Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
 "Какво научих аз от форума?" - (не)Важещата Тема « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
the power
МнениеПуснато на: Чет Ное 10, 2011 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

spiral static написа:
Теодито написа:
Аз ако говоря с някого, който знае точно какво е потър мания, пред други хора казвам ПМ (ПъМъ) .... иначе и мен ме питат от къде познаваш ... и като кажа от форум - "от кой форум?" и аз казвам, ама гледам да звуча все едно не ме е срам и това е най-нормалното място на света - потър мания *cool/poker face*. А като почнат да ми се смеят, аз пък с още по-нормално изражение казвам "пфф в потър мания отдавна не се говори за хари потър" с изражение тип *if you know what i mean* и някво... *как можа да си помислиш, че се говори за хари потър* ДЪЪЪ...

методът ми не спира онова, което Кали е описала ама... мех Very Happy

и аз така общо взето, ама даже казвам форум за хари потър, защото винаги ми е било смешно как звучи :д
особено след като един път като малки с демни бяхме избягали от даскало да се мотаме и после в класа бяха разправяли, че сме ходили да се виждаме с хора от форум за хари потър и целия клас се ебаваше с нас след това :д

за тва в моя случей
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vuvuzela
МнениеПуснато на: Чет Ное 10, 2011 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

аа! аха
gesh
МнениеПуснато на: Пон Дек 19, 2011 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

доккайто написа:
Винаги ще е така - ще сте супер сериозни за глупости и детинщини, а когато стане въпрос за нещо наистина сериозно - ще се отмятате, ще сте като профилна снимка на геш - точно като дечица.
Един път да стане, но вече е супер тъпо и малоумно - направете си друг форум и там си живейте - спокойно, без геш, без пламен, без алекс, без някой да ви понася тъпотиите и изблиците, без някой да чисти след вас.
И всички сте против Геш - защо? Аааа, да, защото е различен и ви дразни. Пука ми какъв е Геш, както ми пукаше каква беше Мистрес, каква беше Галя в началото - ще ги защитавам, само защото вие сте по-голямото зло. Казах "зло", а това е шибан форум за Хари Потър. Би трябвало да се обсъжда Книгата, филмите по поредицата и евентуално игрите, а вие го обърнахте на някаква ваша теленовелка с възрожденски мотиви.
Просто си го представям - седят Бай Стеф и Бай Филип и люпят семки. Влизат Бай Мамси и Цветелина 42-рова - Ще правим ли въстанието? - Епа, да! - Останалите братя навити ли са? - Еми, как нема да са! - А Геш ефенди какво ще го правим? - Ще го колим, я! - А Алекс паша? - Ще я колим, я! - А чорбаджи Пламен? - Да го оставим!- Да, той е послушен! - Абе да му теглим ножа, некой път, аз казувам! - Е, не, докато тече въстанието, де! - Съгласен! Помнете - за форума, братя, и свободата! - Цветелина 42-рова и Бай Мамси оставят Бай Филип и Бай Стеф да продължават да си люпят семките и да си пушат от наргилето, седнали с кръстосани крака.
Хубаво е, че никой, както обикновено, няма да ми обърне внимание, защото ще си мислите, че съм против каузата и свободата - хей - ето ви предложение - може да опитате същата тактика с геш, за да не изглеждате като дечица, които за първи път са чули за Априлското въстание. Какво ви пука на какъв пост е геш или какво говори? Не се огъва толкова добре като Галя и Пламен ли? Или пък няма какво друго да правите? Или си мислите, че потър-мания се е превърнала в Новата Северна Корея?
Плюс това пак казвам - нов форум и си свиркате! Няма го геш, няма я алекс, няма я мистрес, няма да ме има и мен - и всички ще сте си яки пичове, докато.... не започнете да се заяждате с фльор, която не понасяте... wait, не трябваше да казвам това.... или пък Мамси, който също не ви харесва.... : x sry, sry.... Евентуално Маги, понеже стеф и филип й лижат задника, а тя не е уникална по никакъв начин.... Или пък Филип или Стеф, които се подиграват супер гнусно и се взимат по-насериозно, отколкото Геш.... Или пък Камен? Или пък цвети? Who is next? Surprised : о : О
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mamssey Jace
МнениеПуснато на: Пон Дек 19, 2011 11:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Дафуя

отличник
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Дек 19, 2011 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

адмирации
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
virosh
МнениеПуснато на: Съб Дек 24, 2011 4:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Имаше интересни моменти в това на Докито, браво Smile
МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2012 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Научих, че на тоя свят съществуват хора, които са толкова затънали в своите комплекси, че просто не могат да търпят собствената си компания. За това търсят компанията на други комплексари(нали знаете - краставите магарета...) с надеждата, че те ще ги търпят. В началото може и да се получи, но този брак между комплексарите няма да изтрае дълго, ако не открият нормални хора, със самочувствие и самоуважение, които да тъпчат, за да докажат колко са велики. И когато нормалните хора им покажат гредите в очите им, те излизат лошите, комплексарите, ненормалните дори.
Това е един прекрасен свят и аз се радвам, че съм част от него. ЙЕЙ!!!!

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
_Sunshine_
МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2012 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Mistress написа:
Научих, че на тоя свят съществуват хора, които са толкова затънали в своите комплекси

намери ли се тука
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2012 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нем, но ти явно си. Тъжно. Laughing Laughing Laughing Laughing Аз се намерих тук:

Цитат:
нормални хора, със самочувствие и самоуважение

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
gugenceto
МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2012 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Хогуортс,Грифиндор

научих, че тук просто си е е*ало майката с извинение Very Happy
"И без да знае как е разбрал, Хари усети, че фениксът си е отишъл, тръгнал си е завинаги от "Хогуортс", точно както Дъмбълдор си беше отишъл от училището, беше си отишъл от света...беше си отишъл от Хари."
Върнете се в началото
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2012 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом настояваш да го опростиш така, може и без извинението Wink Wink Но като цяло - да.

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2012 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

за да не пиша нещо голямо и дълго, ще го опростя като съвет - гледайки хората около теб, които си ебат майката, ще ти стане много забаво, стига да си мълчиш! Smile
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Mistress написа:
Нем, но ти явно си. Тъжно. Laughing Laughing Laughing Laughing Аз се намерих тук:

Цитат:
нормални хора, със самочувствие и самоуважение

то че кипиш от самочувствие е ясно, ма въпросът е има ли защо
бум!
gugenceto
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Хогуортс,Грифиндор

the^giirl^who^hate^you написа:
за да не пиша нещо голямо и дълго, ще го опростя като съвет - гледайки хората около теб, които си ебат майката, ще ти стане много забаво, стига да си мълчиш! Smile

това си е истината.... Twisted Evil
"И без да знае как е разбрал, Хари усети, че фениксът си е отишъл, тръгнал си е завинаги от "Хогуортс", точно както Дъмбълдор си беше отишъл от училището, беше си отишъл от света...беше си отишъл от Хари."
Върнете се в началото
virosh
МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2012 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Чак сега се замислих, че всъщност все още съм модератор тук и мога да правя каквото си искам. И много ми се иска да изтрия последните мнения на Мистрес, и двете ни нови потребителки, ама няма. Просто това за порочният кръг си важи, и също, че тези мнения говорят сами за себе си, и то не в особено добра светлина за авторите си. Confused
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща Страница 14 от 15

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov