Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
 Сатанинските 25-и кадри по BTV « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
†MidiaN†
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 10:42 am    Заглавие: Сатанинските 25-и кадри по BTV Отговорете с цитат

Percussion Interlude

Местожителство: I hide among the shades

http://tangra.org/db/vnusheniq/video/btv.html

Прочетете внимателно и кажете какво мислите... Аз лично съм адски заинтригувана, ако не го бях намерила, нямаше да повярвам... Интересно е...
Има и още внушения: http://tangra.org/db/vnusheniq/audio/bg_music.html
Ако това е вярно... Ще си сваля въпросните песни и ще ги отворя с програма...
Добре де, ако всичко това е вярно, с каква цел се прави? Разбирам, да е само с реклама - но тези сатанински истории... Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bizkitka
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Possessed

Да ти кажа, тва не ми се вижда много правдоподобно... Confused Малко ми блъска на ония приказки, че Хари Потър учел децата на черни магии.
Тва, че го пише, не означава задължително, че е вярно. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
†MidiaN†
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Percussion Interlude

Bizkitka написа:
Да ти кажа, тва не ми се вижда много правдоподобно... Confused Малко ми блъска на ония приказки, че Хари Потър учел децата на черни магии.
Тва, че го пише, не означава задължително, че е вярно. Rolling Eyes
Но на мен ми прозвуча адски правдоподобно... Първо ще изтегля и ще се уверя... Зася съм изгледа клипа на турбото, и там наистина видях иконата, заградена с решетка от огън... Отначало беше само проблясък, но... И първите два кадъра, които този сайт е обявил за внушения... Може и да са поставени нарочно, не знам Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bizkitka
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Possessed

Мхм, нищо не им пречи преди да качат някое видео да му бутнат 25-ти кадър, какъвто си искат. Не ги вярвам много тея неща. Все пак са уважавана телевизия, за кво им е да го правят. Confused
†MidiaN†
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Percussion Interlude

Bizkitka написа:
Мхм, нищо не им пречи преди да качат някое видео да му бутнат 25-ти кадър, какъвто си искат. Не ги вярвам много тея неща. Все пак са уважавана телевизия, за кво им е да го правят. Confused
И аз тва се питам, каква е целта? Confused
Има случаи, когато 25-и кадър се използва за реклама - нали прочете за онзи експеримент с колата?

Цитат:
Учудвате ли се, че зад "националната" телевизия бТВ стой Рупърт Мърдок, член на масонски орден, чиято символика описахме?

Е, тука не знам дали да вярвам... Тоя дядка не ме интересува особено... Ся се отправям към гугъл...
Върнете се в началото
Мисионер
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хитро дяволче

Местожителство: София

Ех това е толкова старо и е обсъждано толкова много пъти. Само да ви кажа да не се тормозите НЕ Е ВЯРНО!

!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Bizkitka написа:
Току що прослушах няколко песни от онзи сайт..
Доказателство : Ръчно изтеглена песен и съответната програма..
"Део и две напред" като я обърнеш се чува "Е*а, е*а, е*а, моят ми е в теб"... всичките песни са така.. имат скрити послания.

И песните на Бийтълс чух.. За - Пол е мъртъв, Кървавия Пол и Включи ме, мъртвецо. Rolling Eyes

..............................................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
†MidiaN†
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Percussion Interlude

Забелязах, че от екипа не отричат съществуването на кадрите...

Цитат:
В дискусионният форум на предаването "Сблъсък" наскоро забелязахме, че е повдигната темата за скритите кадри в клиповете на "Боби - турбото". Вместо да дадат ясен отговор на въпросите, поставени от феновете им, т.нар. Мирон (от екипа на предаването) се впусна във дълги размишления как виждате ли въпросните кадри били изкуство... ("Доколкото видях за какви кадри става дума, те приличат на художествени произведения в стила на световноизвестните художници Бош или евентуално Брьогел. Те са сатанисти точно толкова, колкото и Пикасо" - пише Мирон) Същият Мирон, например твърди, че някой си Ники, който се явява монтажист, нямал други кадри под ръка, и докато правил монтажа на клиповете ги поставил ей тъй, случайно... или пък, че кадрите не били скрити, а явни: "ИМА такива кадри /.../ става дума за по 6 кадъра един след друг! Това НЕ Е СКРИТ КАДЪР, защото СЕ ВИЖДА ЯСНО".

Бре... Confused
Върнете се в началото
Miss Don't-give-a-fuck
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

хъхъх тва ми го казаха лятото $) стори ми е интересно , та чак исках да направя нещо такова с някой клип Laughing

добре де .. що не ми се отварят тия линкове ? Laughing

If you want me to wait,
I will wait for you
If you tell me to stay,
I would stay right through
Върнете се в началото
Lian
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

abe...hora vie dobre li go 4etohte tva v saita?q zemete koqto i da e druga pesen, pusnete si q naobratno i moje da 4uete kvo li ne...tva sa tupi izmislici za muzikata, a dokato za kadrite ve4e ne moga da dam mnenie...
i osobeno me obidi tva za linkin park! Mad
Мисионер
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хитро дяволче

Местожителство: София

Lian написа:
abe...hora vie dobre li go 4etohte tva v saita?q zemete koqto i da e druga pesen, pusnete si q naobratno i moje da 4uete kvo li ne...tva sa tupi izmislici za muzikata, a dokato za kadrite ve4e ne moga da dam mnenie...
i osobeno me obidi tva za linkin park! Mad

Ето каза ви го още един!

!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Мрачния
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Всичко това са пълни измишльотини,измислени от некоя секта за да промиват мозъците на читателя и на слушателя.Я не се занимавайте с това и не се обременявайте с излишни глупости!
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Мрачния написа:
Всичко това са пълни измишльотини,измислени от некоя секта за да промиват мозъците на читателя и на слушателя.Я не се занимавайте с това и не се обременявайте с излишни глупости!
imenno!!!!!!!!!by the way, zad moq blok ima sekta i bukvalno pred o4ite mi promivat mozucite na horata...taka 4e ne se vruzvaite na tiq gluposti...a kadri vseki moje da si dobavi kakvito si iska kum koito si materiql iska...koito vqrva ne e nared... Laughing
Miss Don't-give-a-fuck
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

бритни спиърс ? статанински послания ? ...... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing добре бе ..

If you want me to wait,
I will wait for you
If you tell me to stay,
I would stay right through
Върнете се в началото
aladar_64
МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъмен магьосник

В днешно време сатанинските послания изобщо не са скрити- филми с убийства, брутален садо-мазо секс и други неща, така че е глупаво, да смятат че в това има нещо скрито...
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща Страница 1 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov