Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Vanchi - Представяне « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Vanchi
МнениеПуснато на: Сря Май 25, 2016 2:42 pm    Заглавие: Vanchi - Представяне Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Здравейте казвам се Иван и съм на 15 години. От малко градче в област Плевен съм и съм запален по ХП от вече 10-11 години меко казано. Като съм вил малък са ми казвали че винаги съм гледал филмите когато са ги давали по БНТ и съм си рисувал белези... Не знам доколко това е вярно но аз все още съм фен на ХП въпреки че е свършил. Към 2011 реших да прочета книгите и осъзнах колко по хубави са от филмите (да по онова време мислех че са еднакви..). От тогава почнах да играя една онлайн ХП игра и да roleplay-вам във различни английски форуми. Сега след като вече спрях тази игра тъй като много малко хора останахме реших да потърся дали случайно е жив ХП в България все още.Забелязвам че в сайта не се поства редовно но ако имаше някой поне преводи да прави на новините от примерно ''mugglenet'' сайта. Яд ме е само че не съм бил на нито една фен среща и не съм намерил този форум по-рано. Та сега малко за мен. Обичам да излизам да спортувам ходя на фитнес и уча английски интензивно Very Happy . Когато няма какво да правя винаги чета ХП не знам и аз защо просто колко пъти да ги прочета никога няма да ми станат без интересни. Играл съм и всички ХП игри мисля че дори и тези на ЛЕГО. Това е от мене дано има някои да пише в темата ми че ми изглежда малко умряло. Извинявам се ако има правописни грешки.

EDIT: Знам че регистрацията ми е от 2014 но тогава се регистрирах е така без да поствам и такива работи Very Happy
Mamssey Jace
МнениеПуснато на: Съб Юни 18, 2016 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Дафуя

Здравей, Иван!
PotterNinja
МнениеПуснато на: Сря Авг 03, 2016 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: Барабой

"takiwa raboti"