Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 "Дрънкало" « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
fleur1510
МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 9:58 pm    Заглавие: "Дрънкало" Отговорете с цитат

barely tolerable

Местожителство: Pemberley

Видях, че много от вас притежават страхотен талант да пишат статии и прекрасно се въплъщават в ролята на журналисти. Така ми и дойде идеята за тази тема. Това няма да е състезание, за да можете да си пишете спокойно и на воля статии и на мен да не се пада трудната задача да ги оценявам по достойнство.

Та, както знаете "Дрънкало" e списание, главен редактор на което е бащата на Луна Лъвгуд и в него се публикуват всякакви странни, недостоверни и право да си кажем неправдоподобни статии. Та задачата на тая тема е вие да измисляте такива статии от света на "Хари Потър" и да ги пишете тук. Не е нужно да е се ограничавате до една статия - можете да пускате колкото си искате. Важното е да са интересни и в същото време да не изглеждат много-много достоверни, т.е да отговарят на стила на "Дрънкало". Мисля, че ще се стане интересно.

Айде, приятно писане. Wink

Последната промяна е направена от fleur1510 на Нед Юни 03, 2007 2:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bella_Lestranj
МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2007 9:20 pm    Заглавие: - Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Местожителство: някъде из спомените:)

Бившият министър на магията болен от ... любов

Бившият министър на Магията Корнелиус Фъдж е болен от любов по медицинската сестра в училището за магия Хогуортс - Мадам Помфри. Вчера приближени на екс-министъра споделиха за нас, че мед сестрата разбила сърцето му.
    " - От отказа на тази ужасна жена минаха 2 седмици, а Корнелиус продължава ден след ден да линее. Не яде, не спи, даже ... това няма да го пишете нали? .. даже честичко си поплаква. Тази госпожа трябва да се засрами от себе си, че отхвърли такъв прекрасен човек като Корни!"
    Това сподели за нас приближена на Фъдж (която по наше мнение също има някакви чувства към него).
    Но нещата не спират до тук! Човекът, заради когото бившият министър е бил отхвърлен от медицинската сестра, е не друг, а пазачат на гореспоменатото училище - господин Филч.
    Мадам Помфри даде единствено за нас ексклузивно интервю, с което хвърли по-голяма светлина върху любовният триъгълник:
    "-Влюбена съм във Филч от 4 години. Усетих тръпката на едно Коледно тържество, когато бях леко подпийнала. Той се държа толкова мило, не устоях на чара му. От тогава сме заедно, но пазехме връзката си в тайна заради очаквания скандал. Но вече не смятаме да се крием. А относно Корнелиус мога да кажа само едно - да дойде да си вземе отровните филизи, с които ми напълни офиса, също така и картичките, в които пише колко ме обича. А и да не се опитва да ми пробута оня любовен елексир!"
    Господин Филч и Господин Корнелиус Фъдж не бяха открити за коментар. Но според сигурни източници тяхната история не спира до тук. Нагърбваме се с отговорността да ви осведомяваме за всяко следващо развитие.

Превземай всичко що то пречи:люби,обичай и живей!Бъди човек,а не човече.Гори,но никога не тлей...Гранит бъди,сърце от мраз.Едничка власт в света признавай-властта на собственото АЗ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
djikito533
МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Г-жа Магнокъл и професор Локхарт?

Локхарт съвсем неочаквано се завърна в Хогуортс с... годежен пръстен! А далеч от там...

Бившият професор се появи с черна лъскава мантия
и предложи брак на учителката по трансфигурация Хогуортс г-жа Магнокъл. ''Това е огън жена!''- каза пред нас охажваният
от много дами учител. Докато той се мъчи да превземе
сърцето на Минерва, пред министерството на магията,
млади магьоснички искат да убият и Магнокъл.
''Тя не е достойна за Локхарт! Та тя може да му е баба!''- каза
пред нас младата Сара Куул.
Могоуважаваният професор Флитуик също тъне по любов по Минерва!
Тук май се заформя триъгълник?
Е, благодаря че бяхте с нас, до следващия път!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
drunken lullaby
МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

КОРНЕЛИУС ФЪДЖ И АЛАСТОР МУДИ - ЕДИН И СЪЩИ ЧОВЕК?!?

Невероятно или не, уважаеми читатели, но списание "Дрънкало" отново ще ви шокира с новина,разтърсила магьосническия свят през последните няколко дни. Всички ние многократно сме чували името както на бившия министър на магията Корнелиус Фъдж, така и на бившия аврор към Министерство на магията Аластор Муди, известен с пословичната си подозрителност към всичко,което се движи и диша. Хора, които са работили и с двамата твърдят, че те никога не са се разбирали добре, а дори преди няколко години са имали остри търкания, предизвикали подаването на оставката на Аластор Муди.

Но дали наистина е така?!?

Нашата читателка Адамантия Коралис ни изпрати невероятно писмо с изключително убедителни доказателства, че всъщност двамата са един и същи човек. Специален кореспондент на списание "Дрънкало",който предпочете да остане анонимен, направи проучване и се убеди със собствените си очи в истинността на тази информация.

Всеки ден към дванадесет часа на обяд, Корнелиус Фъдж напуска офиса на новия министър на магията Р.Скримджър. Обикновено той отива до близкото заведение "Кръчмата", където обядва и понякога води делови (или не толкова делови) разговори с различни хора. Фъдж приключва обяда си към 13.30 часа, а по-късно след кратка разходка, се прибира у дома. Рядко излиза следобеда и почти винаги пердетата на прозорците му са спуснати. Аластор Муди обикновено прекарва целия ден у дома си, под предлога,че чете книги. Всяка сряда и събота вечер излиза към 21часа и се прибира към 1 часа през нощта. И обърнете внимание - всеки път, когато излезе, минава през дома на екс-министъра. Само 10 минути след влизането на Муди в дома на Фъдж, оттам излиза строен млад мъж с дълга черна коса и нос, облечен в черно. По непотвърдена информация този човек е разпознат като Сивиръс Снейп, учител по отвари в "Хогуортс". Специалният ни кореспондент на два пъти се е промъкнал в дома на Корнелиус Фъдж и не е открил нищо друго, освен изкуствено око и патерица, които принадлежат на Муди, както и купища различни перуки.
Когато екс-министъра беше помолен за коментар, той отвърна само:

"Авада Кедавра"
МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 10:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Lake Bodom, Corpselandia

Дъмбълдор = Черния Лорд??

Анонимен източник разкрива шокиращата си теория - между Албус Дъмбълдор и Вие-знаете-кого може да се сложи знак за равенство (или каква конспирация заблуждава цялото магьосническо общество вече 17 години)

=

~~~

"Несъмнено всеки би стигнал до този извод, ако се замисли и погледне нещата под друг ъгъл" - споделя разпалено служител на Министерството, който пожела да остане анонимен. Специално за "Дрънкало" този магьосник разкрива ужасяващата си теория и извежда доказателства, за да я защити.

"Дадох си сметка, че Дъмбълдор е просто хитро прикритие на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава. След неуспешния опит да убие бебето Хари Потър, Черния Лорд изсценирва собственото си унищожение и чрез неописуемо мощни черни магии насажда в главите ни образа на Албус Дъмбълдор, гениалният директор на училище "Хогуортс". Разбира се, погрижил се е да промени и миналото, защото самия Дъмбълдор е по-възрастен от него. За да бъде всичко правдоподобно, предполагам, че е използвал времевърт, за да се върне назад във времето и да "изживее" целият живот на Албус.

И така, знаейки, че магьосническият свят е в ръцете му, Вие-знаете-кой започва своята нелепа и жестока игра с Хари Потър. Нужен е обект, който да прикрива истината и да занимава умовете на хората и момчето е подходящо за тази цел. Даже смея да твърдя, че самия Лорд е дарил Потър с по-особени способности, за да не си проличи, че всичко е нагласено.

Теорията ми се потвърждава от факта, че Дъмбълдор почина. Черния Лорд е преценил, че след години събиране на информация посредством измисления образ на директора е време да се отърве от него. Затова престава с играта на криеница и "убива" създадената от него илюзия, точно както е изсценирал собствената си гибел в началото. Неслучайно Дъмбълдор и Онзи-който-не-бива-да-се-назовава се смятат за най-великите магьосници на нашето време. Странното държание на директора и годините пасивност на Лорда могат да се обяснят единствено по този начин. Изложих теорията си и знам, че ще се уплашите и няма да повярвате, но рано или късно ще узнаем истината, а тя е именно именно: Вие-знаете-кой = Албус Дъмбълдор."

Това изказване предизвика бурни реакции в обществото. Всеобщата паника и проблемите в министерството бяха най-малкото. Артър Уизли изрази открито протеста си с думите: "Това е гавра с паметта на Дъмбълдор!", а някои магьосници се опитаха да открият кой е авторът на изявлението и се заканиха, че ще го изтезават с проклятието "Круциатус". Теорията "Лорда = Дъмбълдор" има и привърженици - множество анонимни писма, изказващи съгласие, пристигнаха в редакцията ни, въпреки че много от хората недоумяват как е възможно подобно нещо. Накрая обаче истината ще се разбере - очаквайте репортажите на "Дрънкало", които отразяват събитията такива, каквито са!
~~~

П.П. Искам да подчертая, че дори и идеята да е подобна, между моята статия и тази на ne4istokruvnata има и доста разлики и по никакъв начин не съм крала от идеите й - всъщност идеята за репортажа ми дойде преди още да видя нейния вариант. Все пак съжалявам, ако се е обидила.
To the best time of your life.

Don't stop at the top
Touch the sky before you drop...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
geca_pi4a
МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 10:24 pm    Заглавие: Хари Потър- внук на Дъмбълдор Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Хари Потър - внук на Дъмбълдор по майчина линия.

Мистериозен источник наречен Хистери разкри невероятна тайна. Хистери бил съученик на Лили Потър в "Хогуортс" и неин пръв приятел. Веднъж тя му казала:
"Имам една тайна... Нали знаеш за моя неизвестен дядо. Никой не знае кой е. Баба ми починала при раждането на майка ми, а дядо ми оставил мама в приют. Но кой е дядо ми? Опитах се да разбера. Отидох в приюта и там една много възрастна жена ми каза- че преди 47 години в приюта е дошъл белобрад възрастен мъж. Веднага го познала. Той казал, че е баща на моята майка, но е директор на училище и няма време да се занимава с дъщеря си. Затова я оставя в сигурни ръце. И този възрастен мъж бил не друг, а ДЪМБЪЛДОР. Значи той е мой дядо. Значи аз съм Лили Дъмбълдор..."

Хистери пазел това в дълбока тайна, но вече я разкри. Хари Потър е правнук на Албус Дъмбълдор - ШОКИРАЩ, НО ИСТИНСКИ ФАКТ!!!!!!!!!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fleur1510
МнениеПуснато на: Нед Юни 03, 2007 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

barely tolerable

Местожителство: Pemberley

Аргус Филч – изгряващ „млад” поет?

Първата стихосбирка на пазача ще носи името „Пинсиста моя”.

Аргус Филч – безмощният пазач в училището за Магия и вълшебство „Хогуортс” напоследък се изживява като изгряваща звезда в областта на поезията. Изглежда в крехката душа на иначе безмилостния пазач цари пълна идилия и той с буреносна скорост е устремен към новото поприще. Наскоро интервюирахме не друг, а самия г-н Филч, който с неописуем възторг отговори на всичките ни въпроси. Той сподели, че поезията винаги е била неговия скит талант. Добави още, че с удоволствие ще поеме пътешествието в дебрите на любовната поезия и съвсем скоро ще излезе новата му стихосбирка, която ще носи гръмкото име „Пинсиста моя”.

Тази нова страст на Филч не е съвсем безпочвена. Очевидно, след жестоко корабокруширалата любовна история с екс-инквизиторката на „Хогуортс”, Долорес Ъмбридж, Филч най-накрая е намерил своята Мис Подходяща в лицето на библиотекарката Пинс. Реакцията на преподавателите в „Хогуортс” е съкрушителна. Ето и коментарът на проф. Макгонъгол - „Не мога да си обясня инфантилната му интонация и зареяния му поглед в посока на библиотеката при положение, че училището е на път да бъде затворено завинаги!” Останалите преподаватели също са недоволни от новия Филч, който вече дори не си прави труда да недоволства от Пийвс, в следствие на което в училището цари пълна анархия.

Въпреки това негативно отношение, за нас г-н Филч си остава трогателно мила личност, на която с нетърпение очакваме първата стихосбирка. Очаквайте съвсем скоро екклузивна част от стихосбирката на страниците на списание „Дрънкало”.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Indian_styler
МнениеПуснато на: Нед Юни 03, 2007 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Heaven City, Hell

Рецепта за БАНИЦА!

"Най- сетне успяхме!" - Вика известният учен Хари Потър. След три дълги години в нейзвестност той и двамата му колеги Рон Уизли и Хърмаяни Грейнджър се завръщат в Англия с невероятната новина, за една от тях изработена могъща магия. Интервюто, което проведе нашият най- добър репортер Муди ще ни каже повече по въпроса.

Интервю:

Муди: IIIIII
Хари: IIIIII

"Можете ли да ми разкажете повече за магията, която сте разработвали цели три години? Дочух, че на истина е една от най- могъщите на света."

"Да, Муди, тези слухове са самата истина! Тази магия на истина е една от най- могъщите на света... Аз и моите колеги я разработваме от както сме в Хогуортс, вече 10 години. След един много сранен инцидент вчера, Рон ме бутна, докато извършвах последното си движение и случайно цялото заклинание промени смисъла си. Стана точно това, за което си мечтаехме!"
"Разбирам, а какво е действието на магията?"
"Действието е много сложно за обяснение... Но ще се опитам да ви го изясня. След като приложите магията на нещо дървено то се превръща в..."
"ДА?"
"... БАНИЦА!"
"Но такава магия вече съществува!"
"Не, това, което става с баницата, е много по- интересно от едно нормално трансфигуриращо заклинание."
"Добре, моля да ми го разясните..."
"Баницата е безкрайна! Като отхапеш от нея, хапката се заличава от нова баница. Това е решението на глада по света!"
"Разбирам! Много благодаря за интервюто, довижнаде!"
"Довиждане!"

Това беше интервюто ни с Хари Потър, извесният учен на Хогуортс!
На страница 20 ще научите, как се прави магията!

МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2007 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Вие-знаете-кой - баща на Хърмаяни Греинджър
Вчера сутринта от анонимен източник разбрахме ,че Хармаяни Греинджър е била осиновена от двама мъгъли още като дете , а неиния истинки баща е Бие-ЗнаетеІкой.Наистина фрапиращо а. Ето защо така привлекателната Хармаяни се е зближила с Хари Потър за да помогне на своя баща .Вече са ни изпратен куб писма заю тази Хармаяни да бъде изпратена в Азкабан.Взехме картко интервю с Хари който срешнахме да се разхожда с Хармаяни
Репортер:Хари разбра ли че твоята добра Приятелка е дъщеря на Ти-знаеш-кой.
И двамата изпадат в бурен смях.
Хари:неразбира се .(и пак започва да се смее) РЕПОРТЕР:нЯМА ЛИ ДА СЕ ОПИТАШ ДА СЕ ПРЕДПАЗИШ ОТ НЕЯ И ДА ВЗЕМЕШ НЯКАКВИ МЕРКИ.
Хари:Да веднага ще направя магия за отдалечаване (продължават да се смеят) Хърмаяни;Аз смея да кажа че сега ще затворя Хари и ще го предам на моя "баща".(задължително казва да сложим кавички.Защо ли) Репортер:ХАри моляте пази се.
Хари(измива се)Добре обещавам(и в бурен смях си тръгват)

Linny
МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: in the end of the nothing...

Хари Потър-не е единственото дете в семейството...

След дълги проучвания и наблюдения на родословието на младия Хари Потър,списание "Дрънкало" откри,че Лили Евънс(майката на момчето) е имала извънбрачен син.От достоверен източник разбрахме,че Джеймс Потър не е бащата на другото дете,но също ни информираха,че за баща на това момче Лили Евънс е споделила името на Сириус Блек,разкрит преди по-малко от две години,че пее в банда,а истинското му име е Стъби Бордман.Разкрихме още,че момчето се казва Закарайъс.След раждането му-момчето е било изоставено в мъгълска къща,поради приината,че младежите не са можели да се грижат за него..
Евънс и Бордман са имали краткотрайна-тайна връзка.След равдането на детето тя претърпява бърни семейни разпри-и те 2та се разделят.Момчето е отгледано в началните си години от мъгъли,но по-късно са се появили магьосници,които са се представили за истинското му семейство и са го отвели.В момента момчето учи в Хогуортс под името Закарайъс Смит-като приема фамилията на степ-баща си,но запазва истинското си име.Родителите пускат по-късно момчето в Хогуортс.След постъпването му там-то е разпределено в Хафълпаф и в момента е в отбора им по куйдич.Детето не подозира изобщо за пройзхода си,но сега след като разбере се надяваме отношенията му с Хари Потър да са по-добри,защото все пак се оказва,че Хари Потър има полу-брат...

За вас си измисля-Linny Laughing
каквото иска този път...
Тихо! И тишината има
своето време за лъжи...
Тихо! Ще дойде, знаеш,
някога и твоят ред...
Тихо! Запази мъдростта си
за времето без тишина...
Тихо! Тя крещи, просто иска
да бъде чута...
Върнете се в началото
Keira Knightley
МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

ЛИЛИ И ДЖЕЙМС ПОТЪР ОТКРИТИ ЖИВИ НА ИНТЕРЕСНО МЯСТО..

Наш репортер откри мъртвите родители на Хари Потър в контейнер за боклук. "Оживялите" Потър не проговорили докато не разбрали, че са разкрити. Те отговарят на въпросите на нашия репортер Онгъс МакКой:

О: Как така се озовахте тук?
Л: Онези, които Волдемор уби бяха наши клонинги. Но не можехме да направим клонинги на сина си и затова той живееше при нашите клонинги, а ние се скрихме.
О: А как оживяхте без храна?
ДЖ: О, ами мъгълите изхвърлят много храна и ние ядохме.
О: Ами мъгълите не ви ли видяха?
Л: Не. Ние си направихме хамелеонизираща магия.
О: А миризмата?
ДЖ: Направихме магия за изчистване и за да мирише добре.
О: Благодаря за интервюто. Довиждане!
Л и ДЖ: До скоро!

Hells bells, gonna split the night
    Hells bells, there's no way to fight
Върнете се в началото
Хърмаяни95
МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 12:11 pm    Заглавие: Драко Малфой си плаща за приятелството. Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: тайна

Оказа се,че Драко Малфой плаща по 150 галеона на месец на Грегъри Гойл и Винсънт Краб за да се представят за негови "приятели".
Разговор с г-н Краб и г-н Гойл по този въпрос.
А:Защо ви плаща за да сте му приятели,според вас?
Г:Защото ние не искахме да си бъдем другарчета с него.
К:И се съгласихме,когато ни каза,че ще ни дава по 150 галеона за това.
А откъде взима тези пари?
Г:Баща му му ги дава.
К:Да,той му даде идеята.
Родителите ви какво мислят затова?
Г:Много се радват!!!
К:Да,защото си изкарваме сами парите.
Докога ще му бъдете приятели?
Г:Докогато дава парите.
К:Да.
Вие видяхте как се печели приятелството според децата в днешно време.

Хърмаяни95

[/url][/b]

Последната промяна е направена от Хърмаяни95 на Вто Сеп 25, 2007 11:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Ralena
МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Минерва Макгонагол не понася Дъмбълдор!

Минерва Макгонагол, ръководител на дом Грифиндор и учител по трансфигурация в Хогуортс, не може да понася Албус Дъмбълдор. Наскоро в специално интервю за ,,Пророчески вести", тя ни каза това:

,,Не мога да търпя този изкукал белобрад старец...Само мърмори, вместо да се занимава с училището, говори само за Волдемор и как да го победи, а останалата работа прехвърля на мен.Постоянно ми повтаря, че не съм си вършела добре работата и че не обръщам внимание на Потър. Но аз се държа с него като с другите ученици, а така и трябва!Аз помагам на това дете!"

Тя ни разказва и за условията на работа в училището:

,,Да, училището изглежда невероятно отвън и отвъртре, но спалните помещения на учителите правят изключение! Малки са, със много стари легла, шкафове, стените се рушат!Когато поискахме по-добри условия той ни отказа, а щом се опитахме с магията да поправим стаята, се оказа, че той я е защитил срещу такъв вид магии."
Върнете се в началото
Тинки Уинки
МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 10:13 am    Заглавие: Къде е сега Хари? Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: halfway between the gutter and the stars

Всички се чудят къде отиде великият магьосник Хари Потър.Никой не го е срещал след като напусна Хогуортс и уби Черният лорд.Неговите приятели не искат да издават тайната му.Но вие знаете че ние от списание Дрънкало винаги следим нашите читатели да са добре осведомени.Ние ЗНАЕМ къде е Хари.По неофициални данни на един от нашите почитатели след като Хари уби Волдемор той отиде да живее в село Ясна поляна.Точно така!Младият магьосник се е заселил в една къщурка и се занимава със селскостопанска работа.Очилаткото обаче не е сам с него е и Джини Уизли!Двамата живеят селски живот преоблечни като мъгъли.Те двамата обаче не са се отказали от магията.Просто по-често им се налага да отскачат до магьосническият свят!Както знаете информацията в сп.Дънкало както винаги е 100% достоверна!
Върнете се в началото
Тинки Уинки
МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: halfway between the gutter and the stars

Ексклузивно!Хари Потър ще стане министър на магията!

Вече се знае кой ще бъде следващият министър на магията!Хари Потър!Младият маг започна с предизборните кампании*.Едни от предизборните му обещания са:

1.Да убие Волдемор.
2.Да купи на всички бъдещи първокурсници чисто нови метли Светкавица.
3."Кастингът" по избиране на учителите в Хогуортс да стане по-строг.
4.Да изработи план за евакуация в случай че не изпълни 1.
5.Да залови вс смъртожадни!

*За жалост на предизборната му кампания присъствах само аз и само аз знам тази информация която е 100% достоверна
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща Страница 1 от 6

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov