Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща
 Грешки, гафове и неточности « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Чет Фев 04, 2010 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: the Burrow

Tanya Lestrange написа:
ДжифДжиф написа:
~EL~ написа:
ДжифДжиф написа:
Tanya Lestrange написа:
ДжифДжиф написа:
Tanya Lestrange написа:
Все пак е можело да прочете книгата преди да прави филм по нея, нямало е да му вземе повече от половин ден. Че на мен ми взе по - малко.

don't tell me, прочела си "Затворника" за по-малко от половин ден
нали се сещаш, половин ден = около 12 часа

Не бе! Половин ден = 6 часа!От сутринта до обяд. Казах ден, не денонощие!!!

е това е още по-невъзможно. смисъл, тва са like повече от триста страници

Ако чете непрекъснато може би физически не е невъзможно. Rolling Eyes

нз, не ми звучи особено вероятно.

Ники, аз не бих могла да удължавам удоволствието (Ел, моля те, не коментирай това ! :Р) .. смисъл, особено когато чета някоя от книгите за пръв път, не мога да я оставя изобщо
след това вече да, глава по глава енд стъф, ама първия път не мога, а то удоволствието е тогава (Ел, и това не го коментирай.)

абе грешки и гафове е темата :О :Д

O, глупости! Баш за толкова си я прочтох книгата, като не ви изнася, не е мой проблем. Вижте ся... Даровете съм ги прочела за два дена. Стаята на тайните за половин ден. Ордена, за един и половина. Защо пък да не мога да прочета Затворника за половин ден също, а?

добре де, дишай xD
просто казвах, че ми се струва невъзможно, недей се хвърля на бой пък и ти

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
incinerator
МнениеПуснато на: Чет Фев 04, 2010 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

искам да те видя как я прочиташ за толкова време
Върнете се в началото
v@l_43ev15
МнениеПуснато на: Чет Фев 04, 2010 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

ДжифДжиф написа:
~EL~ написа:
ДжифДжиф написа:
Tanya Lestrange написа:
ДжифДжиф написа:
Tanya Lestrange написа:
Все пак е можело да прочете книгата преди да прави филм по нея, нямало е да му вземе повече от половин ден. Че на мен ми взе по - малко.

don't tell me, прочела си "Затворника" за по-малко от половин ден
нали се сещаш, половин ден = около 12 часа

Не бе! Половин ден = 6 часа!От сутринта до обяд. Казах ден, не денонощие!!!

е това е още по-невъзможно. смисъл, тва са like повече от триста страници

Ако чете непрекъснато може би физически не е невъзможно. Rolling Eyes

нз, не ми звучи особено вероятно.

Ники, аз не бих могла да удължавам удоволствието (Ел, моля те, не коментирай това ! :Р) .. смисъл, особено когато чета някоя от книгите за пръв път, не мога да я оставя изобщо
след това вече да, глава по глава енд стъф, ама първия път не мога, а то удоволствието е тогава (Ел, и това не го коментирай.)

абе грешки и гафове е темата :О :Д

Съгласен съм, ама пък чак да прочетеш 300 страници за 6 часа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fleur-de-la-coeur
МнениеПуснато на: Чет Фев 04, 2010 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

по минута и 20 секунди на страница и то без да си вдигнеш поглед
някой да пробва за колко прочита една страница, щото май е повечко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
virosh
МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Аз лично мога и за по-малко от това време, но въпроса е, че дори и на мен няма да ми хареса като робот да чета, сякаш съм на състезание. А и 12 часа да седя забил поглед като идиот в книгата, без да вдигам погледа си е откачено
МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Fated to pretend

глупости говорите - за какво бързате да четете Хари Потър, като че ли ще поставяте рекорд - просто се насладете на книгата :/
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Може би по - скоро е свързано с това, че като хванеш книгата и не мо'йш я пусна, докато не я свършиш, а не, че защото става дума за рекорд или нещо такова. Тъй мисля аз, де. Никога не съм засичала за колко време съм чела, ама все ми струва супер малко. Докато аз започна и книгата свърши. (Мимс и мойте глупотевини ли не мога да коментирам? Laughing ) И то щото ми е било супер интересно, а не щото бързам за някъде. Леле, ужасно се отплеснахме от темата.

Прави ли ви впечатление, че в началото на първия филм Дърсли не переместват Хари в старата стая на Дъдли, след като идва първото писмо?

А, да и още едно нещо не ми излиза от ума, откакто започнахме да препрочитаме първата книга - как родителите на Хари се успяли да натрупат толкова купища пари, като през целия си пълнолетен живот, ся багли и са се криели от Волдеморт? Rolling Eyes

МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

начи, на Джеймс цялата му рода е мъртва и той поначало си има много много пари, от наследства.
плюс тва, Хари се ражда, когато и двамата са на по двайсет години, имат три години да бачкат преди това.
пък и съм сигурна, че Роу или Дъмбълдор или Сириус или Муди или някой бяха споменали, че Лили и Джеймс са били аврори - демек са работили поне известно време.

ама общо взето от наследствата на Джеймс.

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
krusteva.1962
МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 9:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Прави ли ви впечатление, че в началото на първия филм Дърсли не переместват Хари в старата стая на Дъдли, след като идва първото писмо? ~EL~

Затова пък в началото на втория не пропускат да му го напомнят Very Happy
Върнете се в началото
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

krusteva.1962 написа:
Прави ли ви впечатление, че в началото на първия филм Дърсли не переместват Хари в старата стая на Дъдли, след като идва първото писмо? ~EL~

хах, не се бях усещала Laughing

"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

ДжифДжиф написа:
начи, на Джеймс цялата му рода е мъртва и той поначало си има много много пари, от наследства.
плюс тва, Хари се ражда, когато и двамата са на по двайсет години, имат три години да бачкат преди това.
пък и съм сигурна, че Роу или Дъмбълдор или Сириус или Муди или някой бяха споменали, че Лили и Джеймс са били аврори - демек са работили поне известно време.

Аз не си спомням някога да е споменавано, че са били аврори. Били са в Ордена, но това не ги прави автоматично аврори, ест. Само казвам, че аз не си спомням! Пък и в интерес на истината на държавна работа не можеш да натрупаш толкова пари, било то и във Великобритания! Laughing
И това за наследството на Джеймс ми се губи, но се връзва с картинката з акупищата жълтици в Гринготс.

МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~EL~ написа:
ДжифДжиф написа:

Аз не си спомням някога да е споменавано, че са били аврори. Били са в Ордена, но това не ги прави автоматично аврори, ест. Само казвам, че аз не си спомням! Пък и в интерес на истината на държавна работа не можеш да натрупаш толкова пари, било то и във Великобритания! Laughing
И това за наследството на Джеймс ми се губи, но се връзва с картинката з акупищата жълтици в Гринготс.

да, замислих се, поразрових се, и вече не съм толкова сигурна, че са били аврори xD
но пък за наследството - начи, Дъмбълдор казва, че Дърсли са "единствените му роднини" - на Хари, което ще рече, че баби-дядовци-чичовци-лели-братовчеди няма по бащина линия.
което ще рече че най-малкото едно майката и бащата на Джеймс са мъртви и при положение, че Джеймс им е единствения син, логично е наследството да е негово.
пък ако вземем това, че при първото пътуване на Джеймс с влака той изглежда като дете, което има всичко, мисля, че можем да приемем, че са били добре осигурени финансово
пък един чистокръвен род като Потър, логично е да са богати, те повечето чистокръвничета са богати
смис, без Уизли, ама те нали бяха родоотстъпници, соу

"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
Tanya Lestrange
МнениеПуснато на: Съб Фев 06, 2010 8:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Вкъщи!!!

ДжифДжиф написа:
krusteva.1962 написа:

А аз точно затова се сетих оня ден. Някак, в средата на часа по математика... xD

Вече не помня дали беше казано ама... в шестия филм, когато Хари скрива учебника си по отвари в Нужната стая... Абе въобще какво общо има Джини с това? Пък и по тоя начин се губи много ценен елемент от книгата. Че той тогава за пръв път вижда диадемата на Рейвънклоу! Боже, пълни глупости... И защо изгориха Хралупата също? Бил и Фльор къде ще се женят? Very Happy
~EL~
МнениеПуснато на: Съб Фев 06, 2010 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Tanya Lestrange написа:
ДжифДжиф написа:
krusteva.1962 написа:

А аз точно затова се сетих оня ден. Някак, в средата на часа по математика... xD

Вече не помня дали беше казано ама... в шестия филм, когато Хари скрива учебника си по отвари в Нужната стая... Абе въобще какво общо има Джини с това?

А,нищо! Просто си търсят място и повод да се понатискат! Very Happy
МнениеПуснато на: Съб Фев 06, 2010 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Вкъщи!!!

~EL~ написа:
Tanya Lestrange написа:
ДжифДжиф написа:
krusteva.1962 написа:

Вече не помня дали беше казано ама... в шестия филм, когато Хари скрива учебника си по отвари в Нужната стая... Абе въобще какво общо има Джини с това?

А,нищо! Просто си търсят място и повод да се понатискат! Very Happy

Хах, вярно бе! Хари все се оплаква че не са имали достатъчно време заедно. Режисьора е решил да помогне... Laughing
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща Страница 11 от 13

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov