Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Сатанинските 25-и кадри по BTV « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Elodie Artour
МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Wolferan

Ne znam kakvo da kazha!KAK MOZHE TAKOVA BOGOHULSTVO?!Mozhe bi ne vsi4ko e vqrno,no opredeleno ima neshto gnilo v tazi rabota!Dobre,4e sprqh da gledam "sblusuk"!A i kato gi vle4at tolkova 4ernite izkustva,shto prosto ne si draskat nekvi 4erepi tam i ne hodqt na spiriti4eski seansi?Ama te sa vmanq4eni i sa mnogo opasni,a i ako vse pak reshat da stanat pone protestanti,te nqma da uvazhavat nashiq Bog i shte si pravqt oniq prokleti znaci i vsi4ko ostanalo!UZHAS NAPRAVO!!!

едит :

Evreite ne sa to4no hristiqni,te sa dosta po-razli4ni ot nas!

One crystal inside my lonely heart
You light up my life I embrace your light

You're my Light ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
·:*:·•™Дани™•·:*:·
МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2005 12:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: ...Bite Me...

Elodie Artour написа:
Ne znam kakvo da kazha!KAK MOZHE TAKOVA BOGOHULSTVO?!Mozhe bi ne vsi4ko e vqrno,no opredeleno ima neshto gnilo v tazi rabota!Dobre,4e sprqh da gledam "sblusuk"!A i kato gi vle4at tolkova 4ernite izkustva,shto prosto ne si draskat nekvi 4erepi tam i ne hodqt na spiriti4eski seansi?Ama te sa vmanq4eni i sa mnogo opasni,a i ako vse pak reshat da stanat pone protestanti,te nqma da uvazhavat nashiq Bog i shte si pravqt oniq prokleti znaci i vsi4ko ostanalo!UZHAS NAPRAVO!!!

едит :

Evreite ne sa to4no hristiqni,te sa dosta po-razli4ni ot nas!

мале по тапо не6то не бях 4ела!!!
ти моето моми4е или мом4е добре ли си с акала.
никоъ не го тревожи някакви си садисти4ески изми6лйотини!!!
това се използва за промиване на мозаци по новините и другите програми а ние дори не го разбираме!!!използва се и е раработено специално за полити4ески цели!!!4ети м/у редовете Idea
едит:евреите са ******
сигурна съм 4е 4ове6кото око въсприема само 20 изобажения в секунда,което озна4ава 4е няма зна4ение дали е лента или телевизор.лентата ползва 24 или 25 кадра в секунда а телевизорите предават около 50 карда а по новите и по 100 което го прави савсем вазможно да има "25-ти кадър".
от мен по тоя вапрос толкова.

With a kiss of pure steel I pierce the skin
With a wish it sinks within
With the red of your blood & the red of mine
I join, in love, we two
Our love´s greater than we two
And stronger than our lives
Our love will survive...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
phoenix_90
МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Барбарой,Подземен свят

Bizkitka написа:
Да ти кажа, тва не ми се вижда много правдоподобно... Confused Малко ми блъска на ония приказки, че Хари Потър учел децата на черни магии.
Тва, че го пише, не означава задължително, че е вярно. Rolling Eyes

Много е права!Четох,че в някой страни са горили книгите заради това,че те учели на черно изкуство! Evil or Very Mad Изобщо не са прави!
Please tell me and don't lie...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mim4o
МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Когато четох статияра в сайта ми направи впечатление кадъра с пентакъла. Понеже сега чета една книга свързана с религията Уика мога да дам цитат за пентаграмите :"Всеки един от лъчите на звездата има определена значение: Земя, Бъздух, Огън, Вода и Дух..........НЕ КАТО СИМВОЛ НА ЗЛОТО" В главата принципи на вярата пише следното "Ние не приемаме концепцията за "абсолютно зло" нито почитаме някакво създание известно като "сатана" или "дявол" по определенията на християнската традиция. Не се домогваме до власт чрез страданията на другите." Благодарение на хилядите филми пентакъла е станал "символ" на злото а всищост е част от вяра която проповядва мир и любов, съвместен живот с хора, животни и растения. Тя проповядва култ към Майката Природа. Преди да си правят изводи могат да потърсят повече инфо за нещата. За другите неща не мога да кажа нищо понеже не съм запозната.
МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наказан!

Таз статия все едно я е писала баба ми!!!Ама тия леко са прекалили!!!И ми е много чудно защо точно са решили да "сканират" точно предаване по БТВ!!!Мирише ми на заговор!!!
TatharOronra
МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

King of the darkelves

Местожителство: Пловдив

Това е пълна простотия...как смеят да сравняват всевиждащото око на могъщия луцифер,с "гримираното" око на Ра...чесно да ви кажа,тия дето са правили тоя...хм...да го кажем "доклад",те са с болните мозъци,а не сатанистите Wink

Anata ni utsuru watashi no me ga
Anata o miushinau hi ga kite mo
Kono me ni yakitsuite kureteiru
Komorebi no hibi to anata wa
Tsurete ikanaide
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BizkiT
МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Winland!

Хах...абе тва са тотални простотии... Ми много ясно, че надписите в Боби Турбото са си умишлени... имало "Лудост" ... ми той пича си е луд бе... имало "Секс" ... ми Боби малко ли се е гаврил с мечо XD Булшитз Wink
МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: ...Bite Me...

mim4o написа:
Когато четох статияра в сайта ми направи впечатление кадъра с пентакъла. Понеже сега чета една книга свързана с религията Уика мога да дам цитат за пентаграмите :"Всеки един от лъчите на звездата има определена значение: Земя, Бъздух, Огън, Вода и Дух..........НЕ КАТО СИМВОЛ НА ЗЛОТО" В главата принципи на вярата пише следното "Ние не приемаме концепцията за "абсолютно зло" нито почитаме някакво създание известно като "сатана" или "дявол" по определенията на християнската традиция. Не се домогваме до власт чрез страданията на другите." Благодарение на хилядите филми пентакъла е станал "символ" на злото а всищост е част от вяра която проповядва мир и любов, съвместен живот с хора, животни и растения. Тя проповядва култ към Майката Природа. Преди да си правят изводи могат да потърсят повече инфо за нещата. За другите неща не мога да кажа нищо понеже не съм запозната.

нека позная то4но з акоя книга гожори6?

"Да яхнеш сребърната метла" от Силвър рейвън-уолф Laughing

With a kiss of pure steel I pierce the skin
With a wish it sinks within
With the red of your blood & the red of mine
I join, in love, we two
Our love´s greater than we two
And stronger than our lives
Our love will survive...
Върнете се в началото
mim4o
МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Същата
МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2005 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: who cares?

BizkiT написа:
Хах...абе тва са тотални простотии... Ми много ясно, че надписите в Боби Турбото са си умишлени... имало "Лудост" ... ми той пича си е луд бе... имало "Секс" ... ми Боби малко ли се е гаврил с мечо XD Булшитз Wink

че за къде без СЕКС?
а бе за к'фо цялото общество трепери при споменаването на тая думичка? Че т'фа си е най-нормалното нещо на планетата
МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 6:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

от архив
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Страница 12 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov