Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 Хари Потър Новини « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
vuvuzela
МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Цитат:
J.K. Rowling's agency, the Blair Partnership, announced this morning that the Harry Potter author will be releasing a new novel for adults.

http://www.the-leaky-cauldron.org/2012/2/23/jk-rowlings-next-novel-for-adults-announced
vuvuzela
МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

киселяк >.>
gesh
МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Мерси, ще го сложа на сайта днеска
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сивиръс Снейп84
МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Слидерин

Потър-мания и Хари Потър манячеството ще пребъдат!!!
Сивиръс Снейп е учител по отвари и ръководител на дома Слидерин. В миналото той е бил смъртожаден, но после преминава на страната на Дъмбълдор. Снейп: той не е от лошите, оказва се може би най-положителният герой

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
доккайто
МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: София

Сивиръс Снейп84 написа:
Потър-мания и Хари Потър манячеството ще пребъдат!!!

Нещо такова исках да напиша, преди Сивиръс да ме изпревари.
Потър-Мания ми даде толкова много, запозна ме с толкова хора, промени ме до такава степен, че не съм и процент от човека, какъвто бях преди - да, може да съм малко по-критичен към себе си и околните, малко по-гадничък, определено, но мисля, че Потър-Мания и Хари Потър направиха това, което не можеше никой на времето - дори и в момента да съм депресиран лайк 89% от времето, поне мога да харесам неща в себе си, да говоря с другите, да не се страхувам да си изкажа мнението, да правя това, което искам, да виждам повече цвят навсякъде, а сивото и черното са предимно вече само цветове. Всеки си има гадни периоди и то целият живот е изпълнен с такива, но Потър-Мания ми помогна в един от най-тежките ми - да, вярно, че отначало нещата не тръгнаха по мед и масло, но наистина се надявам, че от тук съм започнал някакви ценни и изключително качествени запознанства, които ще продължат за още много години ^^.
Не знам - каквото и да кажа, ще е излишно, ще бъде пропито с неша, които вече са били казвани много пъти и въобще това, което правя в момента е едно голямо клише, но трябва да го направя - в момента даже не усещам толкова голяма тъга, която ще изпитам, когато вече е официално - да, не съм бил тук от вече повече от година, но всеки път, когато се замисля... Никога не съм бил категорично "за" смъртта на този форум, въпреки че се съгласявах с многото опити на Мишо форумът да се заключи и той да го присвои към своите клубове, за да му угаждам на акъла, да се издигна още малко в очите му - нещо, от което се срамувам, но всички сме имали кумири, не е лесно никога да се отделиш от идола си по въпроси, които най-много го вълнуват. Защото този форум, ако не беше заключен и шитните не бяха станали с останалите, щеше да пребъде - 100%, даже 100000000% - форумът никога не е бил за Хари Потър, а за това, за което беше Хари Потър - любов и приятелство, а тези неща никога нямаше да изчезнат.
Знайте си, че този форум преживя заради Свободната, заради същите флуудъри, с които толкова всички се караха. И тези същите флуудъри са и ще продължават да бъдат най-яките хора на света за мен. От тях и от този форум научих да не се доверявам толкова много на ПРАВИЛАТА и НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВАТ ДА БЪДАТ, а да си използвам главата - определени герои от поредицата ще се съгласят с мен. Даже ако се замислим - този форум е до толкова свързан с Хари Потър, колкото може да бъде нещо, свързано с Хари Потър - имали сме най-разнообразните персонажи, справяли сме с толкова много ситуации, имали сме толкова много яки моменти, освен редките случаи всички сме били приятелски настроени и никога не сме били твърде сурови един към друг (ОСВЕН РЕДКИТЕ СЛУЧАИ). Бе, както каза Стеф, всъщност Потър-Мания е наистина магическо място, почти колкото Хари Потър. Беше. Е, оставя другата Потър-Мания, но от тази започна всичко. Както и да е! Исках да направя някаква препратка към поредицата, за да завърша това прекалено клиширано и сигурно скучно сбогуване с един гигант в живота на толкова много хора, точно като Хагрид - даже мисля, че тази Потър-Мания е точно Хагрид. Вместо това ще напиша една последна фен-новина:
Онзи ден Роу е била в New York, за да проумотира новата си книга "The Casual Vacancy", която никога няма да прочета пък! - защо? ЗАЩО? Тва не е Хари Потър, вие луди ли сте? (ест, че ще я прочета, пфф гадна Роулинг - пише невероятни неща, които те оставят да искаш още, and stuff). Та, когато са я попитали "Добре, човек, всеки иска да живее в Хогуортс, a ти къде би искала да живееш, ако имаше възможност?" и въпреки че е споменала Хогуортс, тя се е спряла на спалнята на нейната любима героиня от детството. Аз пък не съм съгласна с нея - спалнята на нейната героиня имали движещи се стълби, а? А имали живи портрети? А имали пакостливи полтъргайсти, духове-бродници, Голямата Зала, Стаята на тайните, Джини по нощница? А?
И с тази кратка и сигурно не толкова интересна фен-новина ще завърша това дълго сбогуване. Не искам да казвам повече думи, защото мисля, че ще бъдат излишни. Сбогом, мое най-магическо място на света - нека поколенията те гледат и усещат магията, която усещах аз толкова много години. (добре, де, това е някаква форма на "думи") Доккайто/Докито/Доки/Fukkyuu Tanrei signing out!
МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2012 12:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Мисля, че форумът означава по малко (или повече) от всичко, което каза, за по - голяма част от хората, писали тук. Smile
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov