Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 Искате ли книга за Волдемор? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Галя
МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2010 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Долината на изгубените

SisterOfNight написа:
Да разбира се. Като зарежем всички останали причини, просто би била безумно интересна

Според мен в убийствата няма нищо интересно.
SisterOfNight
МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2010 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Местожителство: София

miss_gaga написа:
SisterOfNight написа:
Да разбира се. Като зарежем всички останали причини, просто би била безумно интересна

Ако не забелязваш, при четенето на Хари Потър се срещат абсолютно същите убийства за които би се чело и в книгата за Волдемор. Така че и Хари Потър е 'книга за убийства'. Ама я четеш, нали?
Искам книга за Волди защото искам да видя всичките мисли на този брилиянтен мозък, състояли се за да доведат до убийствата. Също и всичките пъти когато е бил пребиван от дечицата в сиропиталището, че да се сбърка до толкова.
Mamssey Jace
МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2010 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Дафуя

Мда скучни са си убийствата. Аз искам нови седем книги, в които Хърмаяни язди розов еднорог! И нищо друго! Освен ако не е розово! И пухкаво!
Галя
МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2010 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Долината на изгубените

SisterOfNight написа:
miss_gaga написа:
SisterOfNight написа:

Ако не забелязваш, при четенето на Хари Потър се срещат абсолютно същите убийства за които би се чело и в книгата за Волдемор. Така че и Хари Потър е 'книга за убийства'. Ама я четеш, нали?
Искам книга за Волди защото искам да видя всичките мисли на този брилиянтен мозък, състояли се за да доведат до убийствата. Също и всичките пъти когато е бил пребиван от дечицата в сиропиталището, че да се сбърка до толкова.

Като се замисля наистина си прав/а.
~ Еni97 ~
МнениеПуснато на: Нед Ное 28, 2010 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Hufflepuff

Не, би било интересно да се прочете, но според мен трябва да спрат да се издават книги, свързани със самата история, защото така малко по малко тя ще изгуби смисъла си. По-добре да не се издава, за да има върху какво да мислим, да правим теории и малко по-малко да стигнем до верния отговор, вместо да ни се даде всичко наготово. Нали това е част от чара на Хари Потър - да разплетеш всички тези сложни нишки, от които е историята.

Виж, срещу издаване на учебниците или нещо такова нямам нищо против. :Д
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ofell
МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2012 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Определено ще е доста интересно да прочетем всичко онова за живота на Волдемор което е премълчано в книгите,да разберем повече за преживяванията му,идеите,мислите и пътуванията,младежките му години,които са оформили съзнанието и мирогледа му. и детството в сиропиталището. Но аз не мисля,че боят от другите деца го е направил ''сбъркан'' Във вените му тече кръв на доста жестоки и тъмни магъосници,създаден е от измамна любов и според мен тази сбърканост и желание за безсмъртие и тн си му е била вродена и се е проявила още в началото. Не знам дали е позволявал да го тормозят,след като е можел неща,които те не и се е защитавал с тяхна помощ. Би ми било интересно и да разбера повече за живота на майка му като цяло.
А и Волдемор няма да е доброто детенце с много късмет и хора зад гърба си както е при Хари. Нямам нищо против Потър,но да си признаем,че ако не е била майка му,милостта на съдбата,късмета и всички,които му ходеха през цялото време по гъза и го побутваха,съветваха и даваха акъл,той нямаше да постигне и на половина от онова,което е описано. Докато Волдемор повечето неща с които се е захващал и е напредвал като магъосник,го е правил сам самичък и е вярвал,че може да успее. Да,вярно зверско е това с хоркруксите и се е добрал до информанията подло,но никой никога не му е висял над главата да му казва как е по-добре да постъпи,къде да иде с кой да говори,и тн и тн и тн. Смятам,че просто е имал достатъчно акъл и не е използвал главата си само за украса. Има какво да се каже в книга предназначена за него. Smile
Интересно е как от едно изолирано,мрачно сираче се усъвършенства и то без помоща и едва ли не напомнянето на сто хиляди негови почитатели.
МнениеПуснато на: Сря Мар 02, 2016 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Аз не бих искал книга за живота на Волдемор. Предполагам, че няма да ми е интересна
Върнете се в началото
Th3_kiD
МнениеПуснато на: Нед Май 01, 2016 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Просто исках да кажя: ДАААА!!!!!! Форума и сайта са още живи!! Това ме прави толкова щастлива, обещавам, че ще пусна коментар по темата скоро. Модераторите, ако е наложително могат да изтрият този Very Happy
PotterNinja
МнениеПуснато на: Пон Юли 31, 2017 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: Барабой

FORUma NE E BIL PO JIW NIKOGA6!

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov