Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 ''Веднъж в живота..''- ИИ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
skorpioncheto
МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Нейде там в далечината...

Напълно съм съгласна с теб Djini_Harmaqni, Жаси много те моля завърши фика Smile и аз не съм те засичала, но няокой ако има връзка с теб и него го моля да ти напомни за нас и "Веднъж в живота"
Твоето желание ме издига
и ме пали като огън!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ариана
МнениеПуснато на: Съб Сеп 03, 2011 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Присъединявам се към молбата на момичетата. "Веднъж в живота" ми липсва. Ако има фик, който да си заслужава да бъде прочетен много пъти от начало до край, то това е той.
Dqvolsko^6tastie
МнениеПуснато на: Пет Сеп 16, 2011 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Здравейте! Smile
Скъпи приятелки,не можете да си представите колко много се зарадвах да видя,че не само че не сте забравили историята,но и искате да я дочетете до край(hug)!С тези коментари ме направихте много щастлива и се надявам да ви отвърна със същото в най-скоро време Smile.Наскоро разглеждах линка с историята си,забелязах колко много време е минало от последния пост,и разбрах,че е време да я завърша.През 2010 година,както съм споменавала и преди,написах доста материал,но поради проблеми с компютъра поне два пъти всичко бе изтрито и след това дълго време нямах желание да продължа.През току-що отминалото лято писах предимно по ''Целувката на дракона'',от известно време започнах да се занимавам и с ''Веднъж в живота'',но процеса е бавен,понеже трябва да опиша много тежки и емоционални моменти,което не е особено лесно,а и освен това трябва да препрочета фенфикшъна си,за да си припомня всичко необходимо Smile.В момента текат лекции,затова нямам много време за писане,надявам се обаче до няколко седмици вече да имам глави,които да постна,имам идея какво ще се случи,трябва само да разбера как да го напиша SmileИзмина страшно много време,но обещах отдавна да приключа всички истории,и се надявам вече да се случи,въпреки че има доста забавяния Smile.
Моля ви,ако имате въпроси или искате да обсъдим нещо,пишете ми лично съобщение,за да ви дам скайпа си и ел. си поща Wink Отново ви благодаря за коментарите,за подкрепата и за това,че заедно преминахме през цялата история,и че заедно ще стигнем до края й!

Има само едно,единствено момиче...само една,единствена жена,която би могла да ме нарани...''-Сириус Блек
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sefirot
МнениеПуснато на: Съб Мар 10, 2012 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

И аз чакам глава!!!Много харесвам разказа!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2012 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

аа искам да побързаш с тази нова глава!! остави, че имам църква да строя за една друга авторка.. което ме подсеща - и ти ли искаш?! моля те, довърши го.. Rolling Eyes
МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2012 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Somewhere out of the clouds...

Жаси, поизгубихме връзка, но искам да знаеш, че все още препрочитам фика със същото удоволствие както преди и нямам търпение да видя края му. Ще ни зарадваш ли скоро с нови глави ^^ ?
МнениеПуснато на: Нед Май 01, 2016 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Ето един коментар и от 2016, все още препрочитам фика, страхотен е, ще ми се да има още глави Very Happy Very Happy
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov