Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 Мислите ли че форума замира « Предишната тема :: Следващата тема » 
Замира ли форума?
Да, определено.
43%
 43%  [ 50 ]
Да но и така не е зле.
23%
 23%  [ 27 ]
Не, напротив.
16%
 16%  [ 19 ]
Абсурд?!?
15%
 15%  [ 18 ]
Общо гласове : 114
Автор Съобщение
Elentari
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

~EL~ написа:
Знам, че пишеш и по други теми, мисълта ми беше (както и предполагах не съм се изразила много ясно), че писанието ти по ХП темиете значително е намаляло, в сравнение с това, което пишеше преди и в срванение с това, което пишеш сега по "онази" тема. Изключително чистосърдечно се извинявам, защото наистина взе да става твърде лично и изглежда все едно ти държа сметка, а изобщо нямам това право. Просто отбелязвам това, кеото забелязвам. Натъжавам се (Мишо ще ме съди за плагиатство!), защото голяма част от ХП - феновете буквално забравиха ХП заради Здрач - а. Но пък от друга страна също така имам наблдения, че на някои от тях манията им минава и отново се завръщат в Хогуортс! (образно казано) Very Happy

По отношение на писането в "онази" тема, всеки има право да пише в нея, въпреки че явно сте останали с погрешно впечатление, това не ви е собствена тема! И това, че там сте се събрали един куп върли почитателки, не означава, че не може да пише и някой, който има различно мнение от вашето! Още повече, че аз нито се заяждам, нито нищо и когато съм питала нещо по някой въпрос около Здрач, съвсем не е било с цел ирония или подигравка. Ако искаш да знаеш съм изчела и 4те книги и затова си позволявам са имам мнение. (понеже не са просто голи приказки, просто ей тъй, щото нещо си ме дразни, а имам някаква основа, на която да стъпя).
А пък ти, стига да искаш, винаги си добре дошла да пишеш в РП, колкото и да не си падаш!

Е, изяснихме се. Благодаря. И не, никой не смята Здрач за частна тема. Мисля, че разбираш какво имам предвид, нали? Съжалявма, наистина съжалявам, но от мненията аз поне не останх с впечатление, че си изчела книгите. Но това е лично възприемане, сгрешила съм и се извинявам отново искрено. Разбира се, че никой няма нищо против различните мнения и въпросите. Това е казвано много пъти там и винаги някой е отговарял на въпросите.
Не мисля, че някой е зарязал ккавото и да било заради Здрач. хората живеят, прехвръкват в различни светове, отиват, връщат се, така прави всеки читател. Нормално е. Не е нормално да се живее само с една книга, та ние сме читатели, за бога! Ето, в момента аз съм опиянена от "Джонатан Стрейндж и г-н Норел" на англичанката Сузана Кларк. Пак има магия, о, и още как! И просто не смея да отворя тема за това поради неотдавнашните събития... Видях, че в Свободната има тема Книги, но позамряла. Може би ще опитам там.
Благодаря и за поканата в РП. Не виждам смисъл да пиша там, не се сърди. Защо да го правя - тази зона не представлява интерес за мен. Хората се чувстват добре там, какво ще им пука за моите критики, за мнението на човек, който не проявява интерес или за обясненията му защо не проявява интерес, дори ако са в нормален тон, аз бих писала в нормален тон. Но дори и това би ги накарало да се чувстват не съвсем уютно в любимата си зона, нали? Виждаш ли? Има място за всички в този форум.
~EL~
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Този спор за четенето на книгите и с живеенето с една книга сме го водили в най - различни теми, се неподходящи за целта! Laughing И аз винаги съм твърдяла, че няма нищо лошо, дори напротив, прекрасн е хората да четат най - различни книги и да ги харесват колкото си искат. Това, кеото ме настървява и озлобява е, разни изказвания от сорта на: "Хари Потър е ебаси тъпата книга, Здрач е сто пъти по - готина!". Като цяло няма нищо лошо в това изказване, в края на краищата всеки има право на мнение, това което ме подразни беше, че го каза човек, който допреди седмициа, две, от момента на това изказване, живееше и дишаше чрез Хари Потър - света. И отново няма нищо лошо да преоткриеш нещо, което да ти харесва повече от друго нещо, но не мисля, че е хубаво да згърбваш онова нещо, което преди ти е доставяло толкова много радост. Леле, леле, спирам! И без това усещам, че пак ще нагазя в опасни води, а не искам да влизам във вече станали банални спорове.

Сигурно си останала с впечатление, че не съм чела книгите, защото първо те не ме грабнаха така, както очевидно са грабнали вас и второ, което изхожда от първото - по тази причина не съм се задълбочила толкова, че да стана експерт! Smile

Ужасно изместих темата! Докато има фенове като Мишо, ХП - манията няма да умре! Very Happy

МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

Ох, мислех повече да не пиша тук, но...и аз не обичам хора, които тотално отричат нещо ,което са харесвали, за сметка на друго нещо; впрочем, сигурно не съм чела внимателно всичките волюми на Здрач, но там не съм срещала такова крайно мнение. Излишно е да казвам, че аз нито бих написала, нито бих си помислила такова нещо.

Нито пък хора като Диди, Хриси, Вени, Ани - споменавам само някои, но съм убедена и за останалите, които влизат непредубедено.
Ами в този форум, явно, всичко се пише не в подходящите за целта теми, ама карай...това по повод на колко пъти сме обсъждали необходимостта от четенето и харесването и на други книги.

Мишо...е, и сам воинът е воин! Хей, това беше шега! РазБира се, че не е сам!
Сега - пак не на място - да си кажа защо пиша по-рядко в ХП зоните. Защото не ми е интересно да отговарям на мнения от две думи, затова. А болшинството са такива. Когато Екстази написа дълги и интересни постове за Хафълпаф, веднага се включих.
Моля никой да не се засяга!
И аз извинявам, че поизместихме темата. Край, спирам да пиша тук. Ако пламне свада - на ЛС Twisted Evil .
virosh
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Засегнах се Sad Искам и аз да чета по-дълги постове
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

haha
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Elentari написа:
Мишо...е, и сам воинът е воин!

Стана ми много тъжно... Sad
~EL~
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Elentari написа:
Мишо...е, и сам воинът е воин!

Стана ми много тъжно... Sad

Ех, като кажеш така! Нали знаеш, че не си сам. Обикновено успяваме да се докараме до 5 човека!!!
МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Не си сам. Вярно, че от скоро съм фен, но и аз съм с вас!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mamssey Jace
МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2010 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Дафуя

Направо се е отправил към дъното...
violet hill
МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2010 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Шейново 1504

замира свободната зона, другото живей!!
Mamssey Jace
МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2010 4:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Дафуя

обратното
PotterNinja
МнениеПуснато на: Чет Окт 28, 2010 6:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Цяла вечер 1-2 потребителя. Умряла работа.
h.p.f
МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2011 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Мнее..в сравнение с другите форуми този е добре!
Върнете се в началото
baraboi
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2011 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

едни приятел4ете се регистрираха и о6те немогат да влязат а се регистрираха преди много време.
Върнете се в началото
Галя
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2011 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Долината на изгубените

baraboi написа:
едни приятел4ете се регистрираха и о6те немогат да влязат а се регистрираха преди много време.

пиши на алекс
иначе ти защо влизаш в ПМ толкова рядко?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща Страница 8 от 10

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov