Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 "Какво научих аз от форума?" - (не)Важещата Тема « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Цитат:
Просто това за порочният кръг си важи, и също, че тези мнения говорят сами за себе си, и то не в особено добра светлина за авторите си.

Не особено добра светлина?! Сериозно?! Какво точно ти се стори в лоша светлина в мнението ми по-горе?! Това, че не разтягах локуми, а използвах по-руб език ли?! Всичко си е е*бало майката. Тук всичко е умряло, а от време на време се появява някой и пише по едно мнение, състоящо се от това колко лоши са другите, а той е прав. В момента и аз го правя, но ме предизвикваш. Wink
Няма да пиша повече, тъй като не съм толкова запозната с `уникалния` скандал, пък и нямам намерение да се запознавам. Просто ще продължавам да наблюдавам отстрани и ще си мълча , за да попадна в лоша светлина. Wink
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

И аз какво да направя, че е умряло? Съживете го като искате. Просто се включвате супер неадекватно, в спор, който не е ваш, и по който не можете да вземете страна, щом сами признавате, че не знаете за какво става дума. Затова казах, че мненията ви ви представят в лоша светлина, точно защото са неадекватни
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Хогуортс,Грифиндор

Според мен като изразяваме простото си мнение в този случай, не се месим в никакви спорове. Или и това е забранено? Неадекватни са? За теб може, обаче аз чрез моето кратко мнение се опитвам да изразя положението на този форум (ако изобщо може да се нарече така) както аз го виждам
"И без да знае как е разбрал, Хари усети, че фениксът си е отишъл, тръгнал си е завинаги от "Хогуортс", точно както Дъмбълдор си беше отишъл от училището, беше си отишъл от света...беше си отишъл от Хари."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_Sunshine_
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 7:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

гугенцето, тихо.
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Хайде сега бой, защото сме си изразили мнението. Изобщо не ни интересува за какво е вашият спор, тъй като е ваш. Именно, че не знаем същност за какво е спорът, си мълчим и не твърдим кой е прав и кой е крив Wink И не, мнението ни не е неадекватно. То просто показва сегашното положение на форума, а не на вашия спор. Ние не се включваме в него и пак казвам - нямаме желание да го правим.
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Всъщност темата е "какво научих ОТ форума", а не "ЗА форума". Не че е нещо важно, просто отбелязвам. Very Happy
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Rolling Eyes е от форума научих, че е хубаво да си мълчиш и ти става много забавно Very Happy иначе ние просто така вкарахме и за самия форум Very Happy
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2012 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: ~On the moon~

virosh написа:
Чак сега се замислих, че всъщност все още съм модератор тук и мога да правя каквото си искам. И много ми се иска да изтрия последните мнения на Мистрес, и двете ни нови потребителки, ама няма. Просто това за порочният кръг си важи, и също, че тези мнения говорят сами за себе си, и то не в особено добра светлина за авторите си. Confused

според мен ива е мн права...айде почвайте да плюете Very Happy

mims_potter написа:

Ако всички ние в тоя форум сме твоите Кракодържатели, не бихме те отрязали. Може и да си сбръчкан, напукан и миризлив крак, но си нашият сбръчкан, напукан и миризлив крак.

Не преяждай.Има хора,които нямат какво да ядат.
Потърмания е реалния живот.Всичко останало е илюзия.
Върнете се в началото
little_wizard
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2012 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: ~On the moon~

gesh написа:
доккайто написа:
Винаги ще е така - ще сте супер сериозни за глупости и детинщини, а когато стане въпрос за нещо наистина сериозно - ще се отмятате, ще сте като профилна снимка на геш - точно като дечица.
Един път да стане, но вече е супер тъпо и малоумно - направете си друг форум и там си живейте - спокойно, без геш, без пламен, без алекс, без някой да ви понася тъпотиите и изблиците, без някой да чисти след вас.
И всички сте против Геш - защо? Аааа, да, защото е различен и ви дразни. Пука ми какъв е Геш, както ми пукаше каква беше Мистрес, каква беше Галя в началото - ще ги защитавам, само защото вие сте по-голямото зло. Казах "зло", а това е шибан форум за Хари Потър. Би трябвало да се обсъжда Книгата, филмите по поредицата и евентуално игрите, а вие го обърнахте на някаква ваша теленовелка с възрожденски мотиви.
Просто си го представям - седят Бай Стеф и Бай Филип и люпят семки. Влизат Бай Мамси и Цветелина 42-рова - Ще правим ли въстанието? - Епа, да! - Останалите братя навити ли са? - Еми, как нема да са! - А Геш ефенди какво ще го правим? - Ще го колим, я! - А Алекс паша? - Ще я колим, я! - А чорбаджи Пламен? - Да го оставим!- Да, той е послушен! - Абе да му теглим ножа, некой път, аз казувам! - Е, не, докато тече въстанието, де! - Съгласен! Помнете - за форума, братя, и свободата! - Цветелина 42-рова и Бай Мамси оставят Бай Филип и Бай Стеф да продължават да си люпят семките и да си пушат от наргилето, седнали с кръстосани крака.
Хубаво е, че никой, както обикновено, няма да ми обърне внимание, защото ще си мислите, че съм против каузата и свободата - хей - ето ви предложение - може да опитате същата тактика с геш, за да не изглеждате като дечица, които за първи път са чули за Априлското въстание. Какво ви пука на какъв пост е геш или какво говори? Не се огъва толкова добре като Галя и Пламен ли? Или пък няма какво друго да правите? Или си мислите, че потър-мания се е превърнала в Новата Северна Корея?
Плюс това пак казвам - нов форум и си свиркате! Няма го геш, няма я алекс, няма я мистрес, няма да ме има и мен - и всички ще сте си яки пичове, докато.... не започнете да се заяждате с фльор, която не понасяте... wait, не трябваше да казвам това.... или пък Мамси, който също не ви харесва.... : x sry, sry.... Евентуално Маги, понеже стеф и филип й лижат задника, а тя не е уникална по никакъв начин.... Или пък Филип или Стеф, които се подиграват супер гнусно и се взимат по-насериозно, отколкото Геш.... Или пък Камен? Или пък цвети? Who is next? Surprised : о : О

Moi? Very Happy

mims_potter написа:

Ако всички ние в тоя форум сме твоите Кракодържатели, не бихме те отрязали. Може и да си сбръчкан, напукан и миризлив крак, но си нашият сбръчкан, напукан и миризлив крак.

Не преяждай.Има хора,които нямат какво да ядат.
Потърмания е реалния живот.Всичко останало е илюзия.
Върнете се в началото
virosh
МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2012 3:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Ти какво общо имаш? Rolling Eyes
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 Страница 15 от 15

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov