Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща
 Най - противен образ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 9:30 pm    Заглавие: Най - противен образ Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Кой ви е най - противния образ в цялата поредица за Хариту? Забележете, че не питам кой е най - гаден или зъл! Нали се сещате, че има разлика! И нарочно не пускам анкета, щото ще трябва да изброявам абсолютно всички герои и просто няма смисъл. И ест. обосновавайте отговорите си!

На мен, например ми е най - противна Ъмбридж! На зарад друго ми щото е една такава мазна и ухилена с тая противна усмивчица, особено, когато види, че на Харенцето му е гадно! И класацията следва Локхарт - най - мразим голееми отворковци, дето са въздух под налягане!!!

обаче искам много подробна обосновка за вашия избор...
water_lily

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

Подкрепям за Ъмбридж!Не намирам абсолютно нищо интересно в характера й,посредствена е и затова не мога да я понасям.А ми е противна именно,защото е мазна и лицемерна и защото винаги гледа да е пазена от някого,да е в подходящия съюз - типичен използвач и лепка.
МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 10:28 pm    Заглавие: Re: Най - противен образ Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: In the Pain world...

HelenaHarry написа:
Кой ви е най - противния образ в цялата поредица за Хариту? Забележете, че не питам кой е най - гаден или зъл! Нали се сещате, че има разлика! И нарочно не пускам анкета, щото ще трябва да изброявам абсолютно всички герои и просто няма смисъл. И ест. обосновавайте отговорите си!

На мен, например ми е най - противна Ъмбридж! На зарад друго ми щото е една такава мазна и ухилена с тая противна усмивчица, особено, когато види, че на Харенцето му е гадно! И класацията следва Локхарт - най - мразим голееми отворковци, дето са въздух под налягане!!!

А познай! харитуууу!!!!!!!!!!

ПП: Е, и Ъмбридж ама тя по-бива.

You took my heart
Deceived me right from the start
You showed me dreams
I wished they'd turn into real
You broke the promise and made me realize
It was all just a lie
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
water_lily
МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

valium & cherry wine

Местожителство: City Of Delusion

ммм-Пърси..мразя такива хора,жалки паразитчета,които се стремят по недостоен начин да постигнат нещо,които се отричат от важни неща,от семейство и изобщо разбирания,в името на едното подмазване и издигане в обществото..
Слепотата да прогледне и да проумее истината ме вбесяват..

But I don't know where that somewhere else is, you know?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Miss Murder
МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Somewhere beyond happiness and sadness

На мен най-противни са ми злобарката Ъмбридж и Потър Twisted Evil с неговата мания за себедоказване и величие...Просто хора като него не ги разбирам

Give you the gun...
And blow me away
Върнете се в началото
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 5:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

Сега като съм почнала (вече свършвам) с препрочитането на ХП5, определено Харито води в класацията. Разбирате ли (Ел, нищо лично), просто не ми лази, той ми тича по нервите. Не сте ли забелязали в началото на книгата, когато не му казват за Ордена и за това че го наблюдават и всички съпроводващи неща, се държи като пълно позьорско емо. Тези позьорчета, заради които съдят за всички емота. За това говоря. "Ама защо никой не ме разбира? Защо ни кой не ми обръща внимание? Защо не съм центъра на вниманието? Аз съм направил повече от вас двамата взети заедно, а не ме боготворите!" Еми съжелявам на всички почитатели, ама това просто ме изкарва извън релси. Само как не се хвърли от метлата (тук трябваше да кажа резне вените хD) само и само да го забележат.
И после, той, измъчената душа, че никой не му вярва за случилотосе на гробището. Ако и на мен ми бяха изложили всичко така, както бяха в книгата и аз нямаше да вярвам. "Пророчески вести", най-големия вестник, казва че Министерството е сигурно, че Волдемор не се е върнал. Защото чисто и просто няма доказателства освен показанията на едно хлапе което обича да е в центъра на вниманието. От другата страна, същото това момче и един старец (мощен наистина, но само един човек) твърдят че Волдемор се е върнал след толкова време. Ако бях магьосница, нямаше да повярвам. Но Харинцето през цялата книга твърди едно и също, толкова често че вече започва да им писва на хората. Току виж, вече започнат да му казват че му вярват, само и само да млъкне...

Мисля, че това беше достатъчно аргументиран пост, за това защо не харесвам Хари Потър. Книгите са велики, той ми е противен.

Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kida
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: In the Pain world...

Alexandra Malfoi написа:
Сега като съм почнала (вече свършвам) с препрочитането на ХП5, определено Харито води в класацията. Разбирате ли (Ел, нищо лично), просто не ми лази, той ми тича по нервите. Не сте ли забелязали в началото на книгата, когато не му казват за Ордена и за това че го наблюдават и всички съпроводващи неща, се държи като пълно позьорско емо. Тези позьорчета, заради които съдят за всички емота. За това говоря. "Ама защо никой не ме разбира? Защо ни кой не ми обръща внимание? Защо не съм центъра на вниманието? Аз съм направил повече от вас двамата взети заедно, а не ме боготворите!" Еми съжелявам на всички почитатели, ама това просто ме изкарва извън релси. Само как не се хвърли от метлата (тук трябваше да кажа резне вените хD) само и само да го забележат.
И после, той, измъчената душа, че никой не му вярва за случилотосе на гробището. Ако и на мен ми бяха изложили всичко така, както бяха в книгата и аз нямаше да вярвам. "Пророчески вести", най-големия вестник, казва че Министерството е сигурно, че Волдемор не се е върнал. Защото чисто и просто няма доказателства освен показанията на едно хлапе което обича да е в центъра на вниманието. От другата страна, същото това момче и един старец (мощен наистина, но само един човек) твърдят че Волдемор се е върнал след толкова време. Ако бях магьосница, нямаше да повярвам. Но Харинцето през цялата книга твърди едно и също, толкова често че вече започва да им писва на хората. Току виж, вече започнат да му казват че му вярват, само и само да млъкне...

Мисля, че това беше достатъчно аргументиран пост, за това защо не харесвам Хари Потър. Книгите са велики, той ми е противен.

Не можех да го кажа по-добре. Само че при мене омразата е малко от по-дълго. Стана ми антипатичен още от четвъртата книга, където вече се превръща в себичен позьор

You took my heart
Deceived me right from the start
You showed me dreams
I wished they'd turn into real
You broke the promise and made me realize
It was all just a lie
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Лимонена Бисквитка
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 11:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Мммм,Ъмбридж-мноогооотооо наказателни укази
Снейп-мм държанието му към Хари и това което направи с ДД ,
Пърси-предаде родителите си в досте тежък момент!
Скримджър-Мисли единствено за рекламата на министерството

Последната промяна е направена от Лимонена Бисквитка на Съб Юли 07, 2007 12:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nikossa
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Най-противна ми е Ъмбридж,защото види че на някой ,примерно от грифиндор му е добре на следващия ден създава наказателен указ против това Rolling Eyes
п.с аз така съм разбрал от книгата като съм я чел Rolling Eyes

Върнете се в началото
wabbit
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Allons-y!

Местожителство: whatever tomorrow brings, I'll be there..

хм..най-противен...определено Ъмбридж не е толкова противна колкото зла (според мен) може би Опаш Rolling Eyes не само защото е грозен,плъхоподобен ами и е мазник,предател,страхливец...предал приятелите си,виновен (единствено той) за.....то изобщо има ли нещо в книгата,което не се е случило по негова вина - Джеймс и Лили - мъртви ; Волдемор - отново си възвръща мощта и човешкото тяло ; Сириус - в Азкабан...определено ми е най - противен тоя мазен плъх Neutral
Върнете се в началото
Ralena
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Ъмбридж-просто не мога да я трая, толкова е злобна, отнасяше се с Хари толкова гадно, несправедливо.
Опаш-той е издал на Волдемор къде са родителите му и заради него са мъртви. Той е предател и в същото време страхливец, служи на Волдемор просто защото го е страх от него. И заради него Сириус беше несправедливо осъден, защото Опаш е предал един от приятелте си.
Върнете се в началото
koteto_00
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: sofia

Крийчър и Опаш - просто са ми противни хората (и съществата), които нападат в гръб. И двамата са гадни предатели.
това, което ти е дал.
Върнете се в началото
TeDиТо
МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: в света на магията....

Ъмбридж,немога да я понасям,в книгите образът и толкова ме отвращава.отвратителна ми е с няккава мазна усмивчица,ужасно ме дразни понякога.
Върнете се в началото
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Нед Юли 08, 2007 4:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

Kida написа:
Alexandra Malfoi написа:

Не можех да го кажа по-добре. Само че при мене омразата е малко от по-дълго. Стана ми антипатичен още от четвъртата книга, където вече се превръща в себичен позьор

Мня, мен ме дразни от доста време, просто сестрата искаше обяснение "защо" и ето й едно Razz
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Linny
МнениеПуснато на: Нед Юли 08, 2007 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: in the end of the nothing...

еми най-ми е гадна Белатрикс и после Волдьо...
Белатрикс не я харесвам,тъй като убива Сириус Sad А и ме дразни попринцип..с цялото си съществувание.. (doh)
А Волди го намразих,защото убива родителите на Хари...Всичките му действия ме дразнят и побъркват..
И според мен Волди е психически слаб човек и непризнанието от околния свят (говоря още като си е бил Том) го е подтикнало да се доказва и така лека-полека от обикновените неща,той е преминал към лошите(абе малко объркано звучи..)а също и средата ,в която е живял може би му се е отразила(в онази къща)...
каквото иска този път...
Тихо! И тишината има
своето време за лъжи...
Тихо! Ще дойде, знаеш,
някога и твоят ред...
Тихо! Запази мъдростта си
за времето без тишина...
Тихо! Тя крещи, просто иска
да бъде чута...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща Страница 1 от 16

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov