Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Следваща
 Ако можехте да съживите някого от умрелите в книга 7... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
HeartDream2
МнениеПуснато на: Сря Окт 26, 2011 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: България

Снейп и Доби
МнениеПуснато на: Сря Окт 26, 2011 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Волди Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tihon4o
МнениеПуснато на: Сря Окт 26, 2011 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Аз бих съживил Фрид казват ,че близнаците усещат чувствата на другия ,значи част от Джордж също е умряла.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CrazyFist
МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2011 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: off to the stratosphere ..

фред, ако трябва да е само един (: иначе лупин ми е сред главните фаворити из книжките, а с него няма как да не ти се прииска да съживиш и симпатичната тонкс.
колкото до коментарите за снейп - той е персонаж, носещ в себе си трагедия, целта му беше да въздейства точно по този начин, а без смъртта му, силата на жертвата му и чара му като герой след това не биха въздействали така.

като цяло, доста бих си поиграла със съживяването, че ако бяха трупирали и луна лъвгуд, съвсем щяха да ми избият всички любими персонажи, а тва не е честно Laughing но всичко с ролята си.
МнениеПуснато на: Чет Ное 17, 2011 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Хогсмийт

Оуу ама това е труден въпрос, много даже.
Четох доста мнения и повечето са за Фред, Лупин, Тонкс, че и тук там Волдемор, но замислете се, Лупин без Тонкс не става и обратното, Фред ами той може би заслужава да живее, ако Волдемор се завърне ами то историята няма да има край и ще се получи един затворен кръг. Не аз мисля, че хората които изброих трябваше да умрат.. не, не изразих се погрешно, те не трябваше да умират, тяхната смърт си беше точно на мястото.
Щом говорим за един герой аз бих избрала Муди, не ми е бил любимец никога, но го харесвам, страшно го харесвам и смятам, че той се нарежда сред един от най-добрите персонажи в тази книга.

pottermaniac21
МнениеПуснато на: Съб Ное 19, 2011 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Ъмм...Снейп и Лупин Smile Бих искала и Фред,защото живота му бе твърде кратък,но ...
potter-mania-sofi
МнениеПуснато на: Съб Дек 03, 2011 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

ВСИЧКИТЕ!!!!Но понежа имам само един избор (въпреки,че откачих когато прочетох за Лупин и Тонкс!) определено бих избрава ФРЕД!
МнениеПуснато на: Сря Дек 07, 2011 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

severus snape84 написа:
Бих съживила Снейп,. имат много какво да си дадат един на друг с Хари, най-мъчно ми стана за него, защото той е героят, изпитал най-малко щастие в живота си - неразбиран и недолюбван от всички
Много ми хареса, че накрая Хари е нарекъл по-малкия си син Албус Сивиръс...Снейп го заслужава! Снейп не трябваше да умира. Той заслужава живот, заслужава го заради смелостта, която е имал да мами Волдемор, заради доблестта и уважението, което е имал към Дъмбълдор. той заслужава да получи признание за това, което е извършил в името на победата над Волдемор. Да разбере, че е оневинен и че Хари му прощава.

според мен единственото нещо което наистина ще зарадва снейп е да е с Лили тоест мисля че отиде където му е мястото.
Върнете се в началото
gugenceto
МнениеПуснато на: Пет Дек 30, 2011 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Хогуортс,Грифиндор

Фред,защото Джордж без Фред....хм звучи ми малко странно!А от друга страна бих съживила Волди Very Happy Така ще има още книги Very Happy Very Happy Very Happy
"И без да знае как е разбрал, Хари усети, че фениксът си е отишъл, тръгнал си е завинаги от "Хогуортс", точно както Дъмбълдор си беше отишъл от училището, беше си отишъл от света...беше си отишъл от Хари."
Върнете се в началото
viki99
МнениеПуснато на: Нед Яну 08, 2012 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Somewhere under the rainbow

Съгласна съм че Лупин няма да е щастлив без Тонкс,но все пак някой трябва да отгледа малкото дете. Confused А и той ми е любимец.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сивиръс Снейп84
МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Слидерин

Бих съживила Снейп,. имат много какво да си дадат един на друг с Хари, най-мъчно ми стана за него, защото той е героят, изпитал най-малко щастие в живота си - неразбиран и недолюбван от всички
Много ми хареса, че накрая Хари е нарекъл по-малкия си син Албус Сивиръс...Снейп го заслужава! Снейп не трябваше да умира. Той заслужава живот, заслужава го заради смелостта, която е имал да мами Волдемор, заради доблестта и уважението, което е имал към Дъмбълдор. той заслужава да получи признание за това, което е извършил в името на победата над Волдемор. Да разбере, че е оневинен и че Хари му прощава.

Сивиръс Снейп е учител по отвари и ръководител на дома Слидерин. В миналото той е бил смъртожаден, но после преминава на страната на Дъмбълдор. Снейп: той не е от лошите, оказва се може би най-положителният герой

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
~EL~
МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

the power написа:
единствената незаслужена смърт беше на тонкс всички други трябваше да ги има

А Лупин? Питам, щото за мен някакси вървят в комплект.
МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Какво значи, че е трябвало да ги има? Според мен само смъртта на Хедуик пасва в това определение. С неговата смърт свърши детсвото на Хари. Но защо трябваше да умре Фред? Лупин и Тонкс умряха, за да го сполети Теди същата съдба като Хари?
МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Хогуортс,Грифиндор

Като се замисля не бих съживила никой.ТОВА Е ВОЙНА,А ВОЙНА БЕЗ ЖЕРТВИ НЯМА Laughing Laughing
"И без да знае как е разбрал, Хари усети, че фениксът си е отишъл, тръгнал си е завинаги от "Хогуортс", точно както Дъмбълдор си беше отишъл от училището, беше си отишъл от света...беше си отишъл от Хари."
Върнете се в началото
ron12345
МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

фред разбира се
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Следваща Страница 27 от 28

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov