Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 "Дрънкало" « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
TONKS13
МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: in your dreams (:

ЕКСКЛУЗИВНО!Хари Потър нападнат от пухкавели-мъници в деня преди свадбата си!

[b]От сигурни източници научихме,че Хари Потър е бил нападнат от цяло стадо пухкавели-мъници в деня преди свадбата си с Джини Уизли!Според източника ни малката Уизли и "Избрания" се скарали за цвета на покривките в празничния ден...г-жица Уизли побесняла и насъскала срещу него своите домашни "любимци"! В момента господин Потър се възтановява в болница "Св.Мънго". Според някои младата г-жица е била под проклятието Империус и това е един от поредните планове на Онзи-Който-Не-Бива-Да-Се-Назовава да убие "Избрания"!Въпросът който вълнува всички е дали г-н Потър и г-жица Уизли ще се оженят след излизането на Хари Потър от болница?Подробности очаквайте в следващият ни брой

Моят нов любовник в самотата,
всяка нощ си сменя имената,
всяка нощ различен ме обича,но на тебе никой не приличааааа....
<3 preslavkaa
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

Лорд Волдемор - Има и друга страна...?

Колкото и силно да се опитва, Черния Лорд не може да отрече или забрави мъгълското в себе си. Очевидци разказват, че са видяли Лорда да язди белия жребец на баща си.
- Беше наистина шокиращо на първо време да видиш как Великия Волдемор е тук не за да убива, а да се забавлява. Хех, да, всички мислите, че за него това са синоними, но не го познавате. Вече, след 2 години на съжителство го познавам много добре. Той е много мила и весела душа. - разказва очевидец, пред нашия репортер Пепа-Секса.
Други хора от околноста пък казват, че всяка петък вечер към имението на Риддъл се стичат гости (смъртожадни) от целия свят и си правят партита.
- Да знаете, тез Каркаров и Долохов развалят момчето ми. Донасят му да слушат някаква чалга. Мда...а ако живееше при мен щеше да си слуша Бах.... - разказаедин възрастен дядо, който вече чуства Волдемор като свой собствен внук.
Ако все още не сте повярвали на тази новина, отворете бързо списанието на страница 5 и прочетете експлузивното интервю с Лорд Ча-ча-ча...опс, Лорд Волдемор.

За вас предаде Пепа-Секса

Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ralena
МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2007 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Ексклузивно интервю с Рон Уизли!

Рита Скийтър
Рон Уизли

Както знаете, Рон Уизли е най-добрият приятел(???) на прочутия магьосник Хари Потър.Той се съгласи да даде интервю за нашия прекрасен вестник.
Здравейте, господин Уизли. Напоследък плъзнаха слухове, че вашето дъгогодишно приятелство с Потър е на прага на разруха.Това вярно ли е?

Да, за съжаление, това е чистата истина. Бях първи курс, когато се разпознахме с Хари, той тогава беше срамежлив, добър и чудесен приятел...
А сега какво стана?
Той се промени коренно...Всичката тази слава, това, че всички искаха да му бъдат приятели, всички се въртяха около него...Това го промени, накара го да забрави истинските си приятели-Хърмаяни и аз, хората, които му помогнаха.
И какво е сега отношението на господин Потър към вас?
Държи се много по-студено към нас, пренебрагва ни, предпочита да прекарва повече време с новите си ,,приятели'', които дори не го познават добре.От както започна да страни от нас и да прекарва свободното си време с тях, съпругата му Джини Уизли, ни споделя, че често се прибира късно, посреднощ и тя е много притеснена за него.
Споменахте и вашата приятелка Хърмаяни Грейнджър. Вярно ли е, че близо преди седмица вие сте се оженили тайно, а на сватбата не е бил дори господин Потър, който отказал да присъства на събитието?
Не, това е абсолютна измислица.
Благодаря за това интервю.
Очаквайте и интервю с господин Потър от нашата невероятна репортерка Рита Скийтър.
Върнете се в началото
little runaway
МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2007 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: on the way to wonderland

Това е най-голямата глупост която съм писала но предполагам е идеално за "Дрънкало". Наслаждавайте се:

Смъртта на Стъби Бордман, убийство от ревност?
Съвсем скоро получихме сведения от достоверен източник че убийството на Сириус Блек по-известен като Стъби Бордман, всъщност е предизвикано от заслепяващата ревност на съпругата му-Саманта Бордман, изпила Многоликова отвара за да прехвърли вината на Белатрикс Лестранж. Алибито на госпожа Лестранж е желязно. По това време тя е била на втори меден месец с Онзи-Който-Не-Бива-Да-Се-Назовава.
По-рано във фаталната вечер Стъби излязъл да пийне нещо в кръчмата близо до дома му. Тогава в заведението влязла Хърмаяни Грейнджър-момиче от мъгълски произход пленило сърцата на не един и двама магьосници. Стъби като истински джентълмен предложил да я почерпи с нещо, когато в заведението влетяла законната му съпруга. Без много да му мисли тя насочила магическата си пръчка към Стъби, но той успял да се измъкне и побягнал към единственото място където знаел че има Нагънатороги шнорхелоподобни квакльовци които освен че са изключително редки, успяват да накарат човек да забрави всичко за няколко часа, което определено щяло да му даде преднина-Министерството на магията. Докато мъжът й тичал към сградата на Министерството, госпожа Бордман се върнала в уютния им семеен дом и изпила предварително подготвената Многоликова отвара за да се трансформира в Белатрикс Лестранж. Когато Стъби се озовал в сградата, случайно налетял на Хари Потър и приятелите му-сред които била и гореспоменатата госпожица Грейнджър. Той спрял да размени няколко думи с нея, когато съпругата му го настигнала. Стъби решил че ще се отбранява и така двамата започнали да се дуелират. Ожесточената битка продължила до момента в който госпожица Бордман не казала фаталното: “Авада Кедавра!”.
След като вече знаем истината за загубата на талантливия вокалист на групата Караконджовците, можем само да се надяваме че органите на реда ще вземат необходимите мерки за залавянето на тази болна от ревност жена.
С вас беше: iani

As in heaven, as in hell
Върнете се в началото
water_lily
МнениеПуснато на: Пет Авг 03, 2007 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

valium & cherry wine

Местожителство: City Of Delusion

TONKS13 написа:
Rolling Eyes Мога ли само да попитам...ам в някои от статиите защо присъства Рита Скййтър???Ние нали за "Дрънкало" пишем,а не за "Пророческо вести"? Rolling Eyes

Защото идеята за темата тръгна от съзтезанието "Рита Скрита".И така..по навик,не е задължително да бъде за конкретен вестник,или от конкретен репортер! Wink

But I don't know where that somewhere else is, you know?

Върнете се в началото
TONKS13
МнениеПуснато на: Пет Авг 03, 2007 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: in your dreams (:

Любов или Омраза?.....

Днес в редакцията на "Дрънкало" пристигна изненадващо за всички съобщение!!!Нашата млада репортерка Луна Лъвгуд ни прати Сова с най-новата информация направо от "Хогуъртс".Съобщението гласеше:
В "Хогуъртс" се случват изненадваши неща...1-во вчера Пййвс изчезна безследно(но никой не обърна внимание на това...сега всички са по-доволни) Но днес на вечеря професор Трелони и кентавърът обявиха ГОДЕЖА СИ!!!....веднага след шокиращата новина,когато всички ученици се отправиха към стаите си...професор Макгонагол е намерила мъртвото тяло на кентавъра!!!Според хората от министерството,които пристигнаха незабавно,учителката по прорукуване е убила колегата си и бидещ съпруг!!Не става ясно как го е убила,но според някои го е убила с дъха си на Шери,когато се е опитала да го целуне!!!
-Аз съм в шок!!-споделя младата преподавателка по прорукуване-толкова го обичах........
Не успяхме да измъкнем повече информация за нея,тий като тя беше отведена в "азкабан"!
-Там и е мястото на тази дърта шарлатанка-споделя проф.Макгонагол,която според някои също е таяла чувства към кентавара.
От хогуъртс предаде Луда Лъвгуд!

Моят нов любовник в самотата,
всяка нощ си сменя имената,
всяка нощ различен ме обича,но на тебе никой не приличааааа....
<3 preslavkaa
Върнете се в началото
abc...
МнениеПуснато на: Съб Авг 04, 2007 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

ХАРМИ С НЕИНИТЕ ТАИНИ ПРОБЛЕМ4ЕТА!!! Днес разбрахме една малка ,но мнОГО заинтригува6та новина!Хърмаяни Грейнджър използвала магия за прикритие на ПАПКИТЕ СИ по лицето!Разбрахме от на6ата детективка 4е в женската тоалетна в полунощ хармаяни си правила магииики против неините младежки папки!магията била ,,гадни долни мрасни папки вие закриите се сега 6тото 6те ви е.. м....та!!!разбрахме о6те 4е хърмаяни страдала от косопад!Явно е 4е пак си е намерила мн ефекна магиика против този проблем!!Ах, преставяте ли си бедната Харми без грива и цялата обрината?тЪжна гледка , нали?6те разузнаваме о6те тайно госпожица греинджър и ... о4акваите новите пикатни новини само в ДРАНКАЛО
Върнете се в началото
fewtcher
МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2007 8:09 pm    Заглавие: Аргус Филч смята да се жени за мадам Пинс! Отговорете с цитат

Префект
Префект

Нашият репортер-Хари Потър-ще проведе разговор с влюбената двойка.

Потър:Господин Филч,как открихте любовта на живота си-тази прекрасна...хм...млада дама?
Филч:Ами както си вървях по коридора,изведнъж нешто ме удари по главата и аз изгубих съзнание.Когато се събудих,аз бях в обятията на тази мила жена и осъзнах,че съм бил влюбен в нея.
Потър:А вие,мадам Пинс?
Пинс:Аз се влюбих в него още като го видях,но ме беше страх да покажа чувствата си.И след толкова години мъчение,аз не повярвах че чувствата ми намериха отговор.
Потър:А смятате ли да имате деца?
Тук двамата влюбени се погледнаха ласкаво-казва Потър.
Двамата:Ами ще видим,но мислим,че ще имаме две-три.Още мислим по въпроса.
Потър:Благодаря ви за отделеното време и ви желая щастие!
Двамата:Благодарим!Дано ви споходи същото!
Върнете се в началото
Jess
МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2007 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Долорес Ъмбридж и защо тя е то-о-олкова дебела!

Наши репортери се натъкнаха на шокираща новина, а именно как многопочитаемата г-жа Долорес Ъмбридж е постигнала такъв невероятен резултат с дебелеенето!
      Очевидец от Министреството на магията, където работи и бившата Инквизиторка на "Хогуортс", разказва:

"Вчера вечерта, преди аз и моя колега да си тръгнем, забелязахме някой, който се промъкваше в коридора.Проследихме го и стигнахме до столовата, където крадеца се шмугна зад бара и започна да тъпче нещо в голяма найлонова чанта.С моя приятел решихме, че трябва да спрем това и като излязохме от прикритието, насочихме магическите си пръчки точно към... Долорес Ъмбридж!!!Проклетата жаба задигаше всичките лимонени кексчета!Ужасно, те са ми любимите, с какво щях да закусвам утре?!Мисля да подам оплакване за кражба и лишаване от ежедневната ми закуска.Та това е кошмарно!"

Тъй като очевидецът ни бе твърде ужасен, не пожела да коментира повече, дори когато шефът ни го заплаши да изпрати цяло ято шнорхелоподобни квакльовци срещу семейството му.Разбрахме единствено, че това не е първия път, когато Долорес е крала от кексчетата- съдържателят на барчето унило ни съобщи, че отдавна му се случвало да изчезват стоки.

За Вас предаде: Jess

Ralena
      МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2007 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
      Велик Маг

Хърмаяни Грейнджър:Мислех да опитам да убия Джини Уизли, а след неуспешния опит-да се самоубия!

Хъмраяни Грейнджър, 32-годишната приятелка на Хари Потър даде ексклузивно интервю за "Дрънкало". Ето какво разказва тя, на върпос за отношенията и' с Джини Уизли:

"Още когато бях 1 курс тя ми ми призна, че е влюбена в Хари. Аз също бях, така, че си замълчах и и' казах, че Хари е влюбен в Парвати Патил, за да не и' дам никакви надежди. И двете пораснахме, и когато тя бе пети курс все по-често започна да идва при мен за съвети, а моята лъжа, вече не минаваше. Казах и' че единствената цел на Хари е да убие Волдемор и че той лично споделил, че не иска и да чуе за семейство. Но аз виждах, че двамата стават все по-близки и близки, опитах се да дам на Хари любовен елексир, но не успях. И тогава моят кошмар се сбъдна-те двамата се целунаха и станаха гаджета. Опитах се да отровя Джини, но не успях. После реши да се самоубия. Но Тъкмо щях да си прережа вените с магическата пръчка, когато в стаята връхлетя проф. Макгонагол и ме спря. А връзката ни в Роналд Уизли беше само за заблуда. Никога не съм го харесвала. С Джини не съм се виждала от 15 години, но и не искам, защото тя открадна, моята единствена любов."
      Върнете се в началото
      Harry_Fan
      МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2007 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
      Ученик

Сириус Блек жив?

По време на сблъсака в Министерството на магията между младия магьосник Хари Потър и Онзи-който-не-бива-да-се-назовава бе убит невинния затворник Сириус Блек.Той бил убит от скоро избягалата смъртожадна от затвора "Азкабан" - Белатрикс Лестранж.Блек се сражавал на страната на добрите(на страната на Хари Потър).
      На наскоро в редакцията на "Дрънкало" получихме няколко писма от анонимни свидетели ,който твърдят ,че били видели мъртвеца да се разхожда по улиците вечерта късно с някаква жена ,която била забулена в качулка.Според тях Сириус Блек бил исценирал смъртта си за да отиде при Черния Лорд и да му разкаже всичко което знае за Хари Потър и Орденът на феникса.А жената която била под качулката сугурно била Белатрикс.В крайна сметка дали Блек е невинен или виновен вече никой не знае.
      Ако имате да кажете или да предположите нещо пращайте ни писма в редакцията на списание "Дрънкало"

За вас предаде Harry_Fan
      Върнете се в началото
      Алекс Малфой
      МнениеПуснато на: Съб Авг 25, 2007 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

Тайната - Защо Рита Скийтър изглежда все така млада

Вярвам всички се чудим, как колежката ми Рита успява да изглежда толкова млада колкото мен, въпреки че може да ми е майка. Тайната се крие в крема "Пилешко ако". "Хранителните съставки които са в изобилие, подхранват кожата ми и я запазват млада." - казва Рита пред нашия репортер Пепа Секса. Ако искате да си закупите този невероятен крем се обадете на телефон 555-555-5555 до 5 минути и ще получите бонус- 3 бръчки. Все пак трябва да има причина за закупуването му, нали.

За вас предаде, Пепа Секса

Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
      _____We'll take this way too far
      ______It'll leave you breathless
      ________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
      _______They'll tell you I'm insane
      ____But I've got a blank space, baby
      _______And I'll write your name
      Върнете се в началото
      sanndra
      МнениеПуснато на: Съб Авг 25, 2007 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
      Директор

Ексклузивно!!Истината за Волдемор

Сигурно се чудите, защо сме казали името на Онзи-който-не-бива(ше!)-да-се-назовава. Ще ви кажем защо. Вчера Волдемор даде пресконференция за себе си. “Снощи много мислих и разбрах, че не постъпвам правилно. Отказвам се от поста си на избивател на мъгъли, мъгълокръвни и нечистокръвни. Можете да ме наричате Волдемор или дори Том Ридъл. Скъпите дечица могат да ми викат и дядо Волди, защото вече съм на възраст.”, ухили се той и намигна дяволито. “Освен това искам да разкажа на всички за хоркруксите си.”.Когато каза това, една трета от присъсващите ахнаха учудено. “Да, да, имам няколко хоркрукса. Утре ща напиша доклад за всички: за това какво представляват, къде са скрити и т.н. Освен това ще дам парична награда на тези които ги унищожат.” каза Волдемор и се усмихна. С това пресконференцията с Волдемор приключи. Но това не е най-изненадващото! Веднага след пресконференцията на Том Ридъл, Онзи-който-не-бива-да-се-назовава, директор на училището за магия и вълшебство “Хогуортс”, носител на Ордена на Мерлин 1-ва степен и т.н., даде друга пресконференция. “Скъпият ми приятел, Том Ридъл, ме помоли да разкажа за случката станала между нас вчера. Ще ви я разкажа, но преди това важно съобщение. Том ме помоли да заема неговия пост и да избивам мъгълите, мътнородите и нечистокръвните. Как да му откажа? Разбира се, приех. Но не мога да си измисля име, което да ви стряска така, както ви стряскаше името Волдемор.”натъжи се той. Каза, че е достатъчно само да му викаме Ти/Вие-знаеш/те-кой и Онзи-който-не-бива-да-се-назовава. Само смъртожадните му (Хари Потър, Хърмаяни Грейнджър, семейство Уизли и всички останали от бившия Орден на Феникса) ще му казват Черния лорд, и ще се обръщат към него с “господарю”. Когато чуха това две трети от присъстващите припданаха (вероятно защото се бяха зарадвали изключително много, че Волдемор напука своя пост). Останалите бяха магьосници и вещици на преклонна възраст, които недочуваха и подаваха ухо с въпроса “Какво, какво?”. Вероятно затова не припаднаха. Онзи-който-(вече)не-бива-да-се-назовава милосърдно изчака припадналите да се свестят и продължи: “След като вече всички сте в съзнание мога да ви кажа за разговорът ми с Том вчера.И така, започвам. Вчера, докато си седях в кабинета, Крийчър, домашният дух на рода Блек, се магипортира при мен заедно с Том. Той седна при мен и ми каза, че решил да се промени. Всичко което разказа и на вас, ми го каза и на мен. Повече обаче ме изненада с това, че се решил да го направи, защо бил влюбен в мен. Аз от толкова отдавна го обичам, и все си мислуех, че той мен не ме. Но сега съм много щастлив, че той ми го призна и двамата с него ще си осиновим едно детенце.” Вие-знаете-кой направи пауза и двамата с Волдемор се прегърнаха. Всички се извърнаха на другата страна. След 15 минути Вие-знаете-кой продължи: “Макар че имаме известни разногласия. Той ми каза, че преди да дойде при мен вчера, се отбил в една мъгълска кръчма за да се запознае с мъгълите, към които е толкова превързан. Забелязал на една маса пет емота. За тези които не знаят, емотата са луди мъгълчета, които плачат постоянно, депресирват се и т.н. Та той отишъл при тях и се запознали. Допаднали му. Когато ми разказа това, аз му обясних що за хора са емотата и той се ядоса, че изобщо се присъединл към тях. Аз го посъветвах да си пререже вените, но той отказа. Ядосах се и почнах да го шибам с добрия ми стар камшик, който пазех за чалга изпълнителките. Както и да е накрая се сдобрихме, той си преразя вените (при тези думи Волдемор дръпна ръкавите си и показа разрязаните си вени) и се запътихме към моята стая. Изхвърлих от леглото професор Макгонъгъл и си легнахме доволни и щастливи. “ Той привърши разказа си. Няма да цитирам коментарите на магьосниците и вещиците чули този ексклузивен разказ.
      С най-добри пожелания,
      Деси Тенекеджиева
      Върнете се в началото
      sarita
      МнениеПуснато на: Нед Авг 26, 2007 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
      Министър на магията

Местожителство: On the edge of nothing...

СЕНЗАЦИЯ - ПРОФЕСОР СНЕЙП СИ ИЗМИ КОСАТА!!!

Наши анонимни източници споделиха, че видяли професор Снейп в нова, много по-различна светлина. По думите им, той измил косата си, която сега изглеждала чиста, лъскава и... руса! Както много от вас предполагаха, оказа се, че професор Снейп наистина е рус! Просто през всичките тези години косата му не е видяла и капчица шампоан.
      - Чувствам се много различно - споделя професорът за "Дрънкало" - Никога преди не съм се чувствал така! Колко освежаващо само! Сякаш от главата ми е паднал цял тон мръсотия! Ако знаех по-рано, щях да си измия косата още преди години, но така и не се реших. Мисля, че вече съм готов да започна да се срещам с жени - завърши с усмивка Снейп.
      Е, дами, може да се подготвите, защото новият рус и секси Сивиръс идва към вас!

За вас предаде: sarita
      МнениеПуснато на: Нед Авг 26, 2007 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
      Ученик

Дъмбълдор е ЖИВ !
      Вчера около 18:12 в редакцията на "Дрънкало" беше получен сигнал че е личността Албус Перцивал Улфрик Брайън Дъмбълдор е забелязан да пие бирен шейк в "Свинската глава" - с.Хогсмийт. Наш репортер се магипортира на мястото за да провери достоверността на ситуацията. След като се върна тои разказа за случилото се в редакцията: "Съвсем истински от плът и кръв стоеше на 10 метра от мен но за съжеление той разбра че си вадя фотоапарата и в същия момент се магипортира. Затова се върнах в заведението да разпитам бармана които заяви че не го вижда за първи път !!! "Възкръсналия" е бил забелязан да си говори с много едър мъж за съжеление не са успяли да видят лицето му брадата го закривала. Бармана сподели също, че Дъмбълдор е говорил също за някаква сцена на някаква кула и как всичко тръгнало по план...". Списание "Дрънкало" обявява награда от 200 галеона всеки който може да предостави някаква информация за местоположението на Албус Перцивал Улфрик Брайън Дъмбълдор.
      Автор Стефан Лазаров
      Покажи мнения от преди:   
      Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща Страница 2 от 6

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
      Не Можете да отговаряте на темите
      Не Можете да променяте съобщенията си
      Не Можете да изтривате съобщенията си
      Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov