Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 С какво ще запомните 2005-та година? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Lady of Darkness
МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2005 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: In the darkness of the nigth

Ще запомня тази година с ХП6, с фюлм 4, с новите приятели, с хубавите моменти макар че имаше и лоши преживявания и др. не ми се изброява.Като цяло тази година не постигнах нищо.Дано 2006 бъде една невероятна година, по-хубава от всички до сега![/list][/list]
Midnight Sun
МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2005 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

2005та
не знам,аз още не осъзнавам,че и тази година отминава-като всички останали,просто профучава и потъва в миналото завинаги.

Свързвам тези 12 месеца с една голяма промяна за мен.Открих важни неща за себе си и живота си,научих се да бъда по-уверена и по-силна.Трудно ми е да я оценя по някакъв друг начин,освен промяна.Дали е била хубава,или лоша,дали съм реализирала мечтите си?!Действително не знам.Имах много лоши и тежки моменти,но именно тяхното преодоляване ме направи човека,който съм сега.Следователно не са ли и те нещо положително?Научиха ме на много неща,които всъщност знаех и преди,но не бях изпитала на собствен гръб.Което пък значи,че не съм ги разбирала напълно.Май не реализирах нещата,за които съм мечтала,напротив-но се получи много по-добре.Защото нито една от мечтите ми не би могла да ме направи толкова щастлива,колкото бях в моментите,в които животът ми показваше,че това,което имам е много повече от това,за което някога съм мечтала и трябва да го осъзная.И е повече точно защото не е толкова розово и съвършенно.А това го прави милиони пъти по-ценно.Не получих това,което исках,но получих много повече.И това ми показа,че животът ни се стича по някакъв начин с едничката цел да ни научи на нещо,което отказваме да приемем,да ни направи такива,каквито трябва да бъдем.Че и най-лошото е хубаво,защото инак не бихме били такива,каквито СМЕ.И точно заради това не искам да променя нищо в тази една година.Направих грешки.Често не живях така,както би ми се искало да живея през новата година.На много хора не показах обичта си,не съумях да бъда до тях така,както ми се искаше.Сигурно това не бе сред най-ползотворните ми години,но всъщност бе годината,която ме накара да порасна.Затова и за мен тя е специална и свързана с много емоции и чувства.Никога не се бях чувствала по-объркана и по-несигурна в себе си,нито пък по-щастлива.Може би това е противоречие,но самата година беше противоречива,самата аз бях и съм такава.Или пък е просто баланс.И да,за пореден път в живота си се убедих,че всичко е баланс.Винаги съм го вярвала,винаги съм била сигурна в това,но никога не съм била по-убедена в тези думи,отколкото съм сега.Защото просто като си спомня за този период абсолютно ясно се вижда как болката се е редувала с щастието постоянно.И точно това е красивото-само ако си изпитал безграничната болка,можеш да се насладиш на безмерното щастие.Само ако си искал да се откажеш от живота можеш да оцениш великолепието му.Факт.
Всъщност това май е най-щастливата ми година досега.Иронията е,че преди са ми се случвали по-хубави неща.Но не съм ги оценявала.Оценявам ги сега-от дистанцията на времето.Но тогава не разбирах колко благодарна трябва да съм за онова,което притежавах.Не разбирах и какво всъщност протежавах.Тази година имах няколко невероятно красиви моменти,които ще се опитам да съхраня колкото се може по-дълго,ще се опитам да останат в съзнанието ми не толкова като случки,колкото като начина,по който чувствах нещата тогава-не само себе си,а и света.Не искам да ги описвам точно,с подробности,защото имам чувството,че ако ги разкажа те ще загубят красотата си,ще станат просто някакви си преживявания,а за мен те са много повече.Първите две,които си спомням най-ярко са свързани с момчета-14 февруари ии..един ден в началото на лятото (спомням си датата,но не искам да я споделям)Тогава усещах с цялото си сърце,душа и съзнание щастието си.Усещах колко прекрасни са тези моменти и им се наслаждавах тогава-не мислех за миналото,нито за бъдещето;не мислех как те някога ще свършат,не мислех как всичко това ще остане в миналото,как един ден ще бъде просто спомен.Мислех само за това колко красив е животът;колко великолепна е природата,колко невероятен е начинът,по който се чувствам,колко вълшебно е всичко.Чувствах се жива в пълния смисъл на думата.И никога няма да забравя това усещане.
Запознах се с нови хора,които промениха начина ми на живот.Които ми показаха нови неща,нови усещания,нови емоции.Изключително много се радвам,че опознах Рей през тази 2005та година.За мен това е едно невероятно момиче,най-добрата ми приятелка,човекът на когото винаги мога да разчитам и вярвам и най-вече този,който аз самата никога няма да предам.Надявам се тя да го знае,да вярва в тези думи.Може би не съм била до нея,може би не съм била приятелката,която е трябвало да бъда-не знам.Но знам какво място заема тя в сърцето ми;знам,че не се замислих когато написах нейното име първо.Защото каквото и да става,през каквото и да минавам тя наистина е на първо място за мен,така беше тази година,а вярвам,че така ще бъде и през всички останали.Не знам как да го опиша.Идея си нямам.Явно не ми се отдава,не знам.Не знам,не знам,не знам.Просто го усещам.Надали мога да го изразя по начина,по който ми се иска.Дано тя разбира колко много я обичам.
Запознах се с Григо.Всъщност когато се запознахме не знаех,че ще обикна този човек толкова много.И най-вече,абсурдното е,че в деня на запознанството ни аз не го харесах.Това малко хора го знаят.Е вече не са малко.Виждате ли,дори тайни ви споделям..Това,което най-много ми се иска за новата година е да мога да му покажа колко държа на него,искам той да го знае,да ми вярва.Всичките ми преживявания с този човек ми показаха невероятно много неща за живота.Той ми показа невероятно много неща за живота.Нито една думичка,написана в някакъв глупав форум няма да е способна да опише начина,по който се чувствам в момента,начина,по който се чувствах преди 44 дни,начина,по който се чувствах лятото.Дали някога той ще осъзнае колко много значи за мен?!Всичката болка,всичко,всичко си струва.Щом е за него.Нещата,които ми е разказвал,никога няма да забравя нито една негова думичка,няма да забравя колко много ми помогна без да го осъзнава,защото ми помогна дори само с присъствието си,с песните,които пееше,с нещата,които говореше,с глупостите,които правеше.Няма да забравя онази вечер,когато ходехме по небето (той си знае за какво става въпрос..),няма да забравя когато си караше колелото във фонтана с топките в подлеза на НДК,или как се мъчехме да заспим на един купон в Хрис,когато Дън беше невероятно пиян и ни крещеше някакви глупости за лилави ботуши.Всъщност няма да забравя самия купон.Как го теглих от едната стая в другата,а той се беше хванал за някаква саксия,как се смеехме на песните на Дън,как ми дърпаше одеалото,как на сутринта с Хрис се мъчехме да му направим кафе и най-накрая тя направи някакъв боламач.Или пък малко след рождения ми ден..бяхме на паметника и изпращхме Ина.Нещата,които ми каза тогава.Още ги чувам.И му благодаря с цялото си сърце за всяка една от онези думички,защото и те ми помогнаха.Гримба,знам,че не вярваш много в думите.Съжалявам,че може би не съм действала достатъчно.Но се надявам да знаеш,че те обичам.Защото..иначе не си струва.Иначе нищо не си струва.Защото ако не съм успяла да ти покажа това,то значи не съм живяла пълноценно и значи всичко написано по-горе за това,че 2005та ми е била хубава година се обезсмисля.Обичам те.
Благодаря на всички,които ме научиха на нещо през тази година.Най-важните хора вече ги споменах.Нямам какво повече да кажа.Не знам как.Благодаря на човека от 14 февруари,че ми показа това,което вече споменах-мечтите не винаги са това,което ни трябва.Благодаря му,защото именно благодарение на него осъзнах,че в живота учат несъвършенствата и често пъти това,което се приближава до идеала е всъщност нещо твърде обикновенно.Благодаря и на още един човек,който вероятно никога няма да разбере колко много направи за мен.Няма да разбере какво изпитвам към него,няма и да го проумее,дори по някакъв начин да го узнае.И все пак се радвам,че го имаше в моя живот,защото без него нямаше да разбера много неща.Но спомените,които имам с него ще бъдат живи в мен.Макар да знам,че нови няма да има.

The future's in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change

Тази година беше и преход.Към едно друго аз.Към един друг свят.Към 2006та и това,което ме очаква там.
~И разбира се-You got to Lose to know how to Win.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Дън Сяопин
МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2005 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

2005

Колко е трудно да обобщиш една година, да направиш равносметка за една цяла година от живота си... Колко много неща, а в същото време колко малко от тях са наистина значими? Различен ли си? Ако да, доколко си се променил? Докато наистина съумееш да си отговориш на тези въпроси, вече е дошла пролетта... А сега можеш само да изреждаш думи, събития, знаци, символи и всички глупости, които ти дойдат на акъла. Точно това смятам и да направя, без да ми се сърди никой, защото в крайна сметка ще си го прочета само аз и може би още един двама души, които ме познават достатъчно...

2005та започна с разрушителен купон с най-добрите ми приятели, след който апартамента приличаше на скривалище на немски снайперист в обсадения Берлин. 2005та беше разрушителна... 2005та беше динамична година. Беше година на промени. Беше голямата депресия. Страданието и разбитите сърца. Край с приятелства, начало на приятелства и... Беше края на депресията. Беше началото на рок'н'рола, цинизма и нови идеи. 2005та беше творческа година. Фотография, секс, наркотици... Музика... Много музика, много рок, много емоции. Thievery Corporation и The Exploited в България. Колко много наркотици и секс...! И музика... Алкохол. Безсъние, безсъние, инсомния. Безпаметност. Емоции, болка, израстване, алкохол, филофосия и фотография. Политика и цинизъм, неадекватна история, объркан живот, красота, просветление, алкохол... Бог, екзистенциализъм, парадокс и още красота. Фотография, рок'н'рол и наркотици. Алкохол... Инсомния. Приспивателни. Алкохол. Приспивателни. Алкохол. Живот на ръба между философските просветления и абсолютната безперспективност. Фотография. Нощ, светкавица, моментна снимка на една усмивка и откровението, което те просветлява с херувимските си крила. Решение. Спокойствие... Най-накрая... Годината свърши, а аз най-накрая съм щастлив. Щастлив за пръв път от три години насам. Заради един човек, разбира се.

И само Григо, ако сега беше с нас, нямаше да има дори една липсваща част от моя пъзел на вътрешния мир.

Годината на Led Zeppelin... Това беше 2005та. Годината на Led Zeppelin...

2005та започна с разруха. Свърши с градеж. Това е толкова красиво.
2006та ще е годината на утвърждаването. Това е историческата логика.

Дано най-накрая намеря любовта.

P.S. 2005та също ще завърши с купон, със същите хора... Ще е забавно, ако купона е също толкова разрушителен, достоен като за 2005та.
Върнете се в началото
Predator-S
МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2005 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Не ми се впуска в дълги размишления...
Като цяло - едно твърде емоционална година.На големи промени.На много нови неща.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
Paranoia
МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2005 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: sitting on the beach with the sun in my eyes :]

годината започна брутално добре и завърши брутално тъжно.
година на промени, като ливърпул спечелиха КЕШ за първи път от 21 години - и тогава бях много хапи чапи.

видях ливърпул на живо, което също беше хубаво.

други значими събития в живота ми сякаш нямаше.. доблих се малко повече до екзестенциалзима и нещата с вторите шансове (и тяхната липса) започна да ми се избистря в главата.
за жалост.

и този форум е доказателство.
irina_bastily
МнениеПуснато на: Пет Дек 30, 2005 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Хогуортс

Ами през 2005г за мен беше както всички други години(почти всички) до сега!Ще я запомня с това че много израстнах и за това майка ми ми накупи куп нови дрехи!
МнениеПуснато на: Пет Дек 30, 2005 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Elodie Artour написа:
Всичките групи,които открих или за които чух

Върнете се в началото
Albus_Dambaldor
МнениеПуснато на: Пет Дек 30, 2005 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: по следите на смъртожадните

с излизането на Х.П 6
Върнете се в началото
Pr3D@70r
МнениеПуснато на: Съб Дек 31, 2005 1:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: В женскoто сърце

гххахаха
вие ................ нормал ???? Smile

аз пак се киефя на 2005 4е сам бил жив .............. 4е сам ди6ал и ял , спял и тъпял Smile
киефя се 4е сам оби4ал , 4е сам бил уб4ан

киефя се 4е ве4е неме грее за факти от сорта 4е сам написал оби4ам с у (по-горе) както на пове4ето от тука им пука
киефясе 4е сам бил 6тастлив
---- 4е сам бил с приятели
---- 4е сам бил с приятелки^^
БЕ ХОРА
киефете се на живота докато можете Cool

ps. киефя се = киефя се = 6те запомня^^
Das Ich
МнениеПуснато на: Нед Яну 01, 2006 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Berin, Berlin!

Така...Започвам с дългото(или не чак-толкова-дулгото) мнение....

Тази година беше тежка. Но също така беше и малоумно забавна! Много неща се случиха...Много гадни неща, за които не желая да си спомням, Но пък за тяхна сметка се случиха много хубави неща, поне за мен!!
Първо...

Троших си главата цяла година, като ходих на курсове, уроци и други гадни неща от тоя сорт....Бях 7-ми клас и бях като на тръни!
Накрая дойде изпита ми....Бла! Отначало се бях отчаял тотално^^ Бях си помислил, че ще се оцвъкам и ще направя възможно най-голямата излагация известна на цялото човечество...Е, за щастие, не се "оцвъках"! Изкарах си и 2-та изпира с много добри оценки!!! Успях да влезна в училището, което исках...То ми беше на 1-во място в списъка...И УСПЯХ ДА ВЛЯЗА ОЩЕ НА 1-ВО КЛАСИРАНЕ!

След това преживях едно....Шеметно лятоVery Happy
Бях на лагер с горен курс на новото ми училище...Естествено аз бях най-малкия там и ми беше малко депресирано, но пък с мен бяха 2 много добри приятелки, та поне имаше с кого да си говоря!^^
Беше диво! 10 дена без абсолютно никакъв контрол!!! Беше суперSmile))
После като се върнах....Ооо..Още на следващата сутрин родителите ми заминаха за черноморието!!! Аз останах почти сам в софияSmile Само с брат ми наоколо, който ходеше на работа и се прибираше само за да поспи малкоSmile)))
А после и той замина за море!
АЗ ОСТАНАХ САМ В СОФИЯ!XD
Това бяха 5-6 дена АБСОЛЮТНА СВОБОДА!!!!!!!!!!! Нямаше кой да ми каже каквото и да било!
Имаше малко порои, които помрачиха купона ми, но това бяха подробностиSmile)))

После.....Заочна есента...Отидох в новото си даскало на 15-т септември...Олелеее....Беше толкова подтискащо!XD Имаше един куп малки, които се виждаше, че влизат в училището с ненормално удоволствие!!! Аз се радвах, че съм приет в него. Радвах се, че бях там, но въпреки всичко не исках да влезна...Не исках да се запозная с дугите.Не исках нищо!
Но после се оказа, че класа ми е фраш с ненормални пингвини, на които аз адски много се кефя!! По-ненормален клас не сте виждали! А по-задружен клас от нас, надали може да съществува!!
(ОБИЧАМ СИ КЛАСА, за първи път о 8 години!!!!!!)
После започнах да уча немски много усилено....Сега малко си бъркам немския и английския, но отва е друга тема, на която ву е забранено да ми се смеетеXD!!
Но има няколко човека, които с изминаването на тази година започват да ми липсват все повече и повече... Crying or Very sad
Единият е близо....сравнително.....А другия човек е много далечSad(
В Нантуич(Англия) и Чикаго(САЩ) живеят двама много важни и ценни хора за мен!!! А с единия се разделих по малко....гаден начин...За което искренно съжалявам...Но той поне ще се върне през пролетната ваканцияSmile Докато другият много важен за мен човек...Тя е много ценна за мен! И аз много искам да я видя отново на живо...ЗАщото чатовете и писмата не са същите, като хубавия разговор....
Тези двама човека ми липсват многоSad Но поне зная, че там им е малко по-добре, отколкото в България....

Но....Тази година беше много , много, много тежка за мен. Но пък и беше много , много, много, много, много приятна!!!Най-малкото ми беше приятна, заради професионалния ми успех!!!!!Smile)

А ето....остават 15 минути от нея...И тя ще приключи...както 2000, 2001, 2002, 2003, 2004.....Сега към списъка се прибавя и 2005-та година!!!

На всички, пожелавам много успехи, много щастие, много любов и много сбъднати мечти! Нека всеки един блян се превърне в реалност за вас!!!

P.S. Ако в мнението ми са допуснати правописни(печатни) и/или смислови грешки-моля извинете ме! Много съм развълнуван, а не ми е до главата да поправям и да следя за грешки!!!!

ВЕСЕЛА 2006 ГОДИНА!!!!!!!!!!!

You have to find a girl, and convert her to punk!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Believer
МнениеПуснато на: Нед Яну 01, 2006 2:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Boulevard Of Broken Dreams.. Професия:Lost In The Underworld

Как е минала? Какво хубаво се е случило?- най- хубавото в целия ми живот- повярвах, че стига много да искаш и да вярваш- мечтите стават ралностSmile
Какви успехи са пожънати?- изпълних най- смелата си мечта( е и с доста чужда помощ Smile)
Кои неща ще запомните завинаги?- един човек, споменатата изпълнена мечта, срещата ми с някой хораSmile
Какви промени ви донесе тази година?- пораснах и разбрах, че все още съм дете, което не знае почти нищо за светаSmile, но и това, че най- важното нещо са истинските приятели Smile
Кои бяха най-радостните / най-тъжните моменти? - ми ставам банална, но момента, когато седях на спирката на връщане от тренировка, когато разбрах, че истински желаните неща стават реалностSmile, хммм..лятото в Турция Smile Smile..най- тъжните- ми тези от началото на учебната година, които се надявам да са вече миналоSmile
Или за какво съжалявате? Какво бихте правили / не бихте правили, ако можехте да изживеете 2005 отново? - за поведението ми към разни хора, но мисля, че това ми даде наистина важен урок Smile
На какво ви научи 2005 и какво очаквате като промяна през 2006? -очаквам да мисля по- оптимистично и да използвам нещата, на които 2005 ме научи Smile

И накрая като каква бихте определили своята 2005 година? (с една думичка)- преходна

And it's you when I look in the mirror
And it's you when I don't pick up the phone
Sometimes you can't make it on your own
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Невидимата
МнениеПуснато на: Сря Яну 04, 2006 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kÿuubi

Местожителство: Konoha

2005-та почна по не най-хубавия начин, който бих могла да си представя, и беше... хъм... болезнена в доста отношения. Но пък от друга страна се запознах с нови хора, намерих нови приятели и интереси и си извадих някои поуки... важни работи... Завърших 10-ти клас само с две четворки, прекарах читаво лято и започнах 11-ти клас с едно доста непукистко отношение, което ся, януари, ще ми създаде известни проблеми. Все пак се надявам 2006-та да е по-добра, а най-вече се надявам аз да си я направя такава.
potter maniak
МнениеПуснато на: Сря Яну 04, 2006 7:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Sofia

През 2005 прочетох почти цялата поредица с книги за ХП. Very Happy
Toblerone
МнениеПуснато на: Сря Яну 04, 2006 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: *Counting down the days 'till I will find you there…I don't care as long as I, I get there with you*

Мииии с това 4е се върнах за лятото в БГ,.....но само за 2 месеца Sad
Беше много хубаво...но за много кратко

You looked right through me, you were miles away

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 6:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

от архив
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov