Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Най-достойният в книгите « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
an_ni4ka
МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 6:39 pm    Заглавие: Най-достойният в книгите Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

е след като излезе и последната книга се реших да пусна една темичка кой според вас е най-достойният в книгите кой се доказа като най - предан на хари и на доброто
моля ви пишете на воля

Edit: The BLACK LORD
Преместено от Книга 7

Тук е по-добре да стои Smile
Стичинка.

Преместено от Книга 7
lubo static

Изтрити мненията от по една, две или три думи - сиреч половината тема :/
- drunken lullaby

PianoLady
МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 12:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

It's never lupus

Местожителство: Деветата Луна на Атлон

Нужно ли е да офлуудите темата? :/

Лично аз много се изкушавам да посоча моята любов - Сивиръс, ама не мога, поради простата причина, че в книгите има много достойни герои и не искам да се обвързвам с претеляне кой повече и кой по-малко.
Като се започне - Сивиръс, Дъмбълдор, Макгонъгол, Лупин, Лили, както и разни тийнчета като Хари, Хърмаяни, Рон, Невил, Джини, Луна и т.н. Щом първо се сещам за тях, предполагам, че определям тях като най, но героите, които доказаха, че са достойни са много и дори да се опитам няма да мога да изброя всички. (:

Ако някой може да определи най-достойния сред толкова достойни - предотстъпвам му сцената. (;

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Малфой
МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 8:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

За мен винаги ще останат Моли Уизли, Снейп и Дъмбълдор. Моли, защото отмъсти на Бела за убийството на Фред с убийство, Снейп – наглед зъл и страховит, а всъщност изтърпял обиди и подигравки, срещнал първата си любов и пазил я до сетния си дъх в сърцето си, и Дъмбълдор – директорът си е достоен по природа; мисията, с която натоварва Хари, следите, които му посочва, за да издири хоркруксите, трагедията със семейството му...

Последната промяна е направена от Малфой на Съб Сеп 08, 2007 10:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Lady Bella
МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: В света на книгите, но по необходимост завръщаща се понякога и във Варна

PianoLady написа:
Нужно ли е да офлуудите темата? :/

Лично аз много се изкушавам да посоча моята любов - Сивиръс, ама не мога, поради простата причина, че в книгите има много достойни герои и не искам да се обвързвам с претеляне кой повече и кой по-малко.
Като се започне - Сивиръс, Дъмбълдор, Макгонъгол, Лупин, Лили, както и разни тийнчета като Хари, Хърмаяни, Рон, Невил, Джини, Луна и т.н. Щом първо се сещам за тях, предполагам, че определям тях като най, но героите, които доказаха, че са достойни са много и дори да се опитам няма да мога да изброя всички. (:

Ако някой може да определи най-достойния сред толкова достойни - предотстъпвам му сцената. (;

Ти не се осмеляваш да го посочиш, но аз ще го направя - Сев!!! Защото успява да се върне от път, по който връщането по принцип е много трудно; защото осъзнава задълженията си и никога не "изклинчва", дори когато не му харесва това, което прави; защото не само, че успява да прости на хората, които са го наранявали по непростим начин, но и се опитва да им спаси живота; защото умее да обича безрезервно и не променя чувствата си; защото проявява повече смелост, отколкото всеки грифиндорец в книгата; и защото прави всичко без да търси признание от хората за стореното.

Едит: Любо, не знам защо си преместил темата от Книга 7, при положение, че мястото и е точно там. Просто и да искаш няма как да пишеш без спойлери. Confused
Върнете се в началото
little runaway
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: on the way to wonderland

За мен е и ще бъде достоен Сириус(колко странно Laughing ). Той се доказа като верен приятел на когото може да се има доверие, като кръсник който е готов на всичко за кръщелника си. Това според мен си е достойно за уважение, защото малко хора биха го направили.
Иначе най-достоен не мога да посоча. Снейп, Лили, Лупин, Дъмбълдор, Хари, Хърмаяни, Рон, Луна, Невил, Моли, Лудоокия, Джеймс... Всички те заслужават тази "титла".

ПП: Като повтарям мн пъти достоен и звучи смешно.

As in heaven, as in hell
Върнете се в началото
Albus_Dumbledore
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Най-достойни се оказаха Хари, Сев и Дъмбо.За Сивиръс няма да коментирам, напълно съм съгласен с Бела.Дъмбълдор, другия мой любимец е най-силния герой в книгата - най-умен, най-магичен, най-справедлив.Но и той, както Снейп кривна от правия път, дори за малко.Единствения, който до края остана чист е Хари.Той направи всичко по силите си за да изпълни задачата си и нито един път не се поколеба да мине по лошия път.Както сам Дъмбълдор каза за него, той е най-неегоистичния (selfless) човек, който е познавал.Хари нито един път не помисли как да спаси кожата, да спечели власт или популярност.Всичко, което направи бе заради приятелите му и заради магьосническия свят, което не може да се отнесе за никой друг герой в книгата.
mina
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: толкова близо и същевременно толкова далече

най-достоен.....не мога да посоча само един човек.това е едно от най-хубавите неща на книгата, има достойни герои.съгласна съм за снейп ,за лили,хари ,дъмбълдор и всички останали,които казахте.бих посочила и седрик.той наистина беше достое.а всеки един от тях е такъв,защото се е доказал с времето и постъпките си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rocket Queen
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 11:59 am    Заглавие: !! Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Paradise city

Прекалено е трудно да се посочи най-достоен. В крайна сметка бихме могли да кажем Хари например. Нали все пак той се справи с вичко това. Но зависи и от коя страна го поглеждаме. Можем да посочим и Дъмбълдор, който е направил какво ли не за магьостническото развитие. Просто зависи от гледната точка. Има много достойни като семейство Уизли, хората от Ордена, Снейп.. който си е о от Ордена де. Луна, Невил, Рон и пр. Те всички са се борили за едно. Но все пак е прекалено трудно да се избере най-достоен.
    you belong to me too

you make my life complete
    you make me feel so sweet
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Pink Girl
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: ХраЛуПаТа :pPpP~~

Охх, толкова са много всички достойни герои в книгата.. Просто всички.. Като ззапочнем с тези, които умряха.. Първо Муди.. Толкова ми е мъчно за него.. После и Доби, също така ФГред, Лупин, Тонкс.. Те загинаха сражавайки се.. ;[[ Но има и още оше хора, които наистина са достойни с всяка част от тях ! Просто няма смисъл да изброявам.. Съо така най - вече Снейп !!! Този човек.. Съжелявам за него, наистина много съьелявам.. Всички, които се биха в Хогуортс са велики хора ! Професори, духчета, призраци, хора, великани.. Всички те !
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Най-достоен ли? Доста са....Дъмбълдор,Доби,Невил,всички,които участваха във ВОДА и подкрепиха Хари нали? А и да не эабравяме и него....(Хари де)
Пърси също е в тая класация(макар и доста наэад).... (:
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
JINNY_WEASLEY
МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: в море от алкохол:)

Най-достоен?Много е трудно да се посочи разбира се, прекалено много са.Мисля, че на най-достойни сред достойните са Хари, Дъмбълдор и Снейп.Всъщност аз даже мога да посоча най-достойния сред тях, което е разбира се , въпрос на лична гледна точка - Хари.Изцяло съм съгласна с Албус Дъмбълдор за него, той единствен докрай остана чист.Нито Дъмбълдор , нито Снейп мисля че са по-достойни от него (макар , че и те заслужават солидно уважение).Дъмбълдор също като Волдемор е търсел начин да победи смъртта, макар и не чрез хоркрукси, изкушен е бил и от властта.А Снейп , колкото и хубави качества да има, е бил егоист - преминал е на страната да ДД не заради доброто на всички, а заради Лили.Освен това не го е интересувало, че ще умрат съпруга й и детето й, важната е била само тя.И това ако не е егоизъм.
А Хари е най-неегоистичния човек и никога не се е стремял както към властта, така и към бесмъртие.Ето защо за мен той е най-достойния сред достойните.

Elle est douce, n'est-ce pas?

http://hpbg.yourme.net/index.htm
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Gothic_girl
МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2007 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Somewhere in the darkness

Май изобщо няма да се флууди по темата,напротив-очертава се да е доста сериозна.
Първо да уточня-под "Най-достоен" става дума за събирателните качества на най-добър герой,защото от една различна гледна точка можем да изкараме Волдемор най-достоен за титлта Най-велик злодей :фире: .
Значи хора,съгласна съм с всички по малко
Дъмбълдор е просто унинално велик човек,макар и привлечен от властта,той съумявя да обърне гръб на тъмната страна и да се бори за "Великото добро" по правилният начин.
Сев-без коментар!Щом си способен да изпитваш такава велика любов,значи заслуяваш не по-малко уважение!
Хари-Истинският Господар на СмЪртта,доказал не веднъж,че е безкористен и невинен като 11-годишното дете от ХПФК.
Лили-саможертвата в името на сина и' говори сама за себе си.
Сриус (тук съм пристрастна)-Лап е наистина верен приятел и всеотдаен (макар и мъъъъничко безотговорен) кръстник.
Джеймс-Достоен и смел съпруг
и тага мога да продълявам до уре....но сега треа да ставам!
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

Хм, труден въпрос. Много са достойните. Преди да прочета седмата книга бих посочила с чисто сърце Дъмбълдор, но сега-не.Не мисля, че той се доказа като много достоен. Лили и Джеймс, естествено, са дали живота си, за да спасят сина си, така че могат да се борят за титлата. Рон и Хърмаяни евала им казвам, че стояха с Хари до край (мисля, че можем да простим на Рон малкото предателство в четвърта книга и това в седма, като кажем, че в четвърта просто ревнуваше, а в седма причината да си тръгне беше подобна, плюс неблагоприятното вличние на хоркрукса, все пак той се доказа като много добър и верен приятел). Както и да е, малко се отнесох. Нека послушаме Хари. Нали помните какво каза на сина си в епилога на книгата за Снейп: "He was probably the bravest man I ever knew." (цитат по памет).

...A lifestyle...
Върнете се в началото
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

Ох, да забравих и всички от семейство Уизли, които приемат Хари като роден син,но все пак си оставам за Снейп.

...A lifestyle...
Върнете се в началото
Emil
МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: В Хогуортс!

Хари и Дъмбълдор.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща Страница 1 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov