Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 the^giirl^who^hate^you [представяне] « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2012 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

ами... може би една мишка. Rolling Eyes
от най-добрата ми приятелка е. Wink
и е преживяла много работи. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2012 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Хех, егати седмицата. Rolling Eyes
Нищо прекалено хубаво не стана и ми е някак гадно. Не, същност стана нещо яко, ама последиците са отвратителни. Confused
Таа.. сега е панаира във Видин и с татето ходим редовно.
В петък беше Васко Кеца. Very Happy Той отдавна не беше виждал сцена и подскачаше като козичка, милия, не съм сигурна как не припадна. Имаше две беквукалистки - сякаш излезли от клип на мадона преди 40 години, ама супер грозноватите някак. Видях ги зад сцената - намръщени и оплакващи се, а като излязоха с едни 24 каратови усмивки. И ми стана някак тъпо какво правят - без никакъв кеф, ама за пари. Обаче си е тяхна работа, щом искат да са намръщени стари кобри, нека да са намръщени стари кобри. Важото беше, че Васил пееше на синбек, но си личеше, че може. После даже слезе при публиката да се ръкува - и, да, може да се похваля, че ми стисна ръката. Very Happy
В събота пееше Диана експрес. Ъъъ, бяха доста стари и дори баща ми не ги позна. Very Happy Въпреки, че тогава май е бил на 12 или там някъде, когато те са били извесни. За тях не мога да кажа почти нищо, пропуснахме почти всичко, само последните две-три песни чух, но някак си не ме радваха особено много.
Във неделя дойде Тони Дачева. И на нея не съм фен, обаче пък имаше бая народ. Тя, не знам защо, реши да пее някакви сръбски песни, та повечето се отеглиха в близката бирария. Не я догледахме до край, не смятам и, че щях да издържа да я слушам, но пък чаках 5 минути[юхууу] да си взема палачинка с шоколад и банан. И беше мноооого вкусна. Ще накарам тати да ми направи някой път, да.
В понеделник цъфна Константин... Яко чалга... Пълно с цигани... Пълно с ускибани вежди и гримирани... мъже?!? Пфуу направо ми идеше да повърна като ги гледах. Но пък като отминаваше един от тях, го спънах и той падна в една локвичка от бира. Very Happy Беше доста пиян и явно не разбра какво е станало. Не го направих нарочно, обаче пък се посмях. От друга страна ми е жал на къде отива България или поне Северозападнала Бъргария...
Във вторник бяха Д2 и Дичо. Пяха даже и на rhcp една песен, обаче не съм сигурна коя беше, тъй като не чух, а и не съм им толкова голяма фенка, за да знам. С: Но ми хареса. После разкарвах баща ми поне 3 пъти, за да търси най-добрата ми приятелка, обаче нищо не излези и той склони да се обадим на майка и`, за да видим къде е. Та важното е, че се намерихме и се качихме на балерината или там както се казва, защото нея я беше бъз на центрофугата, щяла да повърне. Confused Та качихме се ние, обаче ни натресоха при едно момче та се разположихме момчето-аз-Карина до вратичката... Почти я смазахме заради центробежната сила, а мен понеже ми е жал, се хванах за желязото пред мен, набрах се на ръце и така докато се поукроти всичкото пищене и дадада, и не я смазахме, поне ве чак толкова много. После обаче ни въртяха на обратно, та се принудих да се набера и с крака на друго желязо... Но пък се накефих, а Кари заяви, че там няма да се качи отново или поне не и ако е в края. Very Happy
В сряда се натресе Камелия и на пук на всички, тази овца, пееше на живо. Обаче не я слушахме много, спряхме се на бирарията, при бившата комица и почти цялата и рода - мили и човени хора, много ги харесвам - нещо като Уизлитата са. Very Happy Взеха бира, аз почти изпих тая дето е на баща ми, той взе нова за него, благородно остявяйки другата за мен. C: После обаче трябваше да взема сокче за едно момиченце и ми се наложи да си завлека задника на другия край. И докато чаках някакво момче ми каза, че съм хубава, усмихна се и си тръгна. о.о Подозирам, че е от англия или поне живял там за малко - само англичаните могат да ти го кажат така спокойно, все едно сте стари познати. Или пък просто има родители, които са га възпитали добре или де да занм... :c Ох, защо няма повече такива момчета, защоооооооо. :C
В четвъртък са били антимовската духова музика - не ходихме на тях, но пък ядохме грозде. Very Happy
Днес очакваме Тони Димитрова. Ще видим какво ще направи, но предполажам, че ще бъде хубаво и на живо.

Та така, нищо интересно няма. Имам мускулна треска от онези непредвидени набирания, малко по високо самочувствие от онова момче и се натъпках с понички почти всеки ден. Открих фантастичната комбинация от шоколад и киви - номномном. Изглежда малко като сополи и шоколад върху поничките, но не съдете книгата по корицата - супер вкусното е. Very Happy Препорачвам ви да го пробвате някой път. С:
Тази година няма много чалга. Което някак ми харесва - дано нагодина пак да поканят Д2.
Утре закриват панаира ансамбъл "Българе". Май и тях ще пропъснем, дано поне ядем пържени картофки. Very Happy

никога не съм слушала нито метъл или рок, обаче започвам все повече и повече да се зарибявам... по linkin park o.o
а продължавам да слушам рап..
дали ще ме изкарат още по-голяма откачалка в училище?!?
хахахахаха, не ми пука.....

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

ЛИНКИН ПАРК СА СВИРИЛИ ВЪВ ВИДИН!!!!!
Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

Не бъзикам се Laughing (Но все пак, ако ще идват пиши. До Берлин не можах да ида, ама Видин ми е по - близко)

Любими техни песни?
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
linkin park във видин :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
е не е истина, как ти хрумна. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Лол, сега ми стана някак гадно, `щото няма да дойдат и няма да ги чуя и ми се иска да тегля майната на България, но само още няколко години, а може би и тогава няма да мога и даааа...
Confused

таа иначе любими песни:
lost in the echo, papercut иии може би one step closer.

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

one step closer им е една от най - от най великите
за papercut не се сещам, ама lost in the echo(от едноименния им нов албум) нещо не ми допадна толкова.

Вероятността да дойдат във Видин е милиони пъти по - голяма от тази да дойдат в Белослав (ти изобщо чувала ли си за Белослав.)
С един приятел (с който сме един от тримата фенове на линкин парк тук, които се къпем в море от чалга)
обсъждахме евентуален концерт, ама билетите щяха да излязат много солени Laughing Планирахме една поляна за площадка и щяхме да я чистим от боклуците (хартии, пластмаси и главата на онова нещо, чийто вид не можахме да определим, но прилича на кон).

Донякъде ти завиждам - аз не вярвам, че мога да пусна България, аз и във Варна се губя. Много съм завеян. Rolling Eyes Very Happy
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Изненада! - чувала съм за него даже съм минавала през него!!!!!!!! Very Happy

Иначе това да чистите и т.н. е било интересна идея. Вие хубаво ако го направите нали, обаче `айде докарайте и линкин парк, поне да има за какво да дойдем. Very Happy

Иначе и аз съм си отвеяна, обаче не се губя. Very Happy И то това да идеш извън Б-я, мисля, че е все тая дали си отвеян или не, `щото рано или късно все ще научиш как да не се губиш поне в квартала. ;д По-сложното е да намериш парите необходими за окончателното зае*аване на милата родина. Shocked Confused

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 Страница 5 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov