме е хранела, зимала съм лъжицата от ръката й и съм почвала да се храня сама...
Проходила съм някъде около годинка май...
На 2 годинки са ме завели на планина за 2 седмици, доколктоо ми е известно един от прятелите на семейството, който е бил доста скептичен останал доста изненадан от тва, че съм казвала на не-бебешки език какво искам и не съм мрънкала, не съм плакала...

Като мноого малка,едва лазеща съм имала поразителния навик да ровя в саксиите на цветята,да изфърлям пръст и да си бърша ръцете в килима след тва... Laughing Cool

друго особено не се сещам - хранела съм се на 3 часа,като сяко нормално бебе и общо зето нищо специално

едит...винаги съм успявала да се измъкна от проходилката и в крайна сметка съм проходила сама

Последната промяна е направена от Avash'aelia на Съб Апр 09, 2005 11:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Уточненийце

За прохождането - идеята е кога сте проходили без да се държите за столове, маси и т.н. - сами! Щото аз май на 1 годинка съм бил вече тарикат с помощни мебели за придвижване... Но после докато се усетя, че света е малко по-широк от "коридорите" между домашните мебели май е минала цяяяла година Shocked Shocked ... Та аз съм тоя дето е писал 2 години, поне така си спомням, че беше историята... Razz
viki1505
МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Слънчевата система, 3-тата планета след Слънцето

Аз забравих да напиша - била съм доста кротка , не съм плакала много , обичала съм да се катеря . Била съм / и до сега съм / много злояда. Цялото семейство са се правили на маймуни само и само да хапна една лъжица. Embarassed и до сега се носят " семейни легенди " - как са навивали часовника да звъни , за да хапна нещо . Embarassed
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща Страница 1 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov