Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Кой иска да играе Cards Against Muggles? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
DNA
МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2017 3:34 pm    Заглавие: Кой иска да играе Cards Against Muggles? Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Здравейте!

Това е първият ми пост на този форум, но съм заклет фен на поредицата от самото начало. Регистрирах се с една проста цел - искам да играя Cards Against Muggles! Който е запознат с играта Cards Against Humanity веднага ще се сети за какво става въпрос. Същата игра, но във вселената на Дж. К. Роулинг. Ето ви и линк към играта.

Свързах се с един принт шоп в софия за да проверя колко ще ми струва за да ми принтират играта, но за съжаление цената за едно копие е доста солена. Затова търся още хора, които искат да притежават играта - колкото повече хора се съберем, толкова по-евтина ще бъде играта! Аз ще се занимая лично с уговорката с принт шопа без никаква облага освен това, че ще получа играта на по-разумна цена (същата като за вас). Когато тази тема стане на 30 дни ще обява каква е цената на играта (в зависимост от записалите се) и ще поръчам съответните бройки и ще ги разпратя на всички по Еконт с наложен платеж. Нека който има интерес да ми пише ЛС или тук в темата. Ако се съберем десетина човека очаквам цената да е е между 40 и 50 лева, тъй като картите са над 1300. Имайте предвид, че каритте ще са в насипно състояние и ще е ваша отговорност да си осигурите кутия за тях.

Едит: Ето и линк към официалния сайт на играта. Обявената там цена е за PDF файла с картите, не за физическо копие.

Поздрави,

Дани
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PotterNinja
МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2017 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: Барабой

Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick

Върнете се в началото
PotterNinja
МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2017 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick Be sick

Върнете се в началото
PotterNinja
МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2017 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo me kefi, che nakraya mu e omazana ustata

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1