Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 "Дрънкало" « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Ralena
МнениеПуснато на: Нед Авг 26, 2007 9:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Аргус Филч:Дред и Фордж са моите идоли!

В ексклузивно интервю за "Дрънкало", пазачът в Хогуортс заяви, че Фред и Джордж Уизли са негови идоли!Ето какво ни каза той:

"Дред и Фордж(така той наричал близнаците) са най-великите хора, които познавам!Искрено им се възхищавам!Толкова чудесни изобретения са измислили!А ние тримата сме големи приятели, другото е за прикритие...Те дори ми измислиха готино име-Филчъстър!Страхотно нали!Често се събирахме(преди да напуснат Хогуортс) в тайния коридор зад статуята на Джон Кривокракия и те ми показваха новите си лъготийки!Страхотно, те са ми най-добрите приятели!Даже смятам да променя малко визията си в тяхна чест. Да бъда по-модерен, защото те винаги това ми повтаряха. Смятам да нося рапърска шапка, размъйнати дънки и широки тениски. Ще попроменя и прическата си. Мисля, да се подстрижа и да оформая косата си с гел."

Той заявява решително, че така било много по-cool.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
emma-watson-fenka
МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Наистина ли идва краят на света?

Най-неочаквано между нагънаторогите шнорхелоподобни квакльовци и наргълите избухна война! По природа нагънаторогите шнорхелоподобни квакльовци са миролюбиви, за това се смята, че войната е избухнала заради наргълите, но това още не е ясно! Но освен опасността да изчезнат тези два прелестни вида същества, има и опасност за света! Но не само за магьосническия! Дори и мъгълите могат да пострадат! Но не заради невъобразимите магьоснически сили на тези същества. Нашия специален репортер Изтерзан Непохватников специално търсеше щабовете и на двете страни и ги е открил. Когато се върна, се кълнеше в Девата от Гладелупе, че с очите си е видял, многобройната армия от песталети(с това мъгълите се убиват взаимно) на наргълите. И още по-голямата армия на нагънаторогите шнорхелоподобни квакльовци, състояща се смъртоносните топло накъдрени зъбльовци! Дали зъбльовци са топло накъдрени или студено още не се знае. Но едно е сигурно:цялата земя е застрашена. Има една единсвена надежда. Говоря за миниатюрните оранжево-розово-черни крясльовци. Те са нашата единствена и последна надежда. Моля, който познава някои от тях или им е роднина да прати писмо на следния адрес:
Списание "Дрънкало"
улица "Уолстрийт" 12
Лондон
Графство Уондъри
Благодарим ви!
Върнете се в началото
TWISTED
МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Хогуортс ще се преустройва на нощна дискотека

Хогуортс ще се преустройва на нощна дискотека-съобщи настоящия директор на съвсем скоро бившото училище,Миневра Макгонагъл.
"Хогуортс ще бъде най-елитния клуб в целия магичен свят.Преустройството което ще се направи обаче ще бъде наистина голямо.Стълбите в училището ще бъдат реконстроирани,поради опасенията да не би пияни посетители на дискотеката да се изръсят през или под тях.Както и ще бъдат махнати всички некупонджииско настроени картини за да не развалят настроението на клиентите с дългите си,плоски и банални философии.Хогуортс ще бъде прекръстен от'Училището за вълшебства и магии Хогуортс'на'Нощния клуб за вълшебно пиянстване и магическо отцепване Хогухълц' ."
Съобщи специално за Дрънкало г-ца Макгонагъл.
And in between the sounds i still hear you calling me,
But i don't know where i am,
And i don't trust who I've been,
And If i come home how will i ever leave?
Върнете се в началото
LaDy_LoVe
МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Имало е тайна връзка между Дъмбълдор и Макгонъгол

От достовереи източник разбрахме,че покойният директопюр на училището за магия и вълшебство "Хогуортс" и сегашната му директорка са имали тайна връзка и дори брак.По-късно разбрахме,че всъщност те имат и незаконна дъщеря-наи-известният зоомаг и метаморфог-Маргарет Джоунс.
-Беше повече от ясно,че има нещо между Дъмбълдор и Макгонъгол.-сподели за нас Драко Малфой,ученик в седми курс във въпросното училище-Много пъти съм ги засичал по коридорите сами да се целуват.
Според списание "Дрънкало" Маргерет Джоунс е имала връзка с Вие-знаете-кой.Както се знае Дъмбълдор я е държак в тайна,защото е дала трите си момичета,които са тризначки за отглеждане от мъгъли.
-Тя ги даде,защото те са дъщери на Вие-знаете-кой.-сподели за нас Августа Стъджбис-Маргарет ми споделя всичко и въпреки,че много обича Вие-знаете-кой тя не е смъртожадна и иска да го промени.Каза,че скоро ще потърси децата си,които всъщност са в България.
Също така знаем,че наи-добрия търсач в света-Виктор Крум ходи с една от дъщерите на Вие-знаете кой.
Макгонъгол явно е подушила,че ще разследваме дъщеря й,защото я е взела като преподавател по защита срещу Черните изкуства в "Хогуортс".
Ще следим с интерес тази тема и ще ви оведомяваме.
Силви Шеридън
Върнете се в началото
LaDy_LoVe
МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Новата любов на Хари Потър

След дългогодишната си връзка с Джини Уизли Хари Потър откри своята истинска любов.Оказа се,че щастливката е една от тризначките Риддъл или по-точно наи-голямата дъщеря на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава.Тя е смъртожадна и годеница на съученика му Драко Малфой.
-Силви е страхотна!-споделя замаяно Потър-Тя е толкова красива,умна и чаровна!!!Великолепна е!!!
Според достоверени източници Драко Малфой е побеснял от ревност и за това Силви е избягала с Потър,но още поддържа връзки с баща си.Те организираха тайна сватба и имат нелегално дете което кръстиха Драчко на името на Младия Малфой,който изпадна в кома! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
LaDy_LoVe
МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2007 11:54 am    Заглавие: Хари Потър и сина му-СМЪРТОЖАДНИ!!! Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Хари Потър и сина му-Драчко Потър бяха заловени да измъчват двама мъгъли на гара Кинг Крос.Поради постиженията и връзките на младия татко и роднинските връзки на красивата майка двамата Потър не бяха затворени в Азкабан.
-Мъжа ми и сина ми просто са си вършели работата.-споделя за "Дрънкало" трогнатата Силви.
Тя склони да ни даде интервю:
-От кога имате връзка с Хари Потър?
-Ами...от 15 години,точно 8 месеца преди да се роди сина ми.
-Значи Потър не е истинският баща на Драчко?
-Точно така.Драчко е кръстен на баща си,самоче никой незнае кой е истинският баща на синът ми.Е,вече ще разкрия тайната,която пазех цели 15 години.Истинският баща на Драчко Потър е бащата на момичето в което синът ми е влюбен,а именно Драко Малфой.
-Значи синът Ви има връзка с полусестра си, а именно Емма Малфой?
-Той няма връзка с нея!-разбесня се Силви-просто я харесва.Та тя е прекрасна млада дама,добре,че прилича на баща си,а не на оная патка Паркинсън.
-Искаш да кежеш на Панси Малфой?
-Не на Панси Паркинсън.Тя не е омъжена за Драко.
-Виждам,че пак си издула корема.-подсмихва се репортера ни-Това означава ли,че сега чакаш един истински Потър?
-Да,точно това означава.-казва горда бъдещата майка.-Този път на трийсет ще родя една истинск Потър.
-От къде знаеш,че ще е момиче?
-Чувствам го и знам,че този път ще има за кой да се грижа,тъй като Хари не ми даваше да докосна Драчко,защото бил момче и трябвало той да се гриви за него,въпреки,че сто пъти му повторих,че той е син на Драко.Младия Малфой всъщност не знае за това и си мисля,че сега,след като разбере ще иска единственият му син да прекарва повече време с него и да вземе неговото име,но Драчко Малфой не звучи никак зле.
-Обичаш ли Хари Потър?
-Естествено,че го обичам,но още обичам и Драко и той ще си остане моята истинска любов...
С това интервюто ни приключи![/b]
Върнете се в началото
LaDy_LoVe
МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2007 11:55 am    Заглавие: Хари Потър и сина му-СМЪРТОЖАДНИ!!! Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Хари Потър и сина му-Драчко Потър бяха заловени да измъчват двама мъгъли на гара Кинг Крос.Поради постиженията и връзките на младия татко и роднинските връзки на красивата майка двамата Потър не бяха затворени в Азкабан.
-Мъжа ми и сина ми просто са си вършели работата.-споделя за "Дрънкало" трогнатата Силви.
Тя склони да ни даде интервю:
-От кога имате връзка с Хари Потър?
-Ами...от 15 години,точно 8 месеца преди да се роди сина ми.
-Значи Потър не е истинският баща на Драчко?
-Точно така.Драчко е кръстен на баща си,самоче никой незнае кой е истинският баща на синът ми.Е,вече ще разкрия тайната,която пазех цели 15 години.Истинският баща на Драчко Потър е бащата на момичето в което синът ми е влюбен,а именно Драко Малфой.
-Значи синът Ви има връзка с полусестра си, а именно Емма Малфой?
-Той няма връзка с нея!-разбесня се Силви-просто я харесва.Та тя е прекрасна млада дама,добре,че прилича на баща си,а не на оная патка Паркинсън.
-Искаш да кежеш на Панси Малфой?
-Не на Панси Паркинсън.Тя не е омъжена за Драко.
-Виждам,че пак си издула корема.-подсмихва се репортера ни-Това означава ли,че сега чакаш един истински Потър?
-Да,точно това означава.-казва горда бъдещата майка.-Този път на трийсет ще родя една истинск Потър.
-От къде знаеш,че ще е момиче?
-Чувствам го и знам,че този път ще има за кой да се грижа,тъй като Хари не ми даваше да докосна Драчко,защото бил момче и трябвало той да се гриви за него,въпреки,че сто пъти му повторих,че той е син на Драко.Младия Малфой всъщност не знае за това и си мисля,че сега,след като разбере ще иска единственият му син да прекарва повече време с него и да вземе неговото име,но Драчко Малфой не звучи никак зле.
-Обичаш ли Хари Потър?
-Естествено,че го обичам,но още обичам и Драко и той ще си остане моята истинска любов...
С това интервюто ни приключи![/b]
Върнете се в началото
drunken lullaby
МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

РАЗВРЪЗКА ПО КАЗУСА "ОГРЕВАЦИЯ"

След молбите и писмата на хиляди недоволни магьосници от завишените цени на сметките им за огрев от миналата година насам,когато бяха поставени топломери на домашните камини,министерството на магията най-после се зае с разследване на фирмата "Огревация",поела контрола над топломерите.Разследването показа,че шефът на "Огревация",известният куидичен играч Виктор Крум,напоследък по-популярен като Вики Топлото,има сметки в банка "Гринготс" за милиони галеони,чиито произход той не може да обясни.Като допълнение идва и фактът,че майката на бившия търсач на българския национален отбор по куидич,Цура Крум,притежава огромни площи необработваема все още земя в центъра на Черно море,която не може по никакъв начин да бъде закупена с пенсията й.Към Вики Топлото беше отправено обвинение в пране на пари в казан и сключване на мръсни сделки с властите от Папуа Нова Гвинея,чийто отношения с Великобритания са обтегнати в момента,с цел контрабанда на милиони военни магьоснически пръчки от Острова към Океанската държава.В следствие на тези обвинения Топлото беше арестуван и задържан в предварителния арест, в подземията на училището за вълшебства и магии "Хогуортс".В килията си Виктор Крум написал самоизобличаващо писмо,в което назовава като свой съучастник и мозък на цялата операция Р-точка-Скримдж(в писмото е написано Р.Скримдж.)Аврорите от отдел "Разшифриране и закодиране" все още се опитват да разкрият кой се крие зад тези инициали като главният заподозрян засега е не безизвестния Колин Крийви,който нашумя след скандалната фотосесия с голи снимки на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава,които направи преди няколко месеца.Вики Топлото беше осъден на 27 дни обществено полезен труд - хранене,поене и чистене на драконите,които пазят трезорите в банка "Гринготс".Съпругата му вече е закупила прекрасен парцел в Италия с изглед към морето,където Топлото пожелал да бъде погребан след изтичането на присъдата му.

"Ощетените потребители на "Огревация" могат да поискат обезщетения и компенсации за завишените сметки от бюрото на фирмата в Атлантида" - съобщи за "Дрънкало" министърът на магията Руфъс Скримджър.

За тея,които не схванаха - Атлантида е изчезналият континент Wink
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 9:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Сивиръс Снейп раздава любовни еликсири

Дойде и отмина още един четиринайсети февруари... В утринта на влюбените Училището за магия и вълшебство "Хогуортс" осъмна в розови конфети и негаснещи любовни стрелички. Преподавателят по защита срещу Черните изкуства, който е автор на книгата "Аз, магьосникът", Гилдрой Локхарт, превърна обикновения ден в пищно празненство. Голямата зала бе украсена с множество гирлянди, а във въздуха летяха сребристи ангелчета, които раздаваха любовните си послания. И в цялата тази шумотевица се открояваше лицето на истински майстор по отварите. Това е не друг, а професор Сивиръс Снейп. Четирийсет и седем годишният учител се съгласи да даде кратко интервю за "Дрънкало" с цел да популяризира Амортенцията, но и да изтъкне собствените си способности. Нашият специален репортер придружи професор Снейп до студения му кабинет в подземията, който обаче грееше в яркорозови цветове, а мирисът, който се носеше там, направо опияняваше. Вероятно професор Снейп беше решил да впечатли някоя обожателка...
— Добър ден, професоре. Как се чувствате в навечерието на този прекрасен празник, когато цялото магьосническо общество излива душата си в поток от любовни излияния?
— Добре благодаря. Развълнуван съм, както всеки път. Сами можете да се уверите, че съм зает с приготвянето на Амортенция. Бях помолен от любезни ученички от своя дом. Най-настоятелна беше госпожица Панси Паркинсън. Разбира се, тя беше придружена от госпожица Лъвгуд. Вероятно по този начин в "Дрънкало" се е появила идеята да се срещнете с мен. — Тук професор Снейп си позволи да се усмихне бегло на нашия репортер, а очите му заблестяха особено — сигурно от радостта, че в днешно време все още се търсят хората, които са в състояние да оценят красотата на изкуството за направата на отвари.
— Очаквахте ли подобен развой на събитията, професор Снейп?
— Да. Винаги на Свети Валентин получавам молби. Дори веднъж с удоволствие приготвих любовен еликсир за госпожица Лъвгуд, която искаше да впечатли господин Дийн Томас. Всеизвестно е, че те двамата се харесват открай време.
— Колко любовни отвари сте подготвили за празника, професор Снейп?
— О, близо сто... Интересът е голям и върви прогресивно нагоре. Чакам още желаещи... Приятно ми е да угаждам на своите възпитаници. — На това място професор Снейп отново се засмя с глас на своята популярност. — Подобно отношение влиза в служебните ми задължения.
— И сега решаващият въпрос: кого искахте да впечатлите, професор Снейп?
— Как кого? Не е ли ясно? Професор Трелони!

Последната промяна е направена от Малфой на Нед Сеп 09, 2007 12:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Малфой
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Върколак в стриптийз бар

Потресаващо разкритие направи репортерът на "Дрънкало" Голдън Смит. Вчера вечерта той заварил Ремус Лупин, преподавателя по защита срещу Черните изкуства в Училището за магия и вълшебство "Хогуортс", да разпуска в мъгълски стриптийз бар. Местонахождението на клуба ще запазим в тайна, но ще отбележим, че подобно поведение е абсолтно ведопустимо за всеки уважаващ себе си магьосник. Смит счита, че истинската същност на професор Лупин трябва да бъде разкрита на магьосническата общност, за да бъдат предотвратени подобни неморални действия, подтикващи към пагубни грешки. Помолихме нашия репортер да потърси Ремус Лупин и да се свърже с него, за да изяснят цялата ситуация, но господин Животното не бе открит за коментар. Ще отбележим, че сме изумени от постъпката на Албус Дъмбълдор, директор на "Хогуортс", относно назначението на Лупин. Дъмбълдор, който е вече доста възрастен и не се интересува от мерзки постъпки като тази на своя колега, каза: "Личното пространство не бива да бъде нарушавано. Животът е неприкосновен и никой няма право да се меси в чуждите дела."
В заключение ще добавим и препоръката, че вълшебниците не бива да се водят по ума на Ремус Лупин и да посещават пропаднали места като стриптийз баровете, защото това означава дълбоко неуважение към родовите повели. (За снимки от среднощните приключения на Лупин отворете на страница 13.)

Последната промяна е направена от Малфой на Пон Сеп 10, 2007 9:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Малфой
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Новата поп звезда в бранша

Долорес Джейн Ъмбридж, преподавател по защита срещу Черните изкуства в Училището за магия и вълшебство "Хогуортс", наскоро направи изявление, в което категорично подчерта, че отсега нататък ще се занимава само с музика. "Имам необходимите качества, гласовите ми данни са определящи за това поприще" — споделя професор Ъмбридж с въодушевление. Репортерът на "Дрънкало" Голдън Смит живо се поинтересува от новата страст на госпожата по защита срещу Черните изкуства и побърза да се свърже с нея, за да научи още подробности. Открихме я в просторната ù къща в провинцията на Йоркшир, където тя подрязваше листата на буботубите в градината си и си тананикаше някои от великолепните песни на група "Орисниците". Професор Ъмбридж ни поздрави най-сърдечно и ни покани на чаша чай от пелин. Ние ù поблагодарихме, настанихме се на масичката в цъфналата градина и се заприказвахме.
Още в началото на разговора си пролича вълнението, което изпитваше Долорес. Радваше се, че хора от такова известно и тачено списание като "Дрънкало" са дошли чак дотук, за да я разпитат за бъдещата ù кариера като певица. "Работата е сериозна — уточнява професор Ъмбридж и отмахва настрана посивялата коса, която ù влиза в очите. — Всичко стана изневиделица, внезапно! — смее се с глас госпожата. — Изведнъж разбрах, че това е призванието ми, че животът ми е свързан с музиката!" Лицето ù поруменя, когато ù отправихме комплимента, че е родена певица. Тя отново се засмя и добави: "Пред мен се очертава една невероятна кариера, изпълнена с емоции и веселие. Повярвайте ми, прекрасно е да знаеш, че те бива в нещо и че ще правиш това нещо винаги! И то не по принуда, не, а защото ти носи удоволствие и удовлетворение."
След като изпихме вкусния чай, така любезно предлжонен ни от пофесор Ъмбридж, решихме още да я поразпитаме. Тя се засуети и ни донесе сладки от джинджифил, като междувременно заизрежда: "Музиката е смисълът на живота ми. Без нея губя всичко. Нейният чар отдавна ме заслепява, но аз чак сега му се поддадох. Скоро ще напусна "Хогуортс". Дъмбълдор ме помоли да остана, защото си върша работата много добре, но аз отказах. Решена съм да покоря висините на музикалното изкуство и да се докажа като опитна в бранша."
Разделихме се сърдечно с професор Ъмбридж, а тя ни изпрати с почести от дома си. (Още ексклузивни новини около бъдещата кариера на Долорес очаквайте в следващите броеве на "Дрънкало".)
Върнете се в началото
Малфой
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Белатрикс Лестранж — в нова светлина

Репортерът на списание "Дрънкало" Голдън Смит направи сензационно разкритие вчера по обяд. Докато се разхождал из "Диагон-али", той решил да се отбие в "Продънения котел" за чаша медовина с лимонче. След като утолил жаждата си, си тръгнал. Съвсем на прага на кръчмата, той съзрял открехната врата. У него се надигнало любопитство и той се изкушил да надзърне. Оказало се, че е обществената тоалетна. Над тоалетната чиния усърдно се трудела чистачката, облечена в сиви дрипави дрехи, с препаска на челото и с изпотено от тежката работа лице. Черната ù коса небрежно се спускала по него и го разкрасявала. Смит разпознал в тази така работлива жена не друг, а затворничката от Азкабан, поддръжничката на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава — Белатрикс Лестранж. Братовчедката на друг известен в магьосническите среди беглец — Сириус Блек, не използвала магия, докато полирала до блясък порцелановата повърхност на тоалетната, напротив. Тя бършела петната с парцал, а по-трудните за изчистване разтваряла с универсалния продукт на госпожа Скауър. Съпругата на Родолфус Лестранж се изненадала от появата на репортера и опитала да се скрие, но Смит бил по-бърз, уверил я, че нищо няма да ù стори, и ù предложил да я интервюира, за да научи повече за новото ù поприще и за причините, довели до отдалечаването ù от редиците на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава.
Голдън Смит си уреди среща с госпожа Лестранж в известното магьосническо заведение "Свинската глава", разположено на централно място в село Хогсмийд. Той пръв пристигна и се настани на маса точно до прозореца. Скоро пристигна и самата Белатрикс — с обикновена селска домакинска рокля и обувки на високи токчета, изглеждаща досущ като индианец в цивилизация. Явно смяната на работното място ù се отразяваше. Смит грейна, щом я видя, и я подкани да седне. Тя отвърна, че бърза, защото "Продънения котел" отварял в осем и трийсет, тя не искала да закъснее и после да бъде уволнена. Смит обеща, че интервюто ще е кратко и ще засяга само основни теми.
— Уважаема госпожо, добро утро! Как се чувствате?
— Добре — отвърна тя и нервно се почеса по главата, като разроши косата си. — По-бързо, че нямам време. Господин Том ще ме смъмри.
— Какво ви носи чистенето на обществените тоалетни? С какво е различна тази работа от службата при Онзи-който-не-бива-да-се-назовава?
— Има разлика. Мирисът, който се носи в тоалетната, е неподражаем, опиянява ме още при първото вдишване. Толкова е приятно... По-прекрасно ухание едва ли съм усещала...
— Допада ли ви работата? Заслужава ли си?
— Определено си заслужава — каза ни с гордост в гласа госпожа Лестранж, отдадена на спомени. — Заниманието е приятно. Да седнеш на влажния под и да го чистиш сантиметър по сантиметър е чувство, което е незаменимо. Да не споменавам и невероятната гледка в тоалетната чиния, където е събрана цяла една вселена... Сякаш гледам през прозореца на къщата си! Възхищавам се от себе си, когато водата там стане прозрачна, това означава, че съм се справила със служебните си задължения. — Тя си погледна часовника и писна: — Ох, време е ! Извинете ме! Работата ме зове!
— Последен въпрос. Колко е вашето заплащане?
— Направо грандиозно. Такова едва ли има някъде другаде. Стига ми, за да покрия всичките си нужди. Пет галеона.
Белатрикс на бегом излезе от кръчмата. (В следващия брой: ексклузивно интервю със собственика на кръчмата, Том, и мнението му за новата работничка.)
Върнете се в началото
Малфой
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Долорес Ъмбридж ще дефилира по бельо

Преди седмица, след дълга пресконференция в заседателната зала на Министерството на магията, стана ясно, че Долорес Ъмбридж, преподавател по защита срещу Черните изкуства в Училището за магия и вълшебство "Хогуортс", смята да се посвети изцяло на модния бизнес. Ъмбридж съвсем неоаквано открива таланта у себе си. "Въодушевена съм — казва тя и ни се усмихва лъчезарно, показвайки прекрасните си зъби, — силно въодушевена. Досега никога не съм се чувствала така добре. Модни агенти от различни краища на Великобритания идват да ме търсят. Водим преговори за участие в бъдещи модни ревюта. Ще превзема модния подиум!" — заканва се тя и отново ни се усмихва с цялата добродушност, събрана в това съвършено тяло.
Телефонната линия на професор Ъмбридж през цялото време е заета. Личи си, че резултатът от многобройните уговорки ще излезе налице съвсем скоро. Два дни след изявлението на тази толкова милосърдна жена ù позвъниха от модна къща в Кент, която предлага дамско бельо. Предложението, отправено от собственика към Долорес, бе тя да лансира новата му марка бельо — сатенено и полупрозрачно. "Ъмбридж направо грейна, когато чу вестта" — споделя пред "Дрънкало".
Започнаха приготовления за ревюто, което щеше да се проведе в Лондон. Мерките за сигурност бяха ненарушими. Лично до професор Ъмбридж беше изпратен куриер, който да я уведоми за точната дата на събитието. Нямате представа, драги читатели, как реагира звездата. Едва не разцелува репортера Голдън Смит, посетил я, за да се сдобие с повече информация. Разбираемо е, не всеки ден те канят като главно лице на модния подиум. Какво друго да очакваме: с такива перфектни мерки — 140–130–150 — вратите на Долорес Ъмбридж навсякъде са отворени. Организаторите на ревюто имат добър вкус, очевидно е. Комбинациите от дрехи на Ъмбридж са ненадминати. Ще споменем само колко добре си пасват нейната розова жилетка, изработена от Селуин, и полата на райета, дело на най-изкусния шивач във Великобритания.
Разполагаме и с кадри от първото дефилиране на Долорес. Не можете и да предполагате, читатели, какво изпитва онзи, потопил се в магията на модата. У мен се надигна възхищение към професор Ъмбридж, докато тя се носеше по лъскавия стъклен под, а светлините на прожекторите падаха върху изящните ù извивки, върху полупрозрачнита прашки, впили се в тялото ù, върху сутиена осми номер, който покриваше всяка от нейните тайни... Не, тук ще спра, за да съхраня за себе си неповторимостта на този момент. (Снимки можете да видите на стр. 12, 13, 14, 15 и 16.)
Върнете се в началото
Ralena
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Аргус Филч-новата звезда на Хогуртс

Съвсем случайно, вашата любима репортерка Рита Скийтър попадна на извънредно люпопитна новина..Хогуортс си има нова звезда!О, да, има човек по-известен дори от малкия Потър! Аргус Филч!Той отдели малко от скъпоценното си време за интервю с нас.
-Здравейте, господин Филч! Как се чувствате?
-Здравейте и на вас!Чудесно, кой няма да се чувства добре, щом трезорът му е пълен до горе с галеони, че чак да се чудиш къде да ги складраш?!-смее се той.
-Хаха, разбира се, господин Филч. Моля, разкажете ни защо сте така популярен напоследък.
-Всичко тръгна от един мъгълски конкурс-за най-добър чистач на тоалетни. Аз разбира се, след толкова години труд в “Хогуортс”, го спечелих и получих 10 хиляди галеона. О, да, така си беше-кима той.-Чудих се какво да ги правя и реших защо пък да не отида на почивка...Карибите бяха идеалното място.Имам дори снимка от там вижте
-Ооо, господин Филч., изглеждате невероятно!И какви бели зъби блестят от устата ви!
-Нали?Та отидох там..Но попаднах на състезание за певци. Участвах ей така, макар, че вярвах, че ще спечеля. След това спечелих и състезание по актьорско майсторство и готвене. Обожателките ми се лепят..-разказва той замечтано.-Дори получих награда за “Най-известен човек в Хогуортс”.
-Благодаря ви за чудесното и така интересно интервю, господин Филч!
Върнете се в началото
~DraMi0nE~
МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2007 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: In the chamber of secrets ...

Смъртожадните - парти къща с бодигарди?

Наскоро,от секретни източници разбрахме,че Вие-знаете-кой организира парти,в чест на това,че на главата му се появило първото малко косъмче!Нашата репортерка Лимонка отиде в новата къщата на Черния лорд за интервю.
Л- Лимонка
В - Вие-знаете-кой

Л:Здравейте!Радвате ли се,че ви порасна косъм?
В:Авада Кедавра!

На другия ден изпратихме втори репортер - Портокалка.
П:Здравейте!
В:Здрасти! Авада Кедавра!

Затова наехме таен агент.Агентът ни се казва Х (по-точно - ТГПС - тъпо,грозноподобие на смъртожаден с черен знак на ръката.Всъщност,имахме късмета да ни се падна от кроасан,но не казвайте. Laughing ) Така,агент Х бе поканен на официалното парти в новата къща на Вие-знаете-кой - каравана,принадлежала някога на дядо Пейо.Вие-знаете-кой го авадакедавроса. Така,агент Х успя да мине покрай двамата бодигарди - два розови трола с панделки на главте.Отговарят на имената Мери-Джу и Сюзи.След това агент Х се заговори с известната Белатрикс Ленстранж.
Б - Белатрикс
Х - агент Х

Б:Ти си смъртожаден!?
Х:Да.... /дяволито грозновато ухилкване/
Б:Не ти вярвам!ВОЛДИ!!!!

Вие-знаете кой дотича със стърчащия си на главата лилав (!) косъм и две бутилки ракия.

В:К'во има?
Б:Волди,тоя горзник вика,че е смъртожаден!Ама не е минал през одобрителното за красота тестче!Нали аз го ръководя!Какво ще направиш?
В: /с пръчка към Х/ Авада Кедавра!
Б:Толкова си добър!Ела ми тука!

Следващите звуци не са от най-приличните.С това репортеското клане приключи.

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща Страница 3 от 6

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov