Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 "Дрънкало" « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Tarkgre:n
МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2008 12:36 am    Заглавие: ЛУЦИУС МАЛФОЙ НАРУШАВА ЗАКОНА Отговорете с цитат

Професор
Професор

И както казва един мой колега в телевизията - ИМАМЕ НОВИНА!

Луциус Малфой шофира пиян,
Научи нашия верен репортер Пильо Шмиргела.Той е бил хванат на местопрестъплението от небезизвестнте "пилецаи" - мъгълските пазители на реда , да пилотира своята метличка из въздуха над село Равна Поляна.Той е бил засечен от модерните радари,разположени по комините на колибите в селото. "Техниката е много модерна,хайде с'я " - казва шефа на селските пилецаи-Семо Мастиката.Веднага след като е бил "сгащен" при скорост от 61 км/ч след него са тръгнали мобилизирани автомобили на пилицията - две "лади" и един "москвич" от близката '67г.След дълго преследване ,Луцуиус паднал от метлата си със шише в ръка в близост до земята."Лъхаше на джибри" - казва 78-годишния служител на Въздушна Полиция Джако Кроасана.След 162-часов престой в модерния затвор-кочина на бай Шиле от селото,Луциус Малфой е изтрезнял и е бил прибран от жена си ,която,междувременно,заработвала на пътя София-Бургас.Не правете като него ,драги читатели,защото немирния Пильо има очи почти навсякъде Twisted Evil .

go to the left or to the right.

Последната промяна е направена от Tarkgre:n на Сря Авг 27, 2008 5:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tina kapina
МнениеПуснато на: Съб Апр 05, 2008 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

ВОЛДЕМОР - ФРАНЦУЗИН?!?!
НЕОЧАКВАНО РАЗКРИТИЕ!!!
Малките магьосници започанаха да се зарибяват по играта "Хари Потър и Философският камък". Пресъздаден по действителен случай от живота на Хари Потър - известен още като, "момчето, което оживя".
Майката на едно малко момченце много се въудушевила от историята на Хари и затова и тя почнала да я играе на компютъра(новооткрито средство в магьосническия свят).
-Тази игра е страхотна!-казва майката, която пожела да остане анонимна. - Но стигнах до последното ниво и Волдемор казваше името на Хари с френски акцент!!! Аз лично съм фрацузойка и мога винаги да разбера!
След проучването на настоящия министър на магията Албадор Уиндър(върколак) наистина се оказа, че това е така!!!
А всъщност майката на Волдемор(известен още под истинското си име Корни) също е французойка! И познайте коя е тя... Мадам Максим... директорката на "Бобатон"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
v@l_43ev15
МнениеПуснато на: Нед Апр 06, 2008 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Джини Уизли хванала мъжа си в изневяра
След пищната сватбата която организираха Хари Потър и неговата любима Джини Уизли, на която пя и самата Селестина, а пръстените бяха поднесени от нагънатороги шнорхелоподобни квакльовци, сега май приказката ще завърши с тъжен край. Наш репортер разбра, че на последната ВИП среща в петфениксовия хотел "Соварникът" Потър се е възползвал от отсъствието на жена си и доста е пофлиртувал с младата магьосница Падма Патил. Нещо повече след срещата двамата се усамотили в едната от стаите и сами можете да се досетите какво е последвало."Чуваха се писъци цяла нощ."сподели посетител от долния етаж. Той добавя:"Беше ужасно. Едва ли някой е можел да спи тази нощ." За съжаление тази новина застигна и Джини Уизли, съпругата на Хари Потър. Наш репортер я помоли за коментар. Ето какво каза през сълзи момичето:"Не мога да повярвам. Толкова време заедно, имаме три деца, а той така да ме предаде." Дали ще има развод или не не е ясно, но вече започнахада се правят залози, колко още ще са заедно Потър и Джиневра.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
МнениеПуснато на: Пон Апр 28, 2008 4:27 pm    Заглавие: Ууд - пиян,но Дрънкало пак е там! Отговорете с цитат

Професор
Професор

И както казва един мой колега мъгъл - ИМАМИ НУВИНЪ

Оливър Ууд засечен пиян в столичен клуб

Известния пазач от "Пъдълмир Юнайтед" е бил сгащен от посетители на заведението "Веселия Еднорог",които се усъмнили в лошата му дегизировка(поради известноста му той е принуден да носи продупчени островърхи шапки и пр. за да избегне лудите си фенки).Според Маргарин Кюмюров - един от посетителите - Ууд е бил в "яко наковано" състояние и е не е бил адекватен след като съвсем е изоставил дегизировката си в онази вечер - чифт свински цървули с оранжеви връзки "Найк",бели чорапи с образа на метла "Комета"(които вероятно са го издали),кори за краката от небезизвестния футболен(мълълски идиотски спорт) отбор - ФК "Див Пръч", скейтърски наколенници,маркови долни гащи "Ла Коста",розова дизайнерска тениска "My VNUK is the best",син шлифер с пагони от личната колекция на бай Роко Баницата(близък приятел на Ууд),метълистка каишка за врат с шипове от колекцията на Мерилин Менсън и каска за Формула 1(нещо като надбягване с метли) от отбора на Макларън Мерцедес. "Абе, сливаше се той с тълпата,ама не па чак толкова" - заявява Самюъл Л.Майкъл Джаксън,който е бил в нашумялото напоследък заведение в онази вечер.След сигнала на възмутените посетители веднага е пристигнал въоръжен отряд от репортери,сред които и неуморимият Пилю Шмиргела.Нашия кореспондент се опита да интервюира Ууд,който успя само да издаде неопределен кратък звук,съпроведен с миризма на доста изконсумирана ракия "Дионисий",наричан диалектно - оригване,след което се изтърси безмълвно на пода и най-вероятно в най-кратък срок е изпаднал в заспало състояние.

Върнете се в началото
МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2008 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Училишето за вълшебство и магия "Хогуортс" затворено заради нападения от хлебарки

Новината научихме от наш добре внедрен сред учениците от първи курс, репортер - джуджето Малчо Глътнисополов.
- Една вечер ни сервираха "Хлебарково Суфле" и в него имаше ХЛЕБАРКИ!!! Това много ме учуди, но все пак не беше лошо... даже много ми хареса. От тогава в замъка се появиха хлебарки... всъщност понеже много ми бяха харесали… аз си набавих няколко от един стар пътник, който беше седнал в "Трите Метли". Същата вечер ги пуснах из коридорите но те започнаха да се размножават с невероятна скорост. Само след седмица те надвишаваха няколко милиона... но, уви оказасе че когато подложих домашните духчета на заклинанието "Империус", за да сложат хлебарки в вечерята на всички ученици... незнайно защо всичките те останаха гладни тази вечер. Никой освен мен не си хапна деликатеса... за сметка на това аз си набивах здраво - здраво хлебарките... но (в този момент той ридае сърцераздирателно) те станаха ПРЕКАЛЕНО МНОГО... и моят стомах не можеше да ги побере всичките, другите отказваха да ядат. Накрая една хлебарка се провъзгласи за директор на "Хогуортс" само че ние отказвахме да им дадем магически пръчки и те ни изгониха, като се затвориха в замъка. Естествено аз не останах безнаказан – изключиха меее... взеха ми и пръчката.
Носят се слухове, че са освободили базилиска... и най - страшното оня-дет-нйе-бивало-да-се-назовава се преродил като хлебарка и обучавал милиардната си армия как да боравят с магия... но се оказа, че на тях май не им спори много - много. За това съдим от километричното сметище на от части на хлебарки, което се е образувало пред сега наречено "Училището на самоубиващите се хлебарки - Хогуортс". Това е хубаво, защото ако оня-дет-нйе-бивало-да-се-назовава реши да ни нападне... армията му просто ще се самоубие.
За сегащното положение на училището репортерът Сулю Пулев Суполев :
- Здравейти... Тук много смърди. Планината от трупове и части от трупове на хлебарки се е увеличила няколкократно от последното ни посещение. Вижда се една големичка хлебарка да се носи стремително към земята... явно е играла "Куидич"... ЕТОООО разби се в една от кулите... ама че напръска с кръв... много кръв имали тия гнусни същества. От вътре се чува оглушителна музика... сигурно са си устроили парти. Ооо, не главната порта се отваря - Сулю и екипът му се скриват в една от смръдливите кули от трупове - през портата излиза групичка начело с оня-дет-нйе-бивало-да-се-назовава... ама аз ще ко назова Черният Лорд Волдемор... наистина е станал черен – една огромна, тлъста, черна хлебарка... името му Волдемор – Полет На Смъртта е придобило буквален смисъл, защото от него се разнася такава смръдня, че сигурно може да убие неподготвен човек... след себе си мъкнат огромен чувал... О, не поредната порция трупове. - разнася се още по ужасяваща смръдня, репортерът и екипът му едва се държат - когато изсипват на земята труповете, оня-дет-нйе-бива-да-се-назовава си хвърля фаса в купчината, изплюва една тлъста храчка, обръща се разперва два чифта хлебаркови крила и отлита.... Забелязват се също и малки кости, най – вероятно са остатъците от домашните духчета... Р.И.П. …
Благодаря, Сульо... Видяхме какво е положението с бившото училище... Не е известно какво става с учениците... Носи се слух, че са мигрирали в "Дурмщранг" ... Видели са примерната ученичка Хърмаяни Грейнджър да лети с Виктор Крум на една метла... говори се, че мислят да емигрират в България... Рон Уизли е съкрушен...
Ще ви държим в течение какво е положението с „Училището на самоубиващите се хлебарки”... както казва един мой колега : Сий я суун!

Автор : lizard | Публикувал : guess who

Последната промяна е направена от Tarkgre:n на Сря Дек 24, 2008 10:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
МнениеПуснато на: Пет Юли 25, 2008 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

И както казва мъгълския ми колега - ИМАМЕ НОВИНА!

РАЗБОЙНИЧЕСКА БАНДА ОТ ДОМАШНИ ДУХЧЕТА СЕЕ ТЕРОР В МЪГЪЛСКА ГРАДИНА

Група от домашни духчета краде реколтата на миряните мъгъли от с.Прилеп
Но дали наистина е така,или сме попаднали отново на безпрецедентен слух?Изпратихме нашия неуморим и храбър репортер Пильо Шмиргела,който веднага пристигна на мястото на събитията,дегизиран умело като Франчешко Колипатков,виден репортер на умопомрачително обикновен мъгълски вестник -"Мързел".Оглеждайки любопитно дългия черен смокинг,с който Пильо създаваше усещане за тривиалност сред мъгълски среди, бай Мишо Серпентината ни разказа историята с похищенията на домашни духове:
-Абе,да ти кажа,Франчешко,такива работи за наш'то село не са необичайни... 'Секи месец тука идва един тарикат,сложил си някакъв черен делтапланер на гърба,и си прелитаа над селото като кмет.Стреляме го ние с въздушни пушки,той се обръща и ни вика "Ит уон'т стап ънтил ит гетс ривендж" и пак си лети...даже комшията каза ,че му крадял морковите,ама аз не му вярвам на него,на тоя лъжец комшията ми(бай Мишо се оглежда внимателно наоколо).
Запитвайки видния мирянин за престъпленията на необичайни същества из селото,бай Мишо започва да шепне тихо в сумрака:
Ей,да знаеш,Франчешко,ей тея нещица ще ме побъркат..вече за трета туршия ми откраднаха материал:то не беше лук,не беше зеле,като взеха да изравят картофи,щях да изпадна в агонзия!
Според описанието на Мишо домашните духове са разполагали с "ей такива зъркели"(Мишо показва големината им),били облечени с колоритно изпъстрени чорапи("бе на метли сякаш им бяха чoрапите,ама то в тъмното..."),мръсни вестникарски шапки,и най-фрапиращото - от километър лъхали на Бургас '63.
Франчешко повдига въпроса относно взетите от бай Мишо мерки,на което Серпентината ни отвръща:
-Вече съм взел специални мерки и няма лесно да им се дам!Имам набор от 53 сребърни мотики,4 буркана екстракт от чесън,а също и *Мишо отново понижава глас* няколко специални предпазни сини шлифера от личната колекция на бай Роко Баницата....

Последната промяна е направена от Tarkgre:n на Пон Окт 20, 2008 12:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
minerva_macgonagall
МнениеПуснато на: Нед Авг 10, 2008 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Последната информация във връзка със роднинските отношения на Хари Потър.
Пред специален пратеник (Белетрикс Лестранж) на "Неделни пророчества", най-добрият приятел на Хари Потър-Драко Малфой разкри ексклузивни факти за роднинте на Хари Потър.
Бела: Драко били ни разказал ти каква кръвна връзка имаш с Хари Потър?
Драко: Разбира се. Аз имам сведения, че Така извесният Хари Потър е син на Черния Лорд.
Бела: Но това е много сериозно. И то е от особена важноост за всички нас неговите последователи. Имаш ли доказателства?
Драко: Да. Чух когато Черният Лорд измъчваше мътнородата Лили Потър тя да го моли да пощади сина им.
Бела: Благодаря ти Драко, че изклюкари всичко на любимата си леля.
Сега всички смъртожадни сме обезпокоени дали нащият господар ще ни позволи да убие Хари Потър след като вече цялото магьосническо общество знае че той му е син.

П.П.Моля да отбележите, че Драко Малфой даде интервюто по собствено желание без да е оказвана сила върху него (освен Веритасерум и заклинанието Конфундос).

The one with the power to vanquish the Dark Lord approaches...
Expect it on:
July 17 2009
Върнете се в началото
Siskata
МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 7:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: ~ in the middle of nowhere ~

ЛАВЕНДЪР БРАУН - МЪРТВА

Днес бе открито тялото на бившата изгора на Роналд Уизли (най-добър приятел на Хари Потър).Според лечителите от "Свети Мънго" причината за смъртта на момието е БОЛЕН ЗЪБ

НО ДАЛИ НАИСТИНА Е ТАКА?

Според достоверен изтоник въпросната млада дама е убита от Ромилда Вейн(известната любителка на бивши префекти)заради горепосоченият Роналд Уизли.. [продължение на темата стр.8]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Siskata
МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: ~ in the middle of nowhere ~

Аргус Филч на ЛЯТНА РАБОТА в дом на куидична ЗВЕЗДА!

Аргус Филч, добре познат на хората като чистач в хогуортс работи като чистач при куидичната звезда Куофъл Сничев!Информацията бе потвърдена от самия А.Филч:Да г-н Сничев е много мил, не иска много!Иска, когато стане 06.32 сутринта да го събудя със закуска в леглото, след като закуси метлата му да бъде готова за тренировката му с отбора, куидичната мантия да се изгладена(с ръб).Играят от 08.00 до 10.00 .До 10.05 трябва да съм му напълнил ваната с аромат на лавандула с щипка розмарин приготвянето на цялата вана отнема само около час и половина докато се къпе аз изглаждам бельото му(за да му е топличко като го обуе) и приготвям обяда до (приблизително)11.08 когато той излиза и му правя серия масажни процедури от час и половина. В 12.38 сяда да обядва (и гледа "куидични моменти")до 13.46 когато ляга за следобедния си сън, аз му чета приказки на Бийдъл, 51минути.Следобедният сън е важен за това той спи до 16.20.през това време аз имам право на почивка (след като свърша няколко нещица-избърша праха, измия подовете и чиниите, изпера дрехите му, изпера пердетата, измия щорите и прозорците и изтупам юрганите.)когато стане приготвям вечерята и избирам филм (куидичен мач) който да гледа с отбора, който идва за вечеря. когато момчетата дойдат аз ги посрещам дакато всички се нахранят аз купувам бирени шейкове и медовина(сам я подгрявам).когато момчетата си тръгнат (с моя помощ за стигане до метлата или им повикам "нощен рицар")аз разчиствам след тях а г-н Сничев спи чак след като подготвя всичко навивам будилника за 05.00 и денят привършва... призна Филч на нашия репортер Лицемер Интригантов

Мечее ного бица тебе!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fleur1510
МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2008 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

barely tolerable

Местожителство: Pemberley

Хърмаяни Грейнджър в българския "Мюзик Айдъл" 3?

Изгората на Рон Уизли е получила покана лично от Виктор Крум

Изглежда госпожица Грейнджър не е излязла от сърцето на куидичната звезда Виктор Крум. Скоро той заяви, че не е чувал такъв прекрасен глас като този на Хърмаяни и й предложи най-сериозно да се яви на кастинга на третия сезон на добилото популярност у нас шоу Music Idol. Госпожица Грейнджър беше крайно очарована от идеята и почти веднага се съгласи като сподели, че пеенето винаги й е било голяма детска мечта. Решена да реализира таланта си и да очарова българската публика с гласовите си данни, Хърмаяни Грейнджър е в трепетна подготовка за шоуто. Тя се е доверила на "Орисниците", които й дават частни уроци по пеене.

А как реагира на тази нова амбиция Роналд Уизли? Близки на някогашния пазач на Грифиндорския отбор по куидич твърдят, че в него отново се появяват наченки на ревност.

Дали Хърмаяни я очаква шеметна певческа кариера и дали ще може да заплени журито, предстои да видим. Кастингите се очакват да започнат през януари 2009. Да и пожелаем успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Unstoppable``
МнениеПуснато на: Нед Мар 08, 2009 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Местожителство: w dъLb0kиt3 w0di..na 0keaна

Нова любовна драма - Петуния Дърсли и Оливър Ууд ?

Според достоверен източник , който пожела да запази анонимност , жената от мъгълски произход - Петуния Дърсли и момчето - магьосник - Оливър Ууд , са били забелязани на необичайно място - магазин ` Айлопс ` . Г - жа Дърсли била потънала в обятията на младото момче , докато двамата си избирали сова , която да краси дома им . Двамата влюбени били забелязани и надвечер в селото ` Хогсмийд ` , в малък ресторант , където си хапвали агнешки флейки . Посетителите на заведението , които успяли да видят новата двойка , споделят :

'' - Изглеждаха много влюбени . Бяха седнали на маса до прозореца и близо до камината . Хората отвън ги забелязваха и се очудваха ; поне това си личеше по физиономиите им . ''

'' - В ` Хогуортс ` приеха много странно новината за младото момче , учило до скоро в училището . Двамата изядоха доста неща в ресторанта - свински пържоли , яйца с бекон , грах в масло, моркови, сос от червени боровинки и кетчуп , йоркширски пудинг . Най - интересното беше , че сметката я плати г - н Ууд . ''

Разведе ли се г - жа Дърсли с бившия си мъж ? На кого е поверен синът и ? Дали съвсем скоро двамата влюбени няма да се разделят ? Или пък ще заминат на божествено пътешествие като обикновени хора на Хаваите ? Всичко това и още много пикантни новини , очакват да бъдат разкрити!

За Вас предаде : Unstoppable``
Върнете се в началото
Albus Sivirys Potter
МнениеПуснато на: Вто Окт 06, 2009 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Най - големия син на Хари Потър в Хогуортс
Хари Потър - няма магьосник, които да не знае това име. Един от най - известните магьосници в света. Унищожава чудовището на Слидерин, печели тримагическия турнир, унищожава хоркруксите, събира даровете и най - вече побеждава най - злия магьосник на всички времена - Волдемор. Наскоро разбрахме, че най - големият син на този световно известен магьосник ще учи тази година в Хогуортс. Името на момчето е Джеймс Сириус Потър. Хари обяснява, че е кръстен на баща му и на кръстникът му, които както е известно са загинали, за да защитях Хари. Пожелаваме късмет на младият господин Потър и се надяваме, че той ще тръгне по стъпките на баща си.
Върнете се в началото
v@l_43ev15
МнениеПуснато на: Вто Окт 06, 2009 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Albus Sivirys Potter написа:
Най - големия син на Хари Потър в Хогуортс
Хари Потър - няма магьосник, които да не знае това име. Един от най - известните магьосници в света. Унищожава чудовището на Слидерин, печели тримагическия турнир, унищожава хоркруксите, събира даровете и най - вече побеждава най - злия магьосник на всички времена - Волдемор. Наскоро разбрахме, че най - големият син на този световно известен магьосник ще учи тази година в Хогуортс. Името на момчето е Джеймс Сириус Потър. Хари обяснява, че е кръстен на баща му и на кръстникът му, които както е известно са загинали, за да защитях Хари. Пожелаваме късмет на младият господин Потър и се надяваме, че той ще тръгне по стъпките на баща си.

Не си схванал идеята на темата. В Дрънкало се публикуват горещи теми. Това е един вид таблойд жълт вестник, в който се слагат пикантни статии най-често неверни.
Върнете се в началото
ti6o96
МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2010 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: София

ХАРИ ПОТЪР-УБИЕЦЪТ НА ДЪМБЪЛДОР

Вчера според последни проучвания се оказа че ХАРИ ПОТЪР-ИЗБРАНИЯ е УБИЛ-Албус Пърсивал Уилфрик Браян Дъмбълдор.Това проучване бе изследвано от Министерството на Магията-отдел МИСТЕРИИ.Оказа се също ,че в нощта на убийството на А.Дъмбълдор единствено Хари Потър е бил на местопрестъплението.Хари Потър е взел пръчката на Сивиръс Снейп и се е опитал да заблуди всекиго.Затова сега Хари Потър бяга от всички а неговите приятели госпожица Хърмаяни Грейнджър и господин Роналд Уизли са му помогнали да избяга.Сега той се укрива някъде.

Върнете се в началото
HP fan
МнениеПуснато на: Пон Мар 15, 2010 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

"Наглите" се завърнаха... ОТНОВО!!!
Добре познатите ни "нагли" се завърнаха. Групата домашни духчета, която стана известна с това, че иска заплащане(представете си за каква наглост говорим!!!) се завърна в магическия свят. Предвождани от своят лидер-небезизвестната мутрата Доби, те решиха, че е време да се покажат на поредното маг-стайл парти в сърцето на Диагон-али. Естествено, освен смут, "наглите" внесоха и известна доза екзотичност на рожения ден на проф. Макгонъгол"(по деликатни за рожденчиката причини не издаваме кой по ред). За изненада на всички, тя не само ги покани да останат, а и си поговори на дълго и на широко с Доби и неговата половинка-духчето Уинки. Това ни кара да се замислим, дали тя не е поредната присламчила се към бандата?
Всички си спомняме мрачната история на Хърмаяни Грейнджър, която бе отведена в Азкабан, точно заради съмнителните й отношения със защитата на правата на домашните духчета и организацията на СМРАД, от която, честно казано, ни дойде до гуша(или по-скоро до нос).
В заключение ще кажем, че съмнителните връзки на когото и да е с "наглите", пък най-малко и на професори, не ни влизат в работата. Все пак ние сме длъжни да предпазим синовете, дъщерите, племенниците, далечните шести и седми братовчеди, братчетата и сестричетата си от хора с неблагоприятно положение в обществото. Мисля, че сега повечето от вас ще си кажат, "е, какво от това!". Не е така, драги зрителю, моя мила публико, някой ден, когато синовете ти, дъщерите ти, далечните ти братовчеди и прочие станат заложници и се разменят за куп мръсни, задължително различни по цвят, чорапи, аз ще ти кажа, че някога съм се опитала да те предпазя...

С любов: твоя Жълтопреса Звездинова
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща Страница 5 от 6

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov