Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 "Дрънкало" « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
kalina13
МнениеПуснато на: Пет Юли 02, 2010 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Семейство Малфой купуват български боклуци

Аристократичното семейство забелязано пред сергия на мъгълски пазар в България

Вчера по обед Луциус, Нарциса и синът им Драко бяха забелязани да мерят мъгълски дрехи на стоков пазар "Илиенци". По думите на двама очевидци, пожелали анонимност, заподозрените за смъртожадни купили от един мустакат мъгъл няколко дрехи, и то с мъгълски пари! Според репортери на в. Дрънкало семейството откраднало парите от възрастна мъгълка и пренастроило паметта й.

Но дали наистина е така?

Според самия Луциус Малфой по същото време той, жена му и синът му са гледали полуфинали на Световното първенство по куидич*. Възможно ли е тези заклети мъгълофоби наистина да се увличат по мъгълската култура, или наистина са гледали куидичен мач? Това ще разберете в следващия брой на в. Дрънкало.

За вас писа KALINA13

*Става въпрос за световното първенство след това в 4-та книга
МнениеПуснато на: Съб Юли 03, 2010 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Дж.К.Роулинг изясни, че е на път да започне да пише 8мата Хари Потър книга, заради милионите деца които вече са се привързали с Хари Потър.Официалният превод на името на книгата е "Хари Потър и зловещите тайни от миналото" Тя загатна някои моменти от книгата: Сириус бил омагйосал медальон на датата, когато една комета минавала..Под къщата на Потърови имало тайно гробище,което можело да се отвори само с този медальон, и само когато тази комета минавала...Хари имал медалйона, и знаел как да отвори гробището, където родителите му били омагьосани да НЕ УМИРАТ.. Дж.К.Роулинг не пожела да даде повече информация за книгата,освен че и Сириус бил омагьосан в гробището след като "умрял"...

Дано не сте повярвали на тази исмислица :Д Но мисля, че ставам за писател ХД
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2011 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Темата е почистена, който иска да коментира, може да го направи тук
Преди да започнете да пишете, прочетете все пак условията Wink

Темата ще остане Важна, още едно известно време, докато на всички, желаещи да пишат, им направи впечатление, че е тук.
МнениеПуснато на: Сря Ное 23, 2011 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Хогсмийт

Е реших и аз да се разпиша. Дано съм се справила добре! Smile

Долорес Ъбридж майка на Хари Потър?!

Здравейте, приятели наскоро започна програмата за обмен на опит между малади репортери от различни страни благодарение на която при нас в „Дрънкало” в момента е Пешо Кирпичев нашият нов репортер представител на българското магьосническо списание „Кукувича клюка” откри неопровиржими доказателства за роднинска връзка между Долорес Джейн Ъмбридж (някога Велика инквизиторка на „Хогуортс”, учител по защита срещу черните изкуства и зам. Министър на магията, сега – съдържателка на пивницата „Свинската глава”) и Хари Джеймс Потър (най-младият търсач на Грифиндор от 100-години насам, спасителят на философския камък, убиец на базиликса на Слидерин, победител в Тримагическия турнир, унищожител на хоркруксите, водач на ВОДА, убиец на Вие-знаете-кого и любимец на Албус Дъмбълдор). Според Пешо те не просто са роднини, а майка и син. Да, точно така! Ето какво казва Кирпичев по въпроса:
„ – Колкото и странно да Ви звучи това е така! Поне според моите източници. Преди години, когато г-н Потър бил все още новородено бебе майка му (Д. Ъмбридж) била в разцвета на силите си и едно извън брачно деде можело да сасипе бъдещето и заради това тя не се поколебала и отишла в дома на Лили и Джеймс Потър и обеснила пред съпругата на Джеймс за тяхната страстна връзка продължила до преди девет месеца, но приключила заради надделялата любов на Джеймс към Лили. След умопомръчителен скандал предизвикан от Лили Евънс тя накрая се примирила с факта, че до съвсем до скоро не е била единствената жена в живота на съпруга си и най-вече се смилила над малкото момченце което Долорес заплашила, че ще повери на семейство мъгъли. След което Лили и Джеймс приели дедето и го отгледали като свое, а за да не изглежда странно заминали за около година и половина за Нидерландия, където отседнали в зимната вила на своя приятел рокзвезда под прикритие – Сириус Блек (Пешо не разкрива сценичното име на Блек от мерки за сигурност).” Е предполагам всички сте останали изненадани, но Вие всички знаете, че списание „Дрънкало” винаги се стреми само и единствено към това да Ви поднася най-новите и достоверни открития първо.
Очаквайте още от нашия нов репортер – Пешо Кирпичев.

potter-mania-sofi
МнениеПуснато на: Сря Дек 21, 2011 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Лорд Волдемор и Белатрикс открити
живи!

Уникална новина!Черния Лорд е открит заедно с най-вярната си последователка Белатрикс Л. жив!Лорда реагира съвсен спокойно когато нашия уважаван репортер го откри заедно с ,,последователката" си в една малка къщичка наподобяваща на всеизвестната КЪЩА НА КРЯСЪЦИТЕ! Волдемор с усмивка прие нашия репортер и обяви,че официално вече няма да преследва и да убива хора,а милата Бела сподели,че той е нейната гордост и тя е много щастлива,че уважавания ѝ Лорд няма да напада!Но разбирасе,защото вие в момента четете най-горещия вестник в Англия ,,Дрънкало"ви е изготвило една много ПИКАНТНА изнената.Волдемор гордо обяви,че е наследил частица от Хари Потър когато Потър го е ,,убил".Разбирасе нашия прекрасен репортер поиска специално интервиу от Лорда!
Променения Том Р. разбирасе се съгласи!
Ето какво предостави той за днешните читатели:

Интервиу:
Р. Здравейте Лорде!Вие както забелязнам сте 100% променен ето защо искам да ви задам няколко въпроси за нашите читатели!
В. О разбирасе.
Р. Какво мислите,че сте взели от Хари Потър, когато той ви уби?
В. Аз взех много от Потър за което съм му много благодарен!Той ми даде това което аз никога не бях имал преди да умра!
Р.О да разбирам ли,че сте получил това което Дъмбълдор винаги е изпъквал,че нямате,а именно способността да обичате?
B.ДА точно това имам предвит!Никога преди не съм изпитвам радостта на истинската обич!Което много ме радва,защото такава любов изживявам в момента....<3
Р.Но към кой е насочена тази жарка любов?
В. Към най-вярната жена на света за мен,към жената кояте винаги съм чувства много близка и вярвам,че чувствата ни са сходни,дори найните по буйни от мойте Embarassed
Р.Да разбирам ли,че това е....
В.ООО ДА ТОВА Е БЕЛА !
Р.Това е ...прекрасно!Наистина читателите ще се ....хмх затрадват!
В.Много съм щастлив от този факт тъй като мисля да обявя публично чрез вашето списание колкото и много хора да ме мразят,че ние с Бела чакаме едно прекрасно малко ДЕТЕНЦЕ!
!!!

След тази прекрасна новина интервиуто приключи защото милия Волдемор развълновано се разплака,а Бела не пожела да даде такова изявление,защото лесно се разчувства!
Прекрасният Лорд също така през сълзи заяви,че иска да каже на Хари Потър:

,,Скъпи Хари,много премеждия заедно преживяхме и накрая ти ме уби,но аз искам да ти заявя ОГРОМНИ благодарности за всичко което ти направи за мен,защото без теб сега нямаше да има прекрасния Хари младши!Моляте най-тържествено да се явиш след 3 месеца когато Хари младши се е родил при нас с Бела за да станеш официален кръстник на младия Хари!БЛАГОДАРЯ ТИ!

След това тържествено съобщение списание ,,Дрънкало" иска да поясни,че бъдещите родители не искат да разкрият как са възкръснали....те само споменаха една дума:
ЛЮБОВ!

Статията за ,,Дрънкало" измисли:
potter-mania-sofi!
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Снейп забелязан на самолет!

Според очевидци (мъгъли) Снейп е забелязан на самолет за Хавайте. Списание Дрънкало се срещна с Дъмбалдор за повече подробности:
- Да пуснах Снейп в отпуска защото се нуждаеше от нея. Но с тези учителки заплати незнам как си е позволил такава почивка!
Някой от картините в Хоглърдс ни подшушнаха че Снейп краде от парите за Коледия бюфет !. Очаквайте те подробности в следващия брой!

Последната промяна е направена от mysterous_wings на Нед Юли 29, 2012 10:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
daniil_95
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

mysterous_wings написа:
.....
Някой от картините в Хоглърлдс ...

Никога не съм го виждал написано така Laughing Laughing Laughing
-A.
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: District 7

daniil_95 написа:
mysterous_wings написа:
.....
Някой от картините в Хоглърлдс ...

Никога не съм го виждал написано така Laughing Laughing Laughing

Вече нищо не ме изненадва, вчера видях написано "луйиски".... Rolling Eyes

My blog: http://ivysrandomstuff.alle.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

това Уизли ли трябва да бъде? Shocked
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: District 7

the^giirl^who^hate^you написа:

не, уиски... Laughing Laughing Laughing също така пишеше презерватит, депствена и копон, но, да, свикнах вече с неграмотността на българските тийнейджъри... Rolling Eyes

My blog: http://ivysrandomstuff.alle.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

-A. написа:
the^giirl^who^hate^you написа:

не, уиски... Laughing Laughing Laughing също така пишеше презерватит, депствена и копон, но, да, свикнах вече с неграмотността на българските тийнейджъри... Rolling Eyes

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 10:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Съжалявам написала съм ''л'' погрешка Embarassed извинявам се редактирах го и аз така го пиша а забелязах че някъде го пишете така
''Хогуортс '' Незнам с преводите съм зле аз чета и гледам на английски сорри за такива грешки.
Върнете се в началото
pesho potter
МнениеПуснато на: Пон Юли 30, 2012 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Хари и Волдемор-тайна гей двойка,Драко Малфой-изгряващ балетист!

За вас,поверително от кухнята на магъосническите тайни ще предаде небезизвестния Пешо Потър (който няма никаква роднинска връзка с Хари Потър!).
Фаталната новина,че Хари Потър се среща тайно с някой и бяга от часовете заради него вече е факт! Но големият шок на всички настъпи,когато това се оказа самия Том Риддъл (Волдемор),който Хари нарича на галено Томи. С помощта на дневника си,Волдемор е успял да върне младежки си,секси външен вид и това е пленило Хари Потър веднага и за забравили враждата. Двамата бяха засечени да се прегръщат в Хогсмийд а после и в Нужната стая (няма да описваме подробности от техния романс)
Оказа се,че двамата обичат да ходят на балетни постановки,но най-любимите им са тези,в които участва Драко Малфой,който тепърва развива своя талант. Правилно сте разбрали! Драко обича да играе балет от малък и тайничко си шиел рокли. Когато обяви това публично и излезе на сцената,майка му и баща му се самоубиха ритуално като Волдемор остана крайно разочарован,че вече няма да има кой да му прави педикюр и масажи.
На влюбените желаем любов,а на младия балетист успех и много обожатеЛИ Smile
Ваш най-скъп,
Пешо Потър...
Върнете се в началото
PotterNinja
МнениеПуснато на: Пон Юли 31, 2017 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: Барабой

ili misho potter?

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 Страница 6 от 6

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov