Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 Хогуортски Турнир - трети кръг ! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
CrazyFist
МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 2:54 pm    Заглавие: Хогуортски Турнир - трети кръг ! Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: off to the stratosphere ..

първият кръг започва !
участници в него ще бъдат :

skorpioncheto
ne4istokruvnata
velly
Ани Грейнджър
sk8er-girl127
azdar
Demon Hunter
password
v@l_43ev15
wabbit
iani
Honey
Lily Evans
GavRaiL
badgirl229
Djini_Harmaqni
malfoy_fenka
Mimmy Potter
anton1994

всеки един от вас трябва да ми прати отговорите си на лс (лично съобщение).
след като ги прегледам, ще събера точките ви и ще преценя кой преминава във втори кръг и кой отпада.
понеже сте общо 18 участника, деветте получили най-голям брой точки продължават напред.
отпадат с по нула точки тези, които не си изпратят отговорите навреме или изобщо.
ще видим какво ще се получи.
давам ви срок от 5 дни, т.е. в събота вечерта ще приключа с броенето и ще пусна резултатите.
в краен случай - понеделник, но би било чудесно ако всички изпратят отговорите си по-рано, за да може да не се влачи турнирът прекалено много.

и все пак ми е ясно, че не всеки може да влиза нон-стоп, за това давам 5 дни.

точките, които ще получите съответно :
0т - грешен отговор
1т - верен отговор (но половин отговор)
5т - верен, точен и изчерпателен отговор

в зависимост от отговорите ви и преценката ми, мога да присаждам точки, но не толерирам преписването от книгите и т.н.
т.е. за това ще бъдат пък отнемани точки.
дадени са ви максимумите и минимумите :)
т.е. ако се справите наистина добре с всички въпроси получавате 50 точки.
ще си проличи кой колко знае, в крайна сметка, гледайте да сте подробни и да отговорите на поставените въпроси вярно.
понеже са лесни като начало съм добавила такива, изискващи повече разяснение.

също така, в края на първия кръг ще пусна и правилните отговори, за да може сами да си направите сметка, изводи, проверка - каквото такова.

разбира се, ето ги и въпросите, на които трябва да отговорите :

1. кое е съществото, което ремус лупин представи в първия си час по защита срещу черните изкуства ?
2. каква порода, име и пол змей е този, който рубиъс хагрид отглеждаше ?
3. кое от изброените е учебен предмет в 'хогуортс' - оклумантика, транфигурация или магипортиране ?
4. чие име липсва в родословното дърво на рода блек и защо ?
5. на колко е равна стойността на магьосническите пари ? (степенувайте тип цент - долар)
6. коя е първата магия, която хърмаяни грейнджър направи на невил лонгботъм и защо ?
7. с какво хари потър си заслужва притежанието на феликс фелицис и кой му я дава ?
8. колко души се преобразяват на хари потър в началото на седма книга, кои и с помощта на какво ?
9. какво животно представлява покровителят на артър уизли ?
10. кое е първото същество от магическия свят, с което хари потър и рон уизли се преборват и как ?

мисля, че казах всичко, което трябва да се каже, прочетете внимателно - все пак, ако някой има въпроси - да ме пита на лично съобщение.
в никакъв случай не пускайте отговорите си тук !

тази тема ще стои отворена, защото смятам да я ползвам и за следващите кръгове.
/това беше по-скоро към модовете, но не пишете излишно в нея - ще отговоря на всички по лс/
ще пиша пак, ако съм пропуснала нещо.
това е.

успех :)

Последната промяна е направена от CrazyFist на Пет Фев 08, 2008 12:45 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
CrazyFist
МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

не пуснах резултатите поради простата причина, че някои от вас изчакаха последния момент да ги пратят, а други изобщо още не са, но беше каквото беше.
пък и чаках всички да изпратят отговорите си, за да мога да си оформя някакъв окончателен критерий на оценяване (:

ето ги и резултатите от първи кръг :

skorpioncheto - 34 точки
ne4istokruvnata - 49 точки
velly - 34 точки
Ани Грейнджър - 48 точки
sk8er-girl127 - 0 точки
azdar - 0 точки
Demon Hunter - 49 точки
password - 22 точки
v@l_43ev15 - 30 точки
wabbit - 35 точки
iani - 27 точки
Honey - 30 точки
Lily Evans - 0 точки
GavRaiL - 40 точки
badgirl229 - 42 точки
Djini_Harmaqni - 29 точки
malfoy_fenka - 30 точки
Mimmy Potter - 47 точки
anton1994 - 0 точки

следователно прозира кои отпадат :

sk8er-girl127, azdar, Lily Evans, anton1994

и поради малък брой точки :

password, Djini_Harmaqni, iani

честито на всички останали, тях ги чакат въпросите за втори кръг в следващия ми пост (:
можехте да не пишете в темата .. моля някой мод да я почисти и да остави само моите мнения в нея.

тук ще сложа най-добрите отговори, за да видите кое си заслужава максимума точки :

1. кое е съществото, което ремус лупин представи в първия си час по защита срещу черните изкуства ?
Demon Hunter написа:
Богърт. Същество което се преобразява в всичко за което знае че плаши човека пред него. Обича тъмни места. Никой незнае как изглежда богърта непреобразен. Не понася смях. Обезвреща се с заклинанието Ридикулус (в превод от анг "нещо смешно") което го кара да приеме в някаква смешна форма и така хората се смеят по лесно и го унищожават.

2. каква порода, име и пол змей е този, който рубиъс хагрид отглеждаше ?
malfoy_fenka написа:
Змеят на Хагрид,който той спечели на карти беше норвежки гребеногърбушко и той го кръсти Норбърт.В седма книга се оказа че змеят е женски

3. кое от изброените е учебен предмет в 'хогуортс' - оклумантика, транфигурация или магипортиране ?
Mimmy Potter написа:
Трансфигурация е учебен предемет в Хогуортс. По този предмет учениците научават как да трансформират различни предмети и животни в други такива. Преподава Минерва Макгонагъл.

Оклумантиката е дял от магията,чрез нея се научаваш как да си затваряш съзнанието.

Mагипортирането е вид магьоснически транспорт.

4. чие име липсва в родословното дърво на рода блек и защо ?
GavRaiL написа:
Уф, ами ся.. Имаше един чичо Алфърд, който го бяха махнали, щото даваше пари на Сириус, който също не присъства там, щото е избягал като е бил малък от семейната си къща. Също и Финиъс, който бил син на Финиъс Нигелус, който бил директор, който е махнат, щото обичал мъгълите. Също Исла, Мариус, Сидрила и Андромеда, които били зачеркнати по сходни причини. (защото се омъжили за мъгъли или имали неприемливи отношения с тях, с изключение на Мариус Блек, който бил безмощен)

5. на колко е равна стойността на магьосническите пари ? (степенувайте тип цент - долар)
GavRaiL написа:
Значи първо е кнут, бронзова монетка, като жетонче с най-малка стойност, сиклата е сребърна и е равна на 29 кнута. Най-голямата парична единица е галеона, тя е златна и е равна на 17 сикли или 493 кнута

6. коя е първата магия, която хърмаяни грейнджър направи на невил лонгботъм и защо ?
Ани Грейнджър написа:
Хърмаяни вцепенява Невил за пръв път в Хари Потър и Философският камък със магията за пълно тяловкочанясване „Петрификус Тоталус”. Невил се изпречва на пътя на тримата приятели, поели към стаята с Пухчо и капака на пода, и скоро бива награден с десет точки от Дъмбълдор заради смелата си постъпка. Колкото и да беше прав с предупреждението си за отнемане на точки и изключване, той беше омагьосан от Хърмаяни, защото тя съзнаваше, че ако не минат тази нощ през капака на пода, Волдемор ще възвърне мощта си и вече всички ще бъдат в смъртна опасност. Затова тя запраща магията към грифиндореца, който не може да помръдне.

7. с какво хари потър си заслужва притежанието на феликс фелицис и кой му я дава ?
ne4istokruvnata написа:
в часа си по отвари в шести курс при Хорас Слъгхорн Хари успява да направи най-добре от целия клас лекарството на Живата смърт.Това става,защото Хари използва указания,които са допълнително написани в учебника му по отвари от предишния собственик на учебника.За награда Слъгхорн дава на Хари шишенце Феликс Фелицис - отвара,която представлява нещо като течен късмет
.
8. колко души се преобразяват на хари потър в началото на седма книга, кои и с помощта на какво ?
Ани Грейнджър написа:
Хари дава няколко косъма за Многоликовата отвара, с която още шест души придобиват неговия лик. Това са...Рон, Хърмаяни, Фред, Джордж...със сигурност и Мъндънгус иии...Фльор...а самият Хари, разбира се, няма нужда да пие каквото и да било, той си е той. И така, те поемат към седем различни къщи, свързани с Ордена, заедно с Муди, г-н Уизли, Кингзли, Бил, Тонкс, Лупин и Хагрид. Придвижват се с метли, тестроли и моторът на Сириус. Това е в общи линии планът за седмината Потъровци.

9. какво животно представлява покровителят на артър уизли ?
Ани Грейнджър написа:
Очевидно е, че покровителят на г-н Уизли е невестулка. А също така е логично, тъй като Артър е глава на семейство Уизли, а на английски „weasel”, означава невестулка. Може би това животно е нещо като символ на чистокръвния род и ако Уизли имат герб, невестулката да се изобразява на него, както е при Грифиндор, Хафълпаф, Рейвънклоу и Слидерин с лъва, язовеца, орела и змията.

10. кое е първото същество от магическия свят, с което хари потър и рон уизли се преборват и как ?
ne4istokruvnata написа:
двамата се преборват с планински трол още на Хелоуин през първата си година в Хогуортс.Тролът попаднал по незнаен начин в женската тоалетна(в последствие се разбира,че Куиръл го е вкарал в училището),където Хърмаяни се е затворила от няколко часа и плаче,защото всички й натякват,че е многознайка,а Рон казва на Хари без да забележи Хърмаяни зад себе си,че тя няма никакви приятели.Двамата се притесняват за нея и отиват в тоалетната,за да я предупредят.Тролйт вече е там.След няколко неуспешни опита да го зашеметят,Рон успява да вдигне във въздуха бухалката на трола с магията Уингардиум Левиоза,която същия ден са упражнявали при професор Флитуик, и я стоварва върху главата на трола,което го поваля в безсъзнание.

слагам ги, за да може да се отърва от въпроси като 'ама защо имам толкова точки' и т.н.
толкова по първи кръг.

Последната промяна е направена от CrazyFist на Пон Яну 21, 2008 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
CrazyFist
МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

втори кръг започва !

участниците в него ще бъдат :

skorpioncheto
ne4istokruvnata
velly
Ани Грейнджър
Demon Hunter
v@l_43ev15
wabbit
Honey
GavRaiL
badgirl229
malfoy_fenka
Mimmy Potter

въпросите са :

1. какво представлява богърта на парвати патил ?
2. на какво е съкращение мазут ?
3. на кой етаж от замъка 'хогуортс' се намира банята на префектите и каква е паролата за нея ?
4. защо и от кого хърмаяни грейнджър получава времевърт и за какво й служи той ?
5. какъв модел метла има рон уизли, какъв пост като куидичен играч получава, мачът срещу кой дом печелят и защо ?
6. кой е гилдрой локхарт ?
7. до къде трябва да долетят рон уизли (преобразен като хари потър) и нимфадора тонкс и с какво ?
8. какво представлява портретът, който води към хогсмийд и с коя магия се отваря ?
9. как се казва градинарят на семейство риддъл, който бива убит от лорд волдемор ?
10. какво причиняват карамелките 'тонезик' и чие изобретение са ?

който иска допълнителни точки - допълнителен въпрос

11. на кой спорт хари потър оприличава куидичът когато разбира за него за пръв път ?

и разсъждения са добре дошли.

предполагам, че вече ви е ясно какво се прави - чакам отговорите ви на лично съобщение.
краен срок поставям до събота, 26.01.2008, или в краен случай - понеделник, 28.01.2008.

успех :)

междувременно приемам идеи и предложения за трети кръг, пак на лс. ;)
МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

тва са примерни отговори, аз и на вас съм дала по 5 точки, особено на въпроса за покровителя на уизли
тия отговори съм ги дала като пример за добре обяснен отговор, и nymphetamin-t и tatharoronra също даваха повече точки за повече подробности
не съм си го измислила сама
а и бях обяснила, че за това се дават повече точки
все тая
щом не ви харесва си изберете нов водещ и проблема ще ви се реши сигурно
МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2008 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

ето ги и резултатите от втори кръг :
/съжалявам за забавянето, но нали знаете - края на първия срок, оформяне и изпитване, съобразих се с вас също/

skorpioncheto - 75 точки
ne4istokruvnata - 102 точки
velly - 75 точки
Ани Грейнджър - 102 точки
Demon Hunter - 102 точки
wabbit - 71 точки
GavRaiL - 86 точки
malfoy_fenka - 74 точки
Mimmy Potter - 98 точки

отпадат, поради това, че не са изпратили отговорите си /въпреки отсрочката/ - Honey, badgirl229, v@l_43ev15 /по собствено желание/
също и skorpioncheto, velly, wabbit, malfoy_fenka /поради малък брой точки, съжалявам, но просто няма как, много ще останете за трети кръг ://
better luck next time with the next host

всъщност, ако не можете да разкажете точно и детайлно, не го правете, защото при верен отговор се разпилявате в грешни подробности, което ви съсипва целия отговор Very Happy
много неточности прочетох заради това, отделно някакви лели мардж и еднороги вещици ..
също така очаквани грешки като за богърта на парвати патил - богъртът й е мумия, не кобра, кобрата е само във филма (:
и на допълнителния въпрос се радвам, че имаше достатъчно грешки - бакетбол, не футбол, хора. и го казва на ууд, не на хагрид.

и така, в понеделник, 04.02.2008, ще пусна задачата за третия кръг, така че си помогнете като си я изберете сами (:

толкова от мен, критиките - на лично съобщение.
МнениеПуснато на: Сря Фев 06, 2008 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

задачата ви за трети кръг, мили финалисти, е да напишете рпг пост, в който да опишете възможно най-емоционално и оригинално поставения ви герой от поредицата (съобразявайте се обаче да сте точни спрямо писаното за него в книгите)

реших да махна идеята за интервюто, защото нямаше достатъчно отзиви за нея като че ли, пък и никой не писа след поста ми и не ме потърси за въпроси, нито пък да се съгласи, за това реших това да е.
оценява се вярната информация и колкото се може повече точни подробности,
най-доброто описание ще донесе победа на автора си (:
представете героя си в най-подходящата за него ситуация, изцяло по ваш избор - примерно 'хърмаяни беше в библиотеката - типично за нея, защото тя си беше блбялябяляб' ; 'рон седеше в общата стая на грифиндор и правеше еди какво си' ; 'хагрид крачеше към забранената гора с тежки стъпки' и т.н.
състояния, чувства, описание на героите си - от до.
дала съм ви по-второстепенни герои, за да е по-интересно, пък и самите те са доста различни, мисля, че има достатъчно какво да се каже, пък и няма как да се препише от книгите, все пак е трети кръг и задачката трябва да е по-трудна.
/знам, че някои от дадените ви герои са умрели - just ignore that ^^ в смисъл наистина няма значение, не е нужно да представяте настояща случка/
помислих си, че това е по-добрия вариант. въпреки че май трябваше да дам един и същ герой на всички за да мога по-лесно да оценя, но както и да е.
то най-доброто ще си проличи
най-хитрият от вас печели турнира. срокът за предаване на писанията ви на лс е до 15.02.2008.

ето ви ги и героите :

ne4istokruvnata - Нимфадора Тонкс
Ани Грейнджър - Минерва Макгонъгол
Demon Hunter - Седрик Дигъри
GavRaiL - Корнелиус Фъдж
Mimmy Potter - Чо Чан

успех (:
МнениеПуснато на: Пет Фев 15, 2008 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

победителка е ne4istokruvnata, тъй като нейното писание най-много се доближи до това, което изисквах.
да не говорим, че дадох отсрочка и достатъчно обяснения и въпреки това освен нейното получих още само едно.
надявах се да получа това на Ани Грейнджър, но уви ..
явно изобщо не ви е било интересно, мен пък още по-слабо ме вълнува.
успех на следващия водещ, който ще се заеме с глупости :)
толкова от този хогуортски турнир.

ne4istokruvnata написа:
Залязващото слънце се отразяваше в прозорците на мъничка стаичка и се отразяваше в плакатите,които бяха налепени по всичките й стени,дори по тавана.Но задържайки погледа си дори секунда по-дълго върху плакатите,човек ще открие,че те не са такива,каквито повечето хора ги познават.Те се мърдаха!Бляскавите розови букви,образуващи надписа “Орисниците”, постоянно сменяха местата си,а фигурите по налепените постери ръкомахаха,скачаха,тичаха хаотично и навсякъде се разнасяха откъслячни викове и много шушукания.Из цялата стаичка бяха нахвърляни и събрани по някакъв невъзможен начин толкова неща,колкото биха се побрали нормално подредени и поставени в стая с поне двойни рзмери на тази.Безброй чифтове обувки бяха нахвърляни върху легло,чиито завивки покриваха наполовина прозорците,рисунки и скици се въргаляха заедно с няколко компактдиска под бюро,върху което пък бяха натрупани куп книги с цветни корици.По подът се въргаляха дрехи,обеци,безопасни игли,фулмастери,бои,дори едно платно с нарисувано на него залязващо слънце.От отворените врати на гардероба зееха куп дрехи,безразборно натъпкани вътре,а цялата врата беше заета от огромно огледало,в което се оглеждаше 16-17-годишно момиче с ярко бонбонено розова коса.
- Дамз!Този цвят е идеален!Най-после е перфектен! – Нимфадора Тонкс се въртеше във всички посоки,оглеждайки косата си от всички възможни ъгли. – Нали така е най-добре? – попита тя на висок глас,а плакатите от стаята в миг се развикаха.
- С лилаво беше по-добре!
- Ужасно е!
- Айде стига глупости!Екстра си е!
- Стигаа! – развика се Тонкс и замаха безпомощно с ръце. – Отлични съветници сте,няма що!...Добре де...Дайте да пробваме така – в миг главата й се завъртя толкова бързо,че изглеждаше сякаш ще падне,но още в следващата секунда се спря съвсем на мястото си.Косата обаче вече беше тъмно синя около бретона и кичурите в предната част и ярко розова на останалите места.
- ТОЧНО! – развика се някакъв мъж с яркосиня коса от един от плакатите.
- Благодаря ти, Енимъл! – усмихна се Тонкс и му смигна,а той й се ухили в отговор.
- А сега какво да облека – смъмри си тя тихичко под носа и се обърна с лице към стаята. – Уф,мама ще ме убие! – намръщи се тя като видя безпорядъка вътре. – Добрееее...за концерт на 4Орисниците4 ще ми трябва....ще ми трябва... – очите й шареха из цялата стая,но в миг се спряха върху библиотеката,откъдето висеше ярколилава тениска с лика на жена с електрическа китара в ръце,която непрестанно мяташе косата си наляво и надясно и свиреше нещо,което за съжаление не можеше да се чуе.Очите на Нимфадора светнаха и с два скока тя се озова пред блузата. – Лиз,нали нямаш нищо против тази вечер да дойдеш с мен на концерта...на твоята група? – попита я любезно тя,но жената от тениската дори за миг не се спря. – Е,добре...приемам го за да... – момичето изчака още две-три секунди,хвана тениската и я навлече набързо.
После отново се затича към огледалото,като по пътя събори червената ваза,която беше закрепила върху таблата на леглото си.
- НЕЕЕЕ! – изстена Тонкс и засъбира парченцата от натрошената ваза. – Ще ме убие...просто ЩЕ МЕ УБИЕ! – говореше естествено за майка си,на която принадлежеше вазата. – Господи,точно сега ли?!НЕЕ!...Тъй,тъй,тъй,сега няма да й казвам...иначе концертът ще го видя през крив макорон,не,ами през....абе няма да го видя въобще!Господи,вазата от сватбения комплект!ЩЕ МЕ УБИЕ! – тя продължи да си мърмори притеснено,като събираше парченцата.После ги стисна в ръка,огледа се няколко секунди,за да прецени къде е най-безопасно да ги сложи,за да не ги открият.В кашона до прозореца беше най-подходящо – тя ги метна вътре,огледа се отново и после пак отиде до огледалото.
- Хуууу!Успокой се!Успокой се! – разтърси два-три пъти глава и издиша – Такааа...Как изглеждам? – попита тя,но въпросът беше по-скоро към самата нея.Беше с черен панталон с нашивки,надписи и кръпки по него – изглеждаше като току що изкаран от някоя кофа за боклук или като дарен за деца сираци. – Чудничко!Само една две обеци още...или може безопасни игли?!Игли ще са.Точка. – тя грабна най-близката безопасна игла и я затъкна в ухото си. – Боже,как ли би реагирала Макгонъгол,ако я види?! – каза си Тонкс и се изхихика тихичко,представяйки издължаващото се от ужас лице на учителката си от “Хогуортс” при вида на това “младежко извращение”,както беше казала ръководителката на “Грифиндор”,когато видя дупчения език на Нимфадора.
Тонкс погледна часовника.
- Ъъъъъъъъъ!Кога стана толкова?! – успя сямо да извика момичето и изхвърча от стаята,тръшвайки вратата след себе си.
След две секунди обаче отново отвори вратата и влетя в стаята,хвърли се към бюрото си,рови в шкавчето си минута две и с победоносен вик извади оттам хартийка с надпис “Орисниците” – зала “Магбоул” – правостоящи – цена:12 галеона – начало: 19.30ч. – дата: 22.06.1992г.,а после пак изхвърча от стаята си и дори не успя да затвори докрай вратата.

ето го разказа й, но принципно ако беше пратен половин час по-рано този на ани грейнджър е 100% победителския, защото той много ми хареса.
шанс. :/

и този на mimmy potter, да видите м/у какво съм избирала.

Mimmy Potter написа:
Беше хубав слънчев ден. Може би един от последните слънчеви дни за учениците от „Хогуортс”. Почти всички бяха в парка край езерото, далече от мрачния и студен замък.Почти всички...Някъде на втория етаж, в един празен коридор се чуваха едва доловими хлипове. В запустялата тоалетна, която никой не ползваше от години, момиче с дълга тъмна коса се беше заключило в една от кабинките и плачеше. Часове наред приятелките й се опитваха да я измъкнат оттам, но Чо упорито не искаше да излезе. След като момичетата се отказаха, тя най-накрая остана сама, единствено със себе си. Може би се страхуваше се от това. Страхуваше се, защото вече не знаеше коя е...не знаеше къде е...не знаеше нищо. Просто беше объркана. Това бе най-логичното обяснение. Мислеше си, че със сълзи ще излее чувствата си, ще се изпразни, но явно не се получаваше. Сълза...Събитията от края на миналата учебна година бяха ужасяващи. Момичето си припомни сякаш беше вчера как Хари излезе от лабиринта заедно с мъртвия Седрик. Сега едва можеше да си поеме дъх от сълзи. И досега вероятно никой не знаеше какво всъщност се е случило освен Дъмбълдор и Хари. Хари Потър! Ах, този Хари Потър! Точно заради него Чо беше толкова объркана. Харесваше го и то много, а беше сигурна, че той не е безразличен към нея. Но ако по някаква щастлива случайност се съберат, тя щеше да оскърби паметта на Седрик по този начин. Отново сълзи...
Чо се опита да се успокои и да прогони всички тези негативни мисли от главата си. Изправи се бавно и отвори с трепереща длан вратата на кабинката. Бършейки с ръкава на мантията си, притихналите поне за малко сълзи, тя се приближи към мраморните чешми в средата на тоалетната. Подпря ръцете си на края на една от мивките и наведе глава. Тъмната й коса се спусна като воал покрай бледото й лице. Самотна сълза се плъзна по бузата й и звучно падна на белия мрамор. Един слънчев лъч проникна през отсрещния прозорец и се отрази във влажното й лице. Не! Не трябваше да плаче...или поне трябваше да се опита да бъде по-силна. Чо тръгна с бавна крачка към вратата, а щом излезе я затръшна с всичка сила и побягна.
В старата тоалетна още кънтяха неизплакани сълзи...

МнениеПуснато на: Нед Мар 02, 2008 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

valium & cherry wine

Местожителство: City Of Delusion

Поздравления на всички, които все пак имаха смелостта и желанието да участват.
Надявам се, че все пак ви беше интересно. : )
Благодарности и на водещата, която аз лично, мисля, че се справи блестящо.
Надявам се в скоро време да организираме следващия Хогуортски турнир и да привлечем повече участници. ^^

But I don't know where that somewhere else is, you know?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 6:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

от архив
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov