Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Двамата братя,Риддъл Томс и агент Куиръл (пародия и от мен) « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Ofell
МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 5:48 pm    Заглавие: Двамата братя,Риддъл Томс и агент Куиръл (пародия и от мен) Отговорете с цитат

Професор
Професор

В началото бяха четиримата четиримата създатели-Грифиндор,Хафълпаф,Рейвънклоу и Слидерин….
Но после техните зли клонинги окопираха властта и направиха Хогуартс един вечен музикален кастинг за звезда на хилядолетията,но никой не печелеше.
Изискванията бяха доста особени.
Трябваше да се измислят глупави песни,с безмислени текстове,изпълнени с безвкусни,грозни тоалети и изпяти възможно най-фалшиво.
Не се намери такъв,който да отговаря на всички изисквания. Дори Филч не успя да сбъдне детската си мечта да е известен.
Създателите бяха безсмъртни и понякога им доскучаваше сериозно. За да са по интересни смениха имената си-Грифинтор,
Хафългаф,Рейвънклозетлоу и Сополидерин.
Вече се бяха отчаяли,че никога няма да намерят идеалния човек,но жестоко се лъжеха…
В това време Хари Потър се опитваше да се съвземе от шока,че родителите му са живи и досега са се укривали в пътуващ цирк за да не плащат издръжка. Парите в банката бяха крадени и печелени от нелегален бизнес с любовни елексири и една специална пилешка супа,която можеше да умъртви всеки. Единствен Хари още като бебе я бе вкусил и освен,че остана невредим доста я хареса. Прочу се с това.
Превърна се в момчета,което оживе след пилешката супа на майка си. Дори Волдемор едва не бе умрял от нея преди години,но Белатрикс го спаси като му даде да диша лепило.
За Хари шока не свършваше с родителите му. Разбра,че има изгубен разнояйчен брат близнак и сега цялото семейство живееше заедно. Брат му нямаше име и техните решиха да измислят алтернативен вариант като вземат част от името на Хари.
Брат му вече се казваше –Хари Петър а той-Хитър Потър.
Хитър не харесваше брат си. Беше грозен,глупав и малко плешив,но успя да му отмъкне любимата Джини.
Сега двамата се разхождаха в един парк и Хитър ги гледаше гневно иззад храста. Ядоса се и изскочи с викове
-Какво правите,бе?!
-Ушим грънци-подигра се брат му
-Сериозно? Може ли да научите и мен?-съвсем сериозно запита Потър и плесна с ръце
-Разхождаме се тъпако!-скара се Джини-а ти ни пречиш!
-Но скъпа…с теб имахме планове,от кога забрави това?
-Откакто се появи брат ти,той е супер готин. И ще се съберем,това е съдбата ни.
-А ти какво правеше в храстите-запита Хари Петър
-Шпионирах ви!
-Да бе! Признай си,че пак си имал разстройство. Ще кажа на мама!
Братята се изгледаха на кръв и всички се прибраха в семейната къща. По радиото съобщаваха поредната новина за кастингите на „ Magic stress idol” …
И тогава на Хитър му хрумна да участва,така щеше да спечели Джини отново,тя щеше да се възхити връщайки се при него.
В къщата влетя Рон развълнуван и се развика:
-Мога да си пиша малкото име без грешки! Трите поредни години повтаряне на азбуката наистина направиха чудо!
-Супер!-изликува весело Хитър и халоса силно приятеля си с един тиган. Това беше поздрава им.
Лили и Джеймс се обърнаха към Хари Петър и Джини:
-Колко се сладки само,кога е годежа?
-Какво???-кресна ужасен Хитър-няма да стане това! Не може! Не давам!
-Джини мислех,че не можеше да паднеш по-ниско от това да ходиш с моя приятел,но ти надмина очакванията ми-ужаси се Рон
-Няма да се месите в живота ми. Обичам го и той мен,приемете го.
-Нееее-вряскаше Хитър побеснял а Рон се удари сам с тигана.
-Сине,престани…ставаш параноичен и дразнещ-обаде се баща му иззад вестника си.
-А братле и още нещо…всичките ти списания по куидич са в тоалетната. Нямаше хартия и…
Но Хитър не го слушаше в отиде бързо в кухнята при единствената си утеха-пилешката супа. Приготви си любимата паничка,гребна с черпака в тенджерата,но с ужас разбра,че е празна! Нямаше и една капка от супата. Беше толкова наранен и съсипан,че му се прииска да се самоубие ритуално,но Рон го успокои с думите
-Нека да разследваме случая. Познавам едни добри детективи. Дори най-добрите на света- доктор Риддъл Томс и агент Куиръл.
След малко се магипортираха до един мъгълски частен паркинг и плахо се огледаха. В една кабинка седеше млад мъж с черно сако и монокъл и размишляваше. До него беше застанал странен човек с нещо като чалма на главата.
-Как мислите,сър…какво се е случило с колата ,която беше тук преди малко?-запита Куиръл
-Елементарно,Куиръл…собствениците са си тръгнали с нея. Видях ги,но за забравиха да ми дадат бакшиш. Ще ги пипнем,спокойно.- рече Риддъл делово и забеляза Хитър и Рон
-О ,небеса,какво правите тук? Опасно е,паркинга е охраняем.
-Идвам с молба за помощ. Някой е отраднал любимата ми пилешка супа,която умъртвяваше всички други. Но явно има още един неуязвим като мен.
-Познавам ви деца-засмя се Риддъл и прошепна-това съм аз, Волдемор!
-Еха-възхити се Рон-изглеждаш доста нормално. А тоя с теб кой е?
-Агент Куиръл-представи се мъжът-дясната ръка на Лорда,другото му аз,вторият му мозък. Харесва ли ви чалмата ми?
-Ама това е хавлия-възмути се Хари,но агента му направи знак,да си мълчи.
Волдемор и агента отидоха тихо в къщата на Потърови и претърсиха всичко,направиха няколко анализа и най-сетне стигнаха до заключение.
Риддъл тъжно каза:
-Изядена е. Имаш предател в дома си. И супата не го е убила. Съжалявам,Хитър. Скоро ще разкрия всичко,но сега трябва да се готвя за кастингите.
-О,и аз ще участвам!
-Успех тогава. Битката ще е жестока.

Сватбата на Хари Петър и Джини беше чудесна,дори Белатрикс и Снейп бяха така плачейки от радост. В градината танцуваха брейк диви домашни духчета а Филч им дирижираше с пластмасове пръчка със звездичка.
Свещенника произнесе ясно и отчетливо:
-Ако има някой против този съюз да го каже сега,или да замълчи завинаги…
В този момент едно от дърветата в градината се строполи на земята и се появи една доста интересна банда: Хагрид с резачка в ръка,Хърмаяния изстрелваща значки за СМРАД с арбалет,Рон гордо държейки перо, Дъдли,Риддъл Томс с обичайния си монокъл и черна шапка,агент Куиръл и Хитър с котката с кодове име „Разкарай се”.
Бандата победоносно и сверепо пристъпи напред предвождана от Риддъл,който запали лулата си и се усмихна спокойно.
-Какво прави Дъдли тук?-изуми се Джини-нямаме толкова храна!
-Какво?-ядоса се момчето-тогава ще изям всичко,което ми падне!
-Чуйте всички,идиоти такива! Някой е изял безценнта ми пилешка супа от мама. Онази,която бе ядлива само за мен! Няма да има сватба,докато не се разбере кой е.
-ФБР! Не мърдайте,ще ви разпитаме-извика сериозно Риддъл и сбърчи чело
Лили Потър едва не припадна от ужас. Кой бе способен да изяде супата на любимото й,смотано,глупаво,но чудесно момченце?
Разпита премина,но извършителя така и не се откри. Риддъл обеща да го открие,но след кастингите и замина да се приготвя.
След няколко дни Голямата зала бе пълна с луди фенове и участници.
Белатрикс бе на първия ред с голяма табела с надпис : „ Обичам те, Волди,ще се справиш…любов моя!”
-Ха ами ако наистина е влюбена в мен?-запита се Лорда надничайки зад кулисите-едва ли,просто е любезна,
Лорда бе облечен с черен костюм с роза отпред а на сцената бяха приготвили за него роял и малко подиумче за неговия хор.
Хари се беше пременил с идежди от пера и жълтици,за шапка нахлупи едно продънено котле и се гримира със сажди и брокат. Искаше да е ексцентричен,дързък,да шокира…само в името на своята Джини.
Журито беше в готовност и феновете на Хари и Волдемор бяха по равно. Само Драко Малфой се местеше ту в едната част на публиката,ту в другата.
Винаги бе такъв-раздвовен между доброто и злото.
Първи на сцената излезе Лорда и феновете му ревната от възторг. Само Драко първо му се възхити,после го освирка.
-Обичам те,Волди-изписка Бела и заедно с останалите смъртожадни стана и отиде на сцената заставайки на малкото подиумче.
Волдемор се настана на рояла и запя с дрезвав глас:

If you hate it like I hate it
And you feel what I feel inside
If you want it like I want it
Then baby let's kill tonight
If you feel it, say hell hate
хорът:(hell hate)
Say I’ll kill you
(I kill you)
Say ill kill you
(I kill you)
This is love, this is love, this is love

This is love for revenge
Steal it in the streets
Love for the drama, no song is cheap
The dope crusader, funky terminator
I created me a killer just so we could kill it later
And the wait up evil is knocking
Got me feeling, alright, cause the horkruxes
got me walking on a steeler
I got a rocket full of blood, mami's just gold
I fill it up and love it, and then I watch it explode

Yeah baby…yeah baby

If you hate it like I hate it
And you feel what I feel inside
If you want it like I want it
Then baby let's kill tonight
If you feel it, say hell hate
Хорът:(hell hate)
Say I’ll kill you
(I kill you)
Say ill kill you
(I kill you)

[Belatrix]
This is love,this is hate,so kiss me Voldy…I can’t wait!

-Ама това го няам в сценария-възмути се публиката от Бела
-Е айде,така е по-интересно-махна с ръка нехайно Риддъл
-Ама текста има буквално значение! Не разбираш лиии-разрева се Бела
-После ще с лафим,сега сме на концерт-заяви Лорда и отново запя:
My mama told me when I was young
We are all born evil creeps
She rolled my hair and put my black make up on In the glass of her boudoir
There's nothin' wrong with lovin' who you are She said, 'cause He made you greatest, babe
So start to study black magic,boy and you you'll go far

I'm creep in my way 'Cause Mom make a mistake I'm on the whrong track, baby I was born this way

Don't hide yourself in regret Just hate yourself and you're set I'm on the whrong track, baby I was born this way, born this way

Don't be a cool, just be a creep Don't be a cool, just be a creep Don't be a cool, just be a creep Don't be….

Give yourself darkness and kill your friends Stupid kid, rejoice of lie In the religion of the goodness I must be myself, respect my evil plans

The evil madness is not a sin,believe me im sure in this
I love my brian,I love this song and
Avada Kedavra idiots!

I'm creep in my way 'Cause Mom make a mistake I'm on the whrong track, baby I was born this way

Залата го аллодита бурно и след малко на сцената излезе Хитър Потър с костюма си и се поклони. След което,се качи на някаква гигантска пача и извика:
-Ето ме и мен! Викайте ми Потли-Мотли!
И заспя с толкова ужасен глас,че всички се опулиха,но после пак изракопляскаха.

Oh, caught in a bad horkruxe Oh, caught in a bad horkruxe
Rah, rah, ah, ah, ah Roma, roma, ma Potter, ooh, la, la i Want your bad Horkruxe
I want your ugly, you’re perfect than me
Inside my mind is born big jealousy
Lets started war,war,war,lets started war
I want you creep face, its so pretty and shine
I want your power it must to be mine
Lets started war,war,war,lets started war
You know that im stupid,you know that im boring I want only one, one horkruxe

I want your hate, and I want your revenge You and me could make a bad horkruxe

I want your hate, and all your hate is revenge You and me could make a bad horkruxe
Oooooh, caught in a bad horkruxe

I want your hate, and I want your revenge I want your hate but I hope will be friends
J'ai ton amour et je veux ton revenge J'ai ton amour, But I hope will be friends

But I hope will be friends
(Oh, caught in a bad horkruxe) I hope will be friends

Rah, rah, ah, ah, ah Roma, roma, ma Potter, ooh, la, la i Want your bad Horkruxe

Залата се оживи и стресира едновременно и момчето пое дълбоко въздух запявайки и втората си песен:

I wanna hold em like they do in Azkaban Plays
Confused em,make em stupid idiots,baby do you witht me?
Luck and intuition savе my life from the start
But after Cho,Romilda and Ginny broke my heart
Oh,Oh,oh Im feeling cold, and bad than Voldemort

Can't read my, can't read my No you can't read my Potter face (He's got to love nobody) Can't read my, can't read my No you can't read my Potter face (he's got to love nobody)
P-p-p-potter face, p-p-potter face (Mum mum mum mah) P-p-p-potter face, p-p-potter face (Mum mum mum mah)

I wanna be a evil hero but all people love me now
I try to be a greatest killer but I don’t know how
Ron and Hermione tell me “your so funny guy.
They don’t believe in my dark side and I want to cry.

Can't read my, can't read my No you can't read my Potter face (He's got to love nobody) Can't read my, can't read my No you can't read my Potter face (he's got to love nobody)
P-p-p-potter face, p-p-potter face …Mum mum mum

Журито беше в истински,див и луд възторг както никога до сега и измагъода сребърна конфети,които се изсипаха над младия талант.
-Вие сте първия и единствен победител откакто това шоу съществува! Бяхте гениален…никога не сме чували по-ужасно,фалшиво и безсвкусно изпълнени с отблъскваща визия! Вие сте новия Magic Stress Idol…
Всички избухнаха във викове и ръкопляскаха като Драко от време на време мяташе по някои изгнил домат към Хитър,после пак го аплодираше. Другите го зяпнаха странно:
-Какво? Раздвоен съм!
Волдемор прие загубата достойно като получи утешителни награди гумено пате и наколенки на доктор Ливайн. После се върна към случая със супата и разбра всичко. Съобщи ужасната новина на Хитър.
-Как е възможно Джини да е способна на тов???
Момчето бясно влетя в къщата и видя,че момичето се целува с брат му. Той ги прекъсна и й каза,че знае всичко.
-Как можа! Сега за наказание ще бъдещ затворена в тъмница като ще можеш да гледаш само турски сериали,’’Здрач’’ и цели затвор ще е украсен с плакати на Едудард,който ти намига.
Тя се стресна и пребледня и хукна да бяга,но Риддъл й препречи пътя и я хвана.
-Том,не сме ли си чатили с теб преди?-запита тя с мила усмивка и надежда
-Може би,но това няма да те спаси от изгнанието. Хагрид,Рон, Хърмаяни…пригответе филмите и плакатите!
-Нееее-изпищя Джини,но те я повлякоха към тъмницата и тя разбра,че спасение за нея няма да има никога…
МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2012 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: ~On the moon~

Confused

mims_potter написа:

Ако всички ние в тоя форум сме твоите Кракодържатели, не бихме те отрязали. Може и да си сбръчкан, напукан и миризлив крак, но си нашият сбръчкан, напукан и миризлив крак.

Не преяждай.Има хора,които нямат какво да ядат.
Потърмания е реалния живот.Всичко останало е илюзия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2012 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

като за женски хумор си е добре. Rolling Eyes
МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2012 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Сори, но след първите пет изречения получих рак Sad
МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2012 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Хаха щях да се учудя ако някой се беше изказал положителноVery Happy
МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2012 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

the^giirl^who^hate^you написа:
като за женски хумор си е добре. Rolling Eyes

Иве голяма си феминистка Laughing

Офел мнението ми не цели да те обиди или да те подтикне да спреш да пишеш!

Видях, че в името на темата фигурира Куиръл и я отворих с нетърпение, но не ми хареса особено. Rolling Eyes
Прекалено е нелепо.

Някои шеги имаха потенциал да са смешни, но извън контекста - като онова с лопатата, с която се биеха за поздрав Хари и Рон.
Онова с песните накрая беше вече.. Sad

Хареса ми двойнствеността на Драко, който постоянно прескачаше между двата лагера. Wink
Също така и момента, в който се опита да вмъкнеш нещо като Шерлок Холмс мотив(този герой ми е слабост и тука се зачетох сериозно), но пак не ти се получи.Беше недовършено.

Виж Дневника на Хари Потър. Това е една образцова пародия(ако мога така да се изразя). Кратичко е за жалост, но шегите са на ниво.

Ще се радвам да публикуваш разказ в темата ми за Куиръл, но се постарай повече.
Правиш впечатление на качествен човек от мненията ти във форума, зачетох се и в първия фик, който публикува и забелязах, че имаш заложби и си личи, че пишеш с удоволствие. Героите ти бяха добре изградени, но като цяло концепцията ти не ми хареса и останах на първа глава.

Другите ти два фика имам намерение да прочета, когато имам време.(Може и да ти напиша някой дълъг коментар,защото обичам да пиша такива.)

Пак повтарям, когато отново постнеш нещо преди това го изпипай, защото имаш потенциал. Помисли обаче за добрия вирош, на когото стискаме палци да оздравее, този път тумора може да е доброкачествен, но следващия път ще го довършиш!
Shocked
Ofell
МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2012 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Много изчерпателно мнениеSmile Благодаря за което. А за кой фик става дума? 1вия е Almost Ordinary.
А относно Вирош-надявам се да оживее след другите ми фиковеVery Happy
МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2012 3:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Стискайте ми палци, май ще прескоча трапа Laughing А съм чел отгоре твои неща, не са лоши :д Хем не съм фен на фенфикове Smile
МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2012 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Радвам се,че все пак има добри отвизи за фиковете миSmile напоследък не пиша често,но обмислям нови сюжетиVery Happy(по-нормалниVery Happy)
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov