Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Какво бихте променили? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
ron12345
МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

нищо
Blue_Dragon
МнениеПуснато на: Пон Яну 23, 2012 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

1_Half_Blood_Prince написа:
Е, казвате, че щяхте да оставите половината от мъртвите герои живи ! Мислите ли, че така книгите щяха да са по-вълнуващи от колкото сега ??? Мислите ли, че като книгите минаваха като по мед и масло щяхя да ни трогнат повече отколкото сега !?! Е, аз не мисла така ! Аз щях да променя само едно нещо - Бих дал шанс на Снейп да докаже истинската си самоличност и да влезе в качеството си на добър герой за по-дълго време !!! Smile Smile

Много съм съгласна с това мнение, почти напълно съвпада с моето, само е с едно изключение - НИКОГА НЕ БИХ УБИЛА ЕДИН ОТ БЛИЗНАЦИТЕ!!!!! Все си мисля какво ще стане после с Джордж, с тяхната шегобийница и всичко... Беше много гадно от страна на Роулинг да ги раздели. Или двамата мъртви, или и двамата живи...така мисля. И здравейте всички във форума, това е първият ми пост Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Milena S.
МнениеПуснато на: Нед Авг 05, 2012 1:29 pm    Заглавие: Aко ти беше автор/ка на книгите, какво би променил/а? Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: София.

Бих променила така , че Ремус , Тонкс ( Нимфадора ) и Фред да не умират , защото те са от главните герои и много ги харесва и тримата ! Turn Turn Turn
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Страница 12 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov