Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 Войната продължава /ИИ/ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
poli potter
МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2011 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

Аз да си кажа,че продължавам да чета, но тази вечер нямам време,но обещавам утре или вдруги ден да прочета главата и да коментирам и ще едитвам Wink

Едит: Главата е много хубава бях се затъжила За Алтар и Ригел,а тая новата госпожица е много интересна, а за Катеринчето си мисля,че с Лесат ще се случи нещо интересно, толкова много си приличат,а просто не го осъзнават,а и той не парадира с това. Доста е интересен новият му живот и това,че намеси хоркрусите прави новата глава само още по-интересна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Izi
МнениеПуснато на: Пет Сеп 09, 2011 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

poli potter написа:
Аз да си кажа,че продължавам да чета, но тази вечер нямам време,но обещавам утре или вдруги ден да прочета главата и да коментирам и ще едитвам Wink

Едит: Главата е много хубава бях се затъжила За Алтар и Ригел,а тая новата госпожица е много интересна, а за Катеринчето си мисля,че с Лесат ще се случи нещо интересно, толкова много си приличат,а просто не го осъзнават,а и той не парадира с това. Доста е интересен новият му живот и това,че намеси хоркрусите прави новата глава само още по-интересна.

И аз да вляза, да разбера, че историята все още има читатели XD Благодаааааря Поли бях съвсем загубила надежда.

Като изключим факта, че е момиче... Катерина е Лесат, ако Алис не беше умряла. Smile
Тази усмивчица дето я сложих, не знам колко е уместна...
МнениеПуснато на: Съб Сеп 10, 2011 2:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Някъде далеч от този свят...

Не съм писала от много време ама какво да се прави! Изи просто да ти кажа, че въпреки времето което мина аз все още чета историята и я чакам с невероятно нетърпение и я обожавам!! Мисля, че ти го знаеш Smile))) Освен това главата беше много хубава всичко цялата история... чакам с нетърпение следващата и се надявам докато си дойда в Бг да има нешо новичко Smile))

I see yoy
Your life shines the way into paradise
So I offer my life as a sacrifice
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
My senses touch your word I never pictured
Now I give my hope to you
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Izi
МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2011 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

lonkata написа:
Не съм писала от много време ама какво да се прави! Изи просто да ти кажа, че въпреки времето което мина аз все още чета историята и я чакам с невероятно нетърпение и я обожавам!! Мисля, че ти го знаеш Smile))) Освен това главата беше много хубава всичко цялата история... чакам с нетърпение следващата и се надявам докато си дойда в Бг да има нешо новичко Smile))

Благодаря за коментара Лонке.
И аз се надявам в скоро време да има нова глава XD
МнениеПуснато на: Пон Окт 31, 2011 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Аиде Изи! Време е за нова глсва! Наближава коледаSmile
Върнете се в началото
Sefirot
МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

И аз чакам глава с нетърпение! Досега нямах регистрация тук, но следя историята от повече от година...
Върнете се в началото
Libi_Potter
МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

вече повече от година няма нова глава! все още не съм загубила интерес към историята и много искам да разбере какво става с героите, така че Изи моля те публикувай вече нещичко, ти пишеш страхотно и много ти се възхищавам на въображението
Върнете се в началото
rali
МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2012 8:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Здравейте и от мен!!! Времето минава, а аз почти нямам време да чета нови истории и да коментирам... Но тук идва моментът, когато в главата ти нахлува един стар образ, събужда се емоция, която преди те е държала в напрежение за много нощи. Точно за това реших да препрочета нещо, което някога ми е давало страст и въображение.

Порових се в архива на форума и отново препрочетох Втората война... Знам, че Семи никога не е била от редовните писатели тук нито е пускала глави редовно, но тя успя да напише, развие и създаде едни герои, които следваха собствената си съдба.

Хайде, Семи, събуди се и ни зарадвай с още една глава по продължението на историйката. Знам, че не съм единствената, която е на това мнение и е време да се стегнеш. Когато те видях преди години ти беше 10 или 11 клас, сега сигурно вече си студентка и нямаш същото време като някога, но моля те, зарадвай ни.

Искам да споделя със Семи, а и с всички, които са чели Втората война, че когато 2 години по-късно отново се върнах към историята на Алис ме спотеля същото чувство, което изпитвах и онези пъти, когато четях главите за 1 път.

Алис и Драко, които се бореха с чувствата си заради забраната на Черния лорд, Лестрандж като една от най-активните смъртожадни на Волдемор - наказанията и мисиите. Харесвам Нот и Зак и това, което трябваше да направят в името на идеалите си. И Монтагю, който предаде приятелите си, а по-късно онези, които бяха най-верните смъртожадни го последваха. Семи, все още си представям Хунта, Ойра Ойра и Наташа - образи, които изгради за толкова кратко време, а толкова сполучиливо добави в разказа си.
А след това така и не успях да преглътна решението ти да прескочиш 16 години и да ни представиш Алис и Дейвид, Драко и Жулиет като възрастни хора. Трябва време, за да се свикне с промяната, а сега Лесат, Ригел и Алтар са персонажи, които карат четящите да те подсещат, че повече от година не си пускала нова глава.

Стегни се, Семи, защото историята е наистина много добра и завладяваща и аз определено искам да видя края и'. Заедно с Мое, Нежна жестокост и още няколко разказчета на Лидето и Бени аз израснах, минах през пубертета. Все още искам да чета и силно се надявам, че скоро време ще имаме възможност да видим още една глава от Войната продължава...
Върнете се в началото
Libi_Potter
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2017 1:49 am    Заглавие: 5 (6) години по-късно... Отговорете с цитат

Префект
Префект

Вече минаха 6 години от последната глава на тази история, но аз все пак си проверявам от време на време дали няма да има нещо ново. Много книги изчетох на различна тематика, почти всичките фенфикове съм изчела и все пак Втората война ми е любимият, към който виаги се връщам. Бях на 10 когато Хари Потър завладя света ми и вече нищо не е същото Smile От тогава минаха 15 години и аз все още съм заклет ХП фен.

Izi (Семи) обръщам се към теб: моля те от все сърце, знам че си написала нещо, колкото и несъвършенно да ти изглежда на теб - за мен, за нас, безпрекословните ти фенове, ще е нещо уникално и неземно. Моля те публикувай най сетне 10 глава, а след нея и всички останали.

Твоя почитателка от години

libi_potter
(знам, много тъп ник, но бях на 14 все пак)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov