Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
 Лексикон « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
[unknown]
МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2011 10:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: That one guy that gets all the chicks and only has 1 leg.

аз лично се чудя къв мултитаскър трябва да си за да свиваш, да пиеш чай и да пишеш глупости в потър мания едновременно :д завиждам

there's always lots of fun stuff to do like relax and design brand new tatoos
playin' with my crossword puzzle book
im even learning
how
to
cook...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
spiral static
МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2011 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Largactyl написа:
Пере ме съчмата докат' свивам и опъвам черен чай с тамян.

ясно

Сивиръс Снейп84
МнениеПуснато на: Вто Дек 20, 2011 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Слидерин

1. Име - Надя
2. Прякор или как ти викат „на галено” . Наде
4. Град Сливен
3. Рождена дата и година, зодия - 11.03.1984 риби
5. Училище . завърших
6. Брат или сестра - нямам
7. Спортуваш ли не
8. Как прекарваш свободното си време Пред компютъра и чета книги
9. Никът ти в момента и защо го избра - Сивиръс Снейп84 , защото Сивиръс Снейп ми е любим герой
10. Пушиш ли и ако да, защо- не
11. Мото или мисъл, която харесваш - страхуваш ли се от смъртта - Дейви Джоунс
12. Обичаш много неща
13. Мразиш предатели
14. Страхуваш се от...не се страхувам
15. Прекарваш ваканциите…
16. Човек, с който искаш да се запознаеш няма
17. Имаш ли талисман не
18. Опиши себе си, както намериш за добре

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм Алън Рихман/ Кийра Найти/ Хари потър, Междузвездни войни и Карибски пирати
2. Певец/певица/група/песен Азис/ Джина Стоева/ Азис - Плачи
3. Книга/автор Хари Потър/ Roling
4. Компютърна игра Карибски Пирати и Хари Потър
5. TV предаване Господари на ефира
6. Цвят зелен
7. Животно Кошута
8. Учебен предмет история на българия
9. Място Карандила
10. Занимание нямам
11. Част от денонощието Нощ
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система)Венера

ХП зона:
1. Любима книга 7
2. Любим герой Сивиръс Снейп
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите) Добро
4. Какво мислиш за пародиите на книгите не съм ги чела
5. Какво те привлича в историята всичко
6. Как намираш Роулинг добра
7. Прогнозата ти за края колко пъти сте си правили прогнози за Хп и са се сбъдвали??? николко
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки Регнах се щото исках да видя що е форум. Мнение-добро. Препоръки- нямам

Сивиръс Снейп84 това ми е новият ми профил в стария не влизам
Сивиръс Снейп е учител по отвари и ръководител на дома Слидерин. В миналото той е бил смъртожаден, но после преминава на страната на Дъмбълдор. Снейп: той не е от лошите, оказва се може би най-положителният герой

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
th0ughtless
МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2012 3:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

1. Име - Мария
2. Прякор или как ти викат „на галено” - Мими, Миме, Мимчо, Мимс както се сетите Smile
3. Рождена дата и година, зодия - 17 ноември, едно време преди цели 19 години Smile
4. Град - Враца/София
5. Училище - Завърших го....
6. Брат или сестра - Брат
7. Спортуваш ли - ядене с препрядствия
8. Как прекарваш свободното си време - филми, книги, китара, телевизия, ядене, биричка, общо взето не много полезно понякога Very Happy
9. Никът ти в момента и защо го избра - Korn, който знае ще разбере Smile
10. Пушиш ли и ако да, защо - пуша, ама ги спирам (като марк твен по 100 пъти на ден)
11. Мото или мисъл, която харесваш - Vulnerant omnes, ultima necat. (Всички нараняват последният убива. - надпис върху часовници)
12. Обичаш - хубави филми, кафе с цигара, хубава книга и да си мечтая Smile
13. Мразиш - чалга
14. Страхуваш се от... - самотата и еднообразието
15. Прекарваш ваканциите… - както ми харесва Smile
16. Човек, с който искаш да се запознаеш - ами готин човек Smile човечен човек Very Happy
17. Имаш ли талисман - не
18. Опиши себе си, както намериш за добре - странна, понякога педантична, понякога захвърлям чинии където намеря за добре Very Happy .. за сега това, по-късно още Smile

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм - за филм "Боен клуб", за актриса Ема ъотсън (колкото и досадно да звучи, мацката сцепва)
2. Певец/певица/група/песен - ох не знам...
3. Книга/автор - Ами за какво съм тук - Хари Потър Smile
4. Компютърна игра - Рядко, но когато играя, играя симс Smile
5. TV предаване - Как се запознах с майка ви, Приятели
6. Цвят - зелен
7. Животно - ох трудно... кучета, котки, делфини, лъвове, абе общо взето всичко от животинското царство
8. Учебен предмет - Биология
9. Място - някъде където се вижда северното сияние Smile
10. Занимание - четене
11. Част от денонощието - без значение
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система) - whaaat?

ХП зона:
1. Любима книга - Затворникът от Азкабан
2. Любим герой - Хърмаяни, Сириус, Дъмбълдор, Рон
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите) - Не мога да кажа нищо лошо, те превърнаха фантазията в реалност според мен.
4. Какво мислиш за пародиите на книгите - не съм чела пародии на книгите, трябва да ги намеря
5. Какво те привлича в историята - ами... въпроса трябва да е какво не ме привлича Very Happy отговора е нищо, историята е уникална, завладяваща, отваря въображението, изпраща те в нови светове, тръпнеш на всеки ред, грабва те от началото до края и дори след това не те пуска Smile
6. Как намираш Роулинг - само една дума - awesome
7. Прогнозата ти за края - ами вече го прочетохме и видяхме така ча няма да прогнозирам
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки - ами аз имам много стара регистрация, която не помня вече, реших пак да се регна, за да си припомня старите времена един вид Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
virosh
МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2012 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

1. Име- Пламен
2. Прякор или как ти викат „на галено” -Бобъра,Боби, Бобсън, Пламка, Пацо(много го мразя)
3. Рождена дата и година, зодия-2 май, 1994. Телец(великата зодия)
4. Град-Велико Търново
5. Училище- Американски Колеж Аркус, но вече съм се запътил към Абърдийн.
6. Брат или сестра-за съжаление, брат, на 15.
7. Спортуваш ли-когато мога, да. Иначе, преди тренирах годжу-кай карате.
8. Как прекарваш свободното си време- на компютъра, в интернет най-често, чета книги, гледам филми и мачове, излизам с яки хора, лежа на леглото и мисля :д
9. Никът ти в момента и защо го избра- Вирош. Беше от стара книга-игра, името на един вампир, който ми допадаше, пък и самото име е яко, ник ми е в повечето регистрации из нета, нещо като Волдемор :Д
10. Пушиш ли и ако да, защо- е, не знам всъщност, запалвам от време на време пура или пурета, защото са яки, но никак не ми се иска да пуша :х
11. Мото или мисъл, която харесваш- много са
12. Обичаш- да обичам, красотата във всичките й измерения, хубавите разговори, доброто, магията в живота и още сума ти неща :д
13. Мразиш-силно :Д Най-вече тъпаците, злобарите, и още много :д
14. Страхуваш се от... от все по-малко неща
15. Прекарваш ваканциите… не особено вълнуващо, но ценя и малкото.
16. Човек, с който искаш да се запознаеш - доста са
17. Имаш ли талисман -понякога, сам си ги създавам. В момента е една евро монета и дървената част на една пурета :д
18. Опиши себе си, както намериш за добре- невъзможно е да опиша себе си, необятен съм ;D

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм-Леонардо диКаприо, Джони Деп, Кристофър Лий, Шон Конъри, Робърт Дауни младши и др. Ема Уотсън, Мила Йовович, Анджелина Джоли, и др. Лабиринтът на Фавна, Да срещнеш Джо Блек, Кървав Диамант, Злокобен Остров,Генезис, Черният Рицар, други.
2. Певец/певица/група/песен -Роби Уилямс като самостоятелен певец, иначе също Аксел Роуз, Стивън Тайлър, Мерилин Менсън, Дейвид Дреймън, Чад Крюгърq тил Линдерман и др. Шакира, също Анджела Госоу, Джеси J и други май твърде няма :д Гънс, Аеросмит, Куин, Дистърбд,Ред Хот Чили Пепърс,Бон Джоуви, Роксет, Никълбек, Рамщайн,Елувейтие, Аркона Линкин Парк май и други.
3. Книга/автор- книги доста, по автори е мъничко по-лесно-Кинг, Сергей Алексеев, Матю Райли, Александър Бушков Роулинг, Толкин, Майкъл Крайтън, Стив Бери, Джеймс Ролинс, Лий Чайлд, Джефри Арчър, Пратчет, Дан Браун, Орсън Скот Кард,Дийн Кунц, Винс Флин, Нора Робъртс,Джон Гришъм
4. Компютърна игра-ФИФА, ФИФА мениджър, Warcraft, Death Island, Quake 3, CoD
5. TV предаване -не мога да се сетя за някое, което следя наистина
6. Цвят-тъмносин, сребърен.
7. Животно - Куче, Бобър
8. Учебен предмет- История, специално по-модерна, древногръцка и древноримска
9. Място- Вселената, умът ми
10. Занимание- всякакво интересно
11. Част от денонощието-нощ
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система)- Земя, Марс

ХП зона:
1. Любима книга- Бокалът и Принцът.
2. Любим герой- Снейп, Дъмбълдор, Хърмаяни
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите)- последните са страшно добри, първите също. По средата куцат.
4. Какво мислиш за пародиите на книгите -стига да са забавни, супер!
5. Какво те привлича в историята-магията. във всичките й аспекти.
6. Как намираш Роулинг- никак, няма я нийде из Търново! :Д голяма писателка
7. Прогнозата ти за края- еми, зрелищен си беше, а аз съм ясновидец :д
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки-случайно, по интересен начин го бях намерил, но не помня вече :д И ми стана любопитно, тогава бях голям маняк на темата :д Не че сега не съм де :д Критиките съм си ги казвал и ще продължавам, стига да има нужда, а дано да няма :д Препоръките също :р

И като за край, напиши нещо (сантиментален спомен, велика мисъл, крилата фраза, поговорка или каквото ти душа иска).
Нещо!
vuvuzela
МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2012 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

сериозно ли тва са ти любимите актриси :Д
virosh
МнениеПуснато на: Вто Юли 03, 2012 2:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

За актриси специално нищо не измислих Laughing Просто защото винаги съм средил основно мъжете, голяма сексист съм. Сега като си завърша прословутият списък, ще го ъпгрейдна това :д Но иначе, и трите изброени ме кефят поне Laughing
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 2:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

„Лични” въпроси:
1. Име-Линда
2. Прякор или как ти викат „на галено”-Линди,Лин,Линс
3. Рождена дата и година, зодия-29.05.1992,Близнаци
4. Град-София
5. Училище-Професионална гимназия по текстил и моден дизайн
6. Брат или сестр-две сестри
7. Спортуваш ли-хмм...все се каня да започвам ама за сега не
8. Как прекарваш свободното си време-Рисувам,чета,пиша,слушам музика,сърфирам из нета,украсям и измислям идеи за дрехи,излизам по парковете с приятели.
9. Никът ти в момента и защо го избра-Офелл-измислих името преди години като планирах да пиша трилогия по УОУ и главния герой да е кървър елф,който се казва така :Д
10. Пушиш ли и ако да, защо-не пуша.
11. Мото или мисъл, която харесваш- ''Понякога щастието се понася по-трудно от нещастието''
12. Обичаш-фантастиката,изкуството,творчеството и свободата да бъдеш себе си
13. Мразиш-Скуката
14. Страхуваш се от...-не мога да кажа с точност
15. Прекарваш ваканциите… -през повечето време в София,понякога в провинцията и малко на море
16. Човек, с който искаш да се запознаеш-Том Риддъл (ако съществуваше)
17. Имаш ли талисман-да,дървено сърце с издълбана руна
18. Опиши себе си, както намериш за добре-разсеяна,пълна с въображение,замечтана,за доста хора странна или направо луда :Д
Актьор/актриса/филм- Еванджелин Лили,Джони Деп,Кеничи Матсуяма.
''Завръщане в бъдещето 1'',''Едуард Ножиците'',''Изкуствен интелект'',
''Death Note'', ''Питър Пан'',Алиса в страната на чудесата''
2. Певец/певица/група/песен - Джей Чоу,Уанг Лийхом,Джам Хсиао,Mayday,The trax, Super Junior,Mando Diao, Arctic Monkeys,Billy Talent,My chemical romance,Anti-flag,The Used,Lady Gaga,Nolwen Leroy,The birthday Massacre,Dung Cheng Wei,Thank,Vremq i steklo,Quest pistols,
''To the moon and back'',''My heart'',''Runaway Train'',''Red flag'', ''Welcome to the black parade'',''Fearless'',''Haruka Kanata'',''Blaze Away'',''This light between us'',''Bad romance''...
3. Книга/автор Дж.К. Роулинг,Джон Уиндъм, ''Пътеводител на галактическия стопаджия'',''Майстора и Маргарита'', ''Чоки'', ''Какавидите'',''Хари Потър и Стаята на тайните''
4. Компютърна игра-WOW
5. TV предаване Lost,Doctor Who,The reaper,Greek
6. Цвят-жълт
7. Животно-риба
8. Учебен предмет-рисуване
9. Място-поле с висок баир и самотно дърво,прохладна гора.
10. Занимание-рисуване,снимане,писане,стоене на компютъра,четене на книги,правене на сувенири и украса на дрехи.
11. Част от денонощието-нощ
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система)-Марс

ХП зона:
1. Любима книга -Хари Потър и Стаята на тайните
2. Любим герой-Рон,Джини,Том Риддъл (преди да стане Волдемор)
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите) -като цяло ми допада почти всичко,но първите филми ми харесват доста повече. Актъорската игра е супер добра.
4. Какво мислиш за пародиите на книгите-не съм ги чела,но може да хвърля едно око :Д
5. Какво те привлича в историята-невероятни магически необятен свят преплетен така изкусно с обикновените и малките неща,които са важни за хората
6. Как намираш Роулинг -талантлива и с въображение
7. Прогнозата ти за края-имах предчувстие,че всичко ще свърши добре за Хари и компания
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки-регнах се тук преди доста години когато бях луда по поредицата за да обменям мнения и идеи и с други фенове,сега се регнах отново години по-късно за да правя почти същото но и да публикувам мои фикове и да чета и коментирам чужди. Нямам никакви критики,за препоръки също не се сещам.

И като за край, напиши нещо (сантиментален спомен, велика мисъл, крилата фраза, поговорка или каквото ти душа иска).
''Единствената разлика между лудия и мен е,че аз знам,че съм луд''
МнениеПуснато на: Пет Окт 14, 2016 4:54 pm    Заглавие: Re: Лексикон Отговорете с цитат

Префект
Префект

1. Име - Радослав
2. Прякор или как ти викат „на галено”
3. Рождена дата и година, зодия
4. Град София
5. Образование Съвършено
6. Брат или сестра Две сестри
7. Спортуваш ли никога повече
8. Как прекарваш свободното си време тренирам за гроба
9. Никът ти в момента и защо го избра щото не помня паролите на другите
10. Пушиш ли и ако да, защо да, течението е силно, а аз вече съм слаб
11. Мото или мисъл, която харесваш КЗЦ
12. Обичаш биричка и пица
13. Мразиш да мразя
14. Страхуваш се от... това, че ме е страх. скапана история
15. Прекарваш ваканциите… неподобаващо
16. Човек, с който искаш да се запознаеш с версията на Батман, която съм аз. И с машиниста дето ми кара влаковете в сънищата, трябва да му стисна ръка,че винаги ме изчаква да се кача.
17. Имаш ли талисман много са, прашни са
18. Опиши себе си, както намериш за добре ушите ми придобиват тенденциозност към хронично и буйно окосмяване

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм Кристиано Роналдо/ Рейлин Анн / STAR WARS, империята
2. Певец/певица/група/песен Депеш, Пинк Флойд, Ред Хот пиперки, другото е преходно и лесно се забравя
3. Книга/автор много обичах Том Робинс и неговите вили, каубойки, кълвачи.
4. Компютърна игра Фифа 99
5. TV предаване Висша Лига, Англия.
6. Цвят днеска син металик
7. Животно голо морско свинче
8. Учебен предмет хирургия
9. Място под елхата
10. Занимание размотаване
11. Част от денонощието сутрин
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система) Татуин

ХП зона:
1. Любима книга №3
2. Любим герой Лонгботъм
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите) Необходимо зло
4. Какво мислиш за пародиите на книгитеМалкият Хари и кучето Потър я е писал някой на смола, ама това не е моя работа
5. Какво те привлича в историята до ден днешен се чудя и аз
6. Как намираш Роулинг без коментар
7. Прогнозата ти за края отворен край, както с всичко, което носи парици.
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки Ми чух, че Андрей го плаща и форума ни използва и така.

И като за край, напиши нещо (сантиментален спомен, велика мисъл, крилата фраза, поговорка или каквото ти душа иска). едно стихче от един черен тефтер - Друго място ще потърси
чурката си да разтърси
МнениеПуснато на: Пон Яну 02, 2017 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Местожителство: Габрово

Здравейте!!!!!
„Лични” въпроси:
1. Име - Християн
2. Прякор или как ти викат „на галено” - BigMa ми е прякор, а иначе ме наричат Хрис
3. Рождена дата и година, зодия - 30.10.1995г.,скорпион
4. Град - Габрово
5. Училище - Технически университет Габрово, но искам да уча в НАТФИЗ"Кр.Сарафов"
6. Брат или сестра - нямам
7. Спортуваш ли - не
8. Как прекарваш свободното си време - гледам филми, слушам музика, ходя на театър и излизам с приятели
9. Никът ти в момента и защо го избра - Християн Метев защото все още не мога да избера как да се напиша
10. Пушиш ли и ако да, защо - не пуша
11. Мото или мисъл, която харесваш - "Смехът е сериозно нещо. Не можем да караме хората да се смеят на глупости."- Г.Парцалев
12. Обичаш - хората да се радват и да се смеят
13. Мразиш - да умират хора, да виждам тъжни лица
14. Страхуваш се от... - от това да загубя най-верните си приятели, заради това, което съм
15. Прекарваш ваканциите… - гледайки филми
16. Човек, с който искаш да се запознаеш - Даниел Радклиф
17. Имаш ли талисман - пръстен с Пика и медальон с Асо Пика(любимата ми карта като фокусник)
18. Опиши себе си, както намериш за добре-
Аз съм обикновенно 21 годишно момче, което си пада по вълшебства и свръхестетственото. Фокусник съм, бъдещ актьор надявам се и човек, който обича да разсмива хората, да кара всички да се смеят.

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм - Даниел Радклиф, Маги Смит, Хари Потър(това свързано само с Хари Потър)
2. Певец/певица/група/песен - нямам любим певец, любима певица и любима група, любимата ми песен е: Coleen McMahon - "Beautiful Boy"
3. Книга/автор - Дж. Роулинг - Хари Потър, Агата Кристи, Артър Конан Дой - Шерлок Хоумс и др.
4. Компютърна игра - не играя
5. TV предаване - Като две капки вода
6. Цвят - черен
7. Животно - куче
8. Учебен предмет - нямам
9. Място - сцената
10. Занимание - театър
11. Част от денонощието - денят
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система) - земя

ХП зона:
1. Любима книга - Хари Потър и даровете на смъртта
2. Любим герой - Хари Потър и Албус Дъмбълдор
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите) - направени са наистина много качествено, много вълнуващо и щом успях за 1 ден да ги изгледам, значчи наистина са хващали окото
4. Какво мислиш за пародиите на книгите - не съм запознат с тях
5. Какво те привлича в историята - как доброто винаги побеждава злото, макар и да звучи банално
6. Как намираш Роулинг - като един страхотен писател, който трябва да продължи историята....аз имам идеи(ахахаха, аз съм наследник на Дж. Роулинг)
7. Прогнозата ти за края - винаги става едно и също - Доброто над злото
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки - регнах се защото е свързан с Хари Потър, нямам за сега критики, все пак съм нов, а за препоръки има време...ще дойдат и те, както и крититките, но всичко с времето си.

"Силни сме, само когато сме обединени, колкото сме по-разделени, толкова сме по-слаби." А. Дъмбълдор

Последната промяна е направена от Християн Метев на Чет Яну 05, 2017 4:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chakito
МнениеПуснато на: Сря Яну 04, 2017 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Хари Потър и даровете на смъртта - 2 част??? За книга ли говорим или филм?
МнениеПуснато на: Сря Яну 04, 2017 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

След мащабно проучване ми стана ясно, че не съм попълвал този лексикон... Така че...

„Лични” въпроси:
1. Име Златин
2. Прякор или как ти викат „на галено” Прякор нямам освен "Голяма глава" и "Тенджера" , но на галено имам поне хиляда варианта - Тинко, Нине, Злати, Златко...
3. Рождена дата и година, зодия - 2 септ 1988888888888, дева
4. Град - Сливен
5. Училище - ПМГ Добри Чинтулов ( още не знам как влязох тогава )
6. Брат или сестра - най-страхотните сестри ( две )
7. Спортуваш ли - като не ме мързи ходя на футбол и баскетбол... Но се случва рядко да не ме мързи
8. Как прекарваш свободното си време - определено искам да чета повечко ( опитвам се последно време ) , иначе ровя простотии в интернет
9. Никът ти в момента и защо го избра - Казвал съм го и преди... Първоначално беше Чаки ( от фамилията ми ) , но си забравих паролата и добавих пълен член на Чаки
10. Пушиш ли и ако да, защо - Ако не също ли защо или просто НЕ
11. Мото или мисъл, която харесваш - В училище беше "Може ли другия път"...
12. Обичаш - семейството си... Банално, но истина
13. Мразиш - себе си .. ЕМО
14. Страхуваш се от... да загубя някой близък...
15. Прекарваш ваканциите… с глупости
16. Човек, с който искаш да се запознаеш С половината ми приятели във Фейсбук ( лол )
17. Имаш ли талисман Не
18. Опиши себе си, както намериш за добре - По-добре не

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм - Брад Пит, Джони Деп :p , Ръсел Кроу, Пенелопе Крус, Робин Райт, Кейт Бланшет, Лабиринтът на Пан
2. Певец/певица/група/песен Chvrches, Metric, Flunk... Help I'm Alive
3. Книга/автор Халед Хосейни — Хиляда сияйни слънца ( обожавам я)
4. Компютърна игра - Mass Effect, Mirrors Edge, Skyrim
5. TV предаване - Приятели
6. Цвят - синьо
7. Животно - немска овчарка
8. Учебен предмет - математика и история
9. Място - понеже се връщам веднъж годишно, определено родната ми къща Smile
10. Занимание - обичам да програмирам ?!
11. Част от денонощието - малко преди да заспя, загънат в леглото
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система) - Марс, започвам да пестя за еднопосочен билет

ХП зона:
1. Любима книга - последно време обичам да прелиствам ( слушам ) Огнения бокал... Тъпото е, че във филма отрязаха доста от моментите, заради които я харесвам..
2. Любим герой - Лили
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите) - Не ми се започва
4. Какво мислиш за пародиите на книгите - Не съм ги чел
5. Какво те привлича в историята - връзката между Хари, Рон и Хърмаяни... Винаги съм мечтал, да има някой, с който да мога да построя такова приятелство...
6. Как намираш Роулинг - за възрастта й става :p ...
7. Прогнозата ти за края - Волдемор ще убие Хари, но Хари ще възкръсне... Моли ще убие Белатрикс...
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки - защото potter-bg изчезна, моят фен "сайт" не просъществува доста дълго ( макар че в един момент бяхме събрали доста потребители във форума ) и нямаше къде да пиша...
МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2017 4:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Местожителство: Габрово

chakito написа:
Хари Потър и даровете на смъртта - 2 част??? За книга ли говорим или филм?

Обърках се, защото попълвайки лексикона бях пуснал да гледам филма и го написах. Извинявам се. За книгата става въпрос.
chakito
МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2017 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Няма нужда да се извиняваш Wink
МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2017 8:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

1. Име: Божидар
2. Прякор или как ти викат „на галено": Артистичният ми псевдоним е Bobby Angel (Боби Ейнджъл), а най-близките ми ме наричат Дарко
3. Рождена дата и година, зодия: 11 декември 1993, срелче
4. Град: Силистра/с. Секулово
5. Училище: ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Секулово
6. Брат или сестра: Самотен Sad
7. Спортуваш ли: На периоди съм.
8. Как прекарваш свободното си време: В слушане на музика, гледане на филми и кеч и подготвяне на различни проекти.
9. Никът ти в момента и защо го избра: Както вече казах това е артистичният ми псевдоним.
10. Пушиш ли и ако да, защо: Спрях ги (надявам се завинаги) преди 7-8 месеца след 13 години зависимост.
11. Мото или мисъл, която харесваш: "Понякога търсейки изгубеното можеш да намериш неоткритото" (автор - АЗ). Smile
12. Обичаш: ...да обичам.
13. Мразиш: ...да не ми се получават нещата, да съм нещастен.
14. Страхуваш се от...: ...грешките си.
15. Прекарваш ваканциите…: Нямам такива, но когато почивам, макар и за кратко, обичам да пътувам на стоп към различни дестинации.
16. Човек, с който искаш да се запознаеш: Някой готин. Няма конкретен.
17. Имаш ли талисман: Не. Което сигурно е жалко.
18. Опиши себе си, както намериш за добре: Упорит, твърдоглав, понякога прекалено инатлив. Непораснало дете търсещо вечнито забавление. Свободен дух.

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм: Томи Лий Джоунс / Мишел Родригез / Джурасик парк и... разбира се поредицата ХАРИ ПОТЪР!
2. Певец/певица/група/песен: Deep Purple/Metalica / Axel Rudi Pell - Nasty Reputation
3. Книга/автор: Хари Потър / Дж. Роулинг
4. Компютърна игра: Не играя.
5. TV предаване: Разни кеч шоута от целия свят.
6. Цвят: На тоя етап нещо светло. Жълто, може би.
7. Животно: Котка.
8. Учебен предмет: Хейт даскало. За щастие отдавна не съм там.
9. Място: Навсякъде, където се чувствам добре.
10. Занимание: Работа по проекти, актинг, шоу.
11. Част от денонощието: Рано сутрин.
12. Планета (по възможност да е от Слънчевата система): Някоя от луните на Сатурн.

ХП зона:
1. Любима книга: Философският камък.
2. Любим герой: Снейп (иска ли питане) Smile
3. Мнението ти за филмите (от актьорите до режисьорите): Цялата поредица е страхотна. Първите два на Крис Калъмбъс превъзхождат останалите (най-вероятно защото са по-детски, наивни и визуално изпипани без много CGI), тези на Дейвид Йейтс ги гонят, следва Огненият бокал (не му помня режисьора), а на дъното е Затворникът от Азкабан на Куарон - прекалено различен е стилово от останалите.
Актьорският състав е добре подбран, дори не се нуждае от коментар.
4. Какво мислиш за пародиите на книгите: Не съм попадал на тях.
5. Какво те привлича в историята: Красотата на магическия свят, приятелството, отнощенията ученик-учител... абе всичко, трудно е да се опише в детайли.
6. Как намираш Роулинг: На млади години сигурно е била яка мацка, хаха. Very Happy
7. Прогнозата ти за края: Е, въпросите са стари, края е известен от 10 години. Smile
8. Защо се регна в този форум и какво е мнението ти за него, имаш ли някакви критики и препоръки: Фен съм на Хари Потър от дъното на душата си, това е основната причина. Мястото е страхотно, жалко, че се е занемарило и не се поддържа. Ако решите да го рефрешнете ще помагам.

"Не, аз не съм... магьосник. Аз съм Хари, просто Хари" - Х. Потър
"Добре, ПРОСТО Хари..." - Хагрид Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 Страница 32 от 32

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov