Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Следваща
 "Какво научих аз от форума?" - (не)Важещата Тема « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 7:24 pm    Заглавие: "Какво научих аз от форума?" - (не)Важещата Тема Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Ето ви една тема за споделяне на интересни случки, изказвания, тенденции, неписани закони, правила и прочие абсурдни неща, които ви правят впечатление във форума. Може да оформим нещо като Наръчник на Начинаещия Юзер. Ако нямате какво да кажате, просто не пишете. Гледайте да добавяте нови неща и да се ограничавате в коментарите, нещо като форумни цитати.

Също и имайте предвид, че темата е ебавка (къде повече, къде по-малко), затова ако има засегнати - да си се сърдят, мен не ми пука.

За да си готин пиши много във флъд топика. Занимавай хората с неща, които касаят само теб. Ще се изненадаш колко много заблудени души ще се отзоват на зова ти за помощ и ще се преструват, че им пука. За нула време ще си намериш купища приятели.

За да си по-готин пиши в Аватари и Подписи. Постоянно хвали всички колко яки профили имат, най-вече приятелите ти. Опитвай се да изтъкнеш качествата и дълбокия смисъл на профила им като коментираш колко красива картинка са си сложили (най-вероятно открадната от девианарт, но това няма значение). Ако има и текст (най-вероятно цитат от песен) всичко е перфектно. Сменяй си профила през 5 минути, защото така е модерно! Не забравяй, че колкото повече коментираш => толкова повече коментари ще получаваш.
Не казвай, повтарям, не казвай на някой, че не харесваш профила му. Рискуваш цял живот да не получиш коментар по твоя собствен. А всички знаем, че не искаш това да се случи, нали?

За да си още по-готин пиши в Коментари по снимките. Когато някой пусне снимки, който и да е той, веднага му кажи колко е хубав. Няма значение дали е леко грозничък, нищо лошо няма в повдигането на самочувствието на хората, нали? Както и с горното правило, принципът тук е същия.
За постигане на по-добри ефекти разнообрази малко снимките си. Съвсем мъничко, колкото едва да се забележи. Вземи си китарата, някое цвете или предмет, вкарай някакъв загадъчен поглед. След това добави 1-2 готови ефекта на фотошоп. Ще се удивиш от резултатите. Не казвай, повтарям, не казвай на някой, че не харесваш него или снимките му. Само ще си навлечеш гнева на половината форум. Защо ли? Ами защото така не може и не е възпитано.

За да си най-якият мрази всичко и всички. Хейти наляво и надясно, най-вече тези, които имат различно мнение. Прави го със стил и изтънченост. Постоянно повтаряй колко много знаеш, можеш, правиш и как винаги си прав. Ако му хванеш цаката ще бъдеш издигнат на пиедестал от другите юзери.

И все пак това е Потър-Мания. Тук всички се обичат.

Прочети една книга, която да не е Хари Потър (тук всички го мразят и никой не го е чел). Постоянно използвай цитати от нея и повтаряй колко много ти е харесала, колко е дълбока и смислена. Всички ще бъдат изумени от твоите умствени способности.

Използвай сложни и дълги думички. Отстрани изглеждаш много интелигентен.

Ако наскоро е починала известна личност бързо си избери страна. На тези, които постоянно повтарят колко им е тъжно и колко велик е бил починалият или на тези, които постоянно се оплакват от първите и се дразнят, че твърде много драматизирали и завършват с репликата "Всеки ден хиляди невинни загиват (ехо...знаем?)". Няма голямо значение, така или иначе и едните, и другите не са и чували за известната личност до деня на трагичната вест.

Хвали се как скоро ще излизаш и ще се напиеш. Или че току-що се връщаш отнякъде и си пиян. Казвай, че пиеш бира. Дори и да се напиваш от половин литър. Важното е, че си се напил. Това те издига в очите на всички като индикира, че водиш бурен "риъл лайф" и те кара да изглеждаш по-зрял.

Всички пишат правилно. Но само ти им виждаш грешките.

За момичета: Ако нямаш пиърсинг на езика, не си отглеждаш хъски и не слушаш Пласибо - не важиш.

За момчета: Ако не си педал - не важиш. (пробвай някое от гореизброените неща)

Ако не носиш кецове - не важиш.

Ако не слушаш рок или метъл - не важиш.

Ако си нов - не важиш.

Ако се кефиш на Хари Потър - не важиш.

Ако четеш всичко това и въобще не разбираш за какво става дума - не важиш.

Не важиш.

Да не говорим пък колко не важиш ако въобще четеш това.

Музиката е нещо просто и безмислено, което служи само за релакс.

Няма смислени филми.

И най-важното: Колкото и да храниш и мразиш някого, първия път когато се видите на живо реакцията ти трябва да е "Еееееееей!" и да му се нахвърлиш да го...прегръщаш.

Последната промяна е направена от Predator-S на Вто Яну 29, 2008 12:32 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
UponMySoul
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Human Error

Не ставате. (разнообразие хъхъх ^^) : )
Не забравяйте да погледнете и това - полезно е!

Universe always settles the score.
- Does it?
No. But it should.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:07 pm    Заглавие: Re: "Какво научих аз от форума?" Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Еххх...благодаря, че го оценявате, но изпускате най-същественото. (:
А именно

Predator-S написа:
Ето ви една тема за споделяне на интересни случки, изказвания, тенденции, неписани закони, правила и прочие абсурдни неща, които ви правят впечатление във форума. Може да оформим нещо като Наръчник на Начинаещия Юзер. Ако нямате какво да кажате, просто не пишете.

Целта на темата не е да се разбере кой важи и кой не. Целта е всеки да пише такива неща, които лично на него са му направили впечатление и до някаква степен са верни. Като в темата, която е дал Ники. По-малко коментари, повече креативност (:

Затова съм сложил темата в кавички. Сега ще болдна първите редове.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
psy_
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: beyond belief

ако не цъкаш уоу- не важиш.
ако не си екзо- не си нищо.

бтв мн от нещата важат за болшинството потребители, но има някои номинации, които са локални.(= а като каза за бирата, сетих се за МФБП...беше сладко.
Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stanbsl
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Platypus City!

Ако не си чул демото на Металика пá не вáжиш
Bamfi
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Arrakis

стеф, поздрави за темата.

не знам, ама първото ми впечатление от тоя форум беше от темата за коментари по снимките (въх, тея и отделна тема си имат)..разгледах първо снимките, някви грозни, ок, влизам в темата за коментарите - Shocked "омггг мимикрисипепи колко си готинка ебати сладурчето ще те изям" ТТ k 10x

ужасно си прав за едната книга, която не е хари потър.

аз пък имам ужасни впечатления от снимките.

ако не ти се вижда лицето, си яко арт. (meaning: FAT, още го помните, нали^^)
ако е сложен контраст на макс на фотошоп, си още по-арт.
ако си оцветяваш с четчицата очите, без дори да смъкнеш opacity, си бест ъв дъ бест, може дори да предизвикаш коментари от типа на "леле, никога не съм могъл да работя с фотошоп, аз едвам скайпа си пускам, а ти..майкоооу", или "омг ебати яките очи имаш"
и други.

ако псуваш чалгата, си яко пич, независимо че като друснеш една бира и връзваш кърпата с монетките (оф, как се казва това?) и почваш да въртиш кючеци на който иска
имах един такъв случай с една мацка, която по принцип слуша супер тежки неща, ама не е от тоя форум и затова няма да я псувам, пък и не всеки държи на алкохол, така че хм да
ако във форума изобщо псуваш, си яко пич, независимо че на живо не обелваш 2 думи на кръст

и още. флъденето се цени, ако не пишеш редовно в аватари и подписи, флъд топика и now playing, си някъв без социален живот, е т'ко'ата.

някво
сигурно ще допълвамSmile
Disasterpiece
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

the killchain

Местожителство: Inside the Wire

бъди пич и пиши неграмотно ^^

Carved in stone - A tribute to the dead
For nameless victims - Whose litany is unread

Never Forgotten - War's memory lingers on
A dark reminder - To mankind's oblivion

This solemn image - Constructed with resolution
A monument - To war's terminal conclusion
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
†MidiaN†
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Percussion Interlude

Местожителство: I hide among the shades

КОМПА е писал най - яките мнения. нема значение кой е. Very Happy Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kim
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Еби му майката, Стеф, но мисля, че аз вАжа. 8]
Не коментирам нито, че нечия снимка е грозна, нито, че нечий профил е такъв, снимала съм се с китара, цветя и други предмети, въпреки, че не мога да работя с фотошоп използвам по-простовати програмки със същите цели, Хари Потър ме дразни доволно много, използвам сложни думички от време на време, имам пиърсинг на езика, харесвам Placebo, нося кецове, слушам рок, водя абсолютно бурен "риъл лайф", че и разбирам за какво иде реч в темата. Почти се почувствах горда със себе си. От друга страна идва моментът, че ме е страх от големи кучета, не мразя никой, не обичам всички и така нататък и така нататък. Или иначе казано: еби му майката, Стеф, май дори аз не ставам.

Anyway, потър мания е едно безкрайно пропаднало място, в което ако не следваш дадените правила и не се вписваш във вече изградената представа за готин тип - няма и да станеш такъв. Или поне така беше, защото смятам, че в момента е малко абсурдно да се говори точно по този начин, имайки предвид колко хора изобщо посещават форума. Какво да се прави, изгубихме си ние свещените традиции. Тежък е животът.
Едно от основните неща, които си спомням от добрите стари времена, че тук всеки себеуважаващ се потребител мрази розовия цвят. Което, сещате се, ми създаде известни проблеми когато се регистрирах с един съвсем прекрасен и доволно розов профил, украсен с една още по-прекрасна оптимистична мисъл. Трета световна, човече. Като се почнаха един куп хора да се заяждат с мен и да ми обясняват възмутено що за лигла съм аз, спасение нямаше. Тоест, в последствие се изнамери. Случиха се там разни разнообразни случки и обстоятелствата не ми бяха много много по вкуса, та да кажем бях в не особено щастлив период. И, викам си, дразни ме тоя весел профил. Та бам, смених го с някакви депресантски простотии. Бях на 14, да се има предвид по възможност. И пак бам - всички се влюбиха в мен. Ама то не бяха коментари из така свидната ми "Аватари и подписи", то не бяха лични съобщения, то не бяха превъзнасяния. "Киимии" това, "Киимси" онова, дрън та пляс. Извод: за да вАжиш тук, трябва да си депресант. Тогава беше на мода да си режеш вените, да си размазваш грима, да ревеш и да се снимаш, сега като че ли емотата откраднаха тая така прекрасна традиция, а пък прескъпите форумци се обърнаха и срещу тях, така, че вече и това не минава. Трябва да си умерен депресант. Нали се сещате, от онея интелектуалните, не просто ей така. Тук да споменавам ли, че по вина на psy_, Вседеходчо и Дън Сяопин форумът претърпя истинска метаморфоза? Не, то си се знае (от тези, от които трябва). Та, ТОГАВА беше безкрайно важно да защитаваш тезата, че people = shit. Освен да благодарим на Slipknot, че ни открехнаха по този така важен въпрос, друго не мисля, че ни остава. После Сава реши да отбележи, че той е тъп пънкар и на него не му пука и гледай, братче, какво става. Всички от безкрайно чувствителни и тъжни дечица с покъртително минало решиха, че явно е модерно и хоп - и на тях спря да им пука. Та от тогава до сега - за да просперираш в потър мания трябва да си винаги над нещата и никога за нищо да не ти пука.
Отделно, що се отнася до начина на писане. Преди мисля, че беше безкрайно важно човек да пише болднато, сега като, че ли си замина и тая мода. Преди беше страшно шик да пишеш една гласна по пет реда, сега е отживелица. Но, разбира се, ей го на - новото откритие. Ами защо им е на хората да пишат нормално, след като могат да пишат по две думи на ред? Звучи безкрайно артистично, затапващо, внушително, оригинално и прочие. Така, че по повод това казвам само: за да ставаш трябва да пишеш по дума на ред. В зависимост от това, което казваш думите могат да станат повече - като три, четири, дори пет. Но в НИКАКЪВ случай новото изречение не бива да е на същия ред, на който е преднато. Това е демоде. (:
Колкото до снимките - пределно ясно е. Фотошоп, фотошоп и пак фотошоп. И колкото повече, толкова повече. Няма какво да кажа друго, то си е очеизвадно. И е страшно секси да си снимаш я прашките, я сутиена. И да пуснеш 20 снимки, от които виждаш само една различна. Но все пак, не всеки може да разбира от изкуство, знаете. Та тук всички са артисти, ценители, хора с вкус, до един всестранно развити. Ако не си такъв - еми, нищо ново под слънцето, не важиш наистина. (:

На една форум среща 20 човека млъкнаха и започнаха да ме зяпат, защото имах малка бяла чантичка. Така, че кифлите трябва да се псуват по дифолт, друг начин няма.

Бива бива ограниченост, но аз по-голяма от тая, която цари тук не съм виждала. :}
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stanbsl
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Platypus City!

Забравихте да кажете колко е ''фешън'' да имаш по 23894837 мнения за един месец
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

psy_ написа:
ако не цъкаш уоу- не важиш.
ако не си екзо- не си нищо.

бтв мн от нещата важат за болшинството потребители, но има някои номинации, които са локални.(= а като каза за бирата, сетих се за МФБП...беше сладко.
Smile

Аз я бях забравил. Хъх...good ol' times.

Иначе тия могат да бъдат перефразирани така:

Бъди Екзо.
Не можеш да бъдеш Екзо.
Не важиш.

Ако си регнат от половин година си стар и закоравял юзер.

Ако не се кефиш на Нирвана и Кърт Кобейн не е твоя идол - не важиш. :р
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Колко пъти да повтарям?

Като няма кво да казвате, не казвайте нищо, мамка му!
Не ми трябват коментари дали сте съгласни с темата или не.
Не ми трябва да известявате дали важите или не.
Това е тема с неписани правила и вие трябва да добавяте такива.

Пример:

Не ви кефи форума, обаче не можете да спрете да влизате и пишете.

Влизате в темата и пишете

Всички мразят Потър-Мания...но въпреки това всички продължават да пишат в нея.

В още колко поста трябва да доизяснявам смисълът на темата?

Едит:
sk8er-girl127 написа:
Predator-S написа:

Прочети една книга, която да не е Хари Потър (тук всички го мразят и никой не го е чел).

Ако това, че никой не е чел ХП ще вляза вътре, в самата, къща срещу нас. Обещавам.

in case you didn't noticed - [b]НЕ ВАЖИШ!!!

Последната промяна е направена от Predator-S на Пон Яну 28, 2008 9:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
drunken lullaby
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

Много е яко да се разправя НАВСЯКЪДЕ,повтарям навсякъде, как форумът запада.
И по възможност да няма прекалено дълги мнения,на никого не му се четат романи - все пак си е умение с малко думи да не казваш нищо.
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Predator-S написа:
Колко пъти да повтарям?

Като няма кво да казвате, не казвайте нищо, мамка му!
Не ми трябват коментари дали сте съгласни с темата или не.
Не ми трябва да известявате дали важите или не.
Това е тема с неписани правила и вие трябва да добавяте такива.

Пример:

Не ви кефи форума, обаче не можете да спрете да влизате и пишете.

Влизате в темата и пишете

Всички мразят Потър-Мания...но въпреки това всички продължават да пишат в нея.

В още колко поста трябва да доизяснявам смисълът на темата?

Окей, но аз си мисля, че ако се заформя нещо като дискусия също би било интересно, вместо просто да се излагат сухи "правила". Пък и така темата ще е по-различна от тази на Сава и Ем. Все едно де, твоя си е, просто изказвам мнение, понеже пък ме нахока, че моят пост не отговарял. :]

Ето, правила.
Мрази розовото.
Бъди винаги над нещата и заявявай във всяка възможна тема, че на теб всъщност не ти пука.
Псувай всичко, различаващо се от теб като стил и предпочитания.
Пиши по една дума на ред - в зависимост от това, което казваш думите могат да станат повече - като три, четири, дори пет, но в НИКАКЪВ случай новото изречение не бива да е на същия ред, на който е преднато.

и тн.

Така ли? Така е скучно. :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Teacup
МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2008 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

every me and every you

Местожителство: Beverly Hills

Стеф, clap.

Аз пък важа.

Mога да добавя, че ако не знаеш и не използваш съкращения от рода на ffs, tt, omg, zomg и т.н, не важиш.
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Следваща Страница 1 от 15

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov