Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Представяне: Хари Потър лексикон « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Вто Мар 13, 2012 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

1. Име - Ивета
2. Възраст - 14
3. Град - Видин
4. Потребителско име в Pottermore - HollyUnicorn354
5. Дом в Pottermore - слидерин yeah Cool
6. Как намери книгата? - интернет
7. Какво беше нещото, което те направи фен? - книгата -.-
8. Как откри Потър Мания? - интернет Very Happy
9. Коя е любимата ти част от "Хари Потър"? - ХПиЗоА
10. Кои са любимите ти герои? - Белатрикс и Сириус
11. Кои са любимите ти заклинания? - Сектумсемпра, Круцио и Империус
12. Кои са любимите ти отвари? - `Лекарство на живата смърт`
13. Кои са любимите ти учебни предмети? Трансфигурация и Черни и изкуства, което от друга страна е глупаво, защото не се учи в Хогуартс. Very Happy
14. Най-най-най-любимият ти цитат е? - Шпионирах заради вас, лъжех заради вас, излагах се на смъртна опасност заради вас.
15. Кой е най-добрият филм по "Хари Потър"? - ХПиНП
16. Кой ти е любимият актьор от филмите? - Helena Bonham Carter
17. Кое е най-важното нещо, свързано с "Хари Потър" според теб? - магията Wink
18. Няма да забравиш Хари Потър най-вече защото...? - Защото ме впечатли, защото вече няколко години тръпнех в очакване да пристигне книгата за 1 седмица, а я четях за по-малко от 1 ден, защото отворех ли тези страници пропадах в този перфектен свят. И най-вече защото една сутрин отворих страниците на тази книга недоверчиво, а до края на вечерта я бях прочела.
19. Кажи нещо на читателите за финал. - Въображението е всичко, което имаме. Изгубим ли го - оставаме само с нищо.

Последната промяна е направена от the^giirl^who^hate^you на Чет Юли 19, 2012 12:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krusteva.1962
МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2012 11:40 pm    Заглавие: Re: Представяне: Хари Потър лексикон Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

1. Име (ако сте под 13 години не отговаряйте!) - Диана
2. Възраст (ако сте под 13 години не отговаряйте!) - много скоро ще направя половин век Smile
3. Град (ако сте под 13 години не отговаряйте!) - Русе
4. Потребителско име в Pottermore (ако сте под 13 години не отговаряйте!) - VineProphecy25
5. Дом в Pottermore - Рейвънклоу

6. Как намери книгата? Мисля че тя ме намери Smile Работех в книжарница, когато започнаха да ги издават на бг. Отначало не й обърнах внимание, защото смятах че съм надраснала възрастта на детските книжки.Но когато се намеси църквата с нелепите си обвинения , реших да погледна за какво става въпрос. И така до днес Smile
7. Какво беше нещото, което те направи фен? - Нямам спомен за нещо конкретно. При мен се получи много странно. Аз нямах книгите( в смисъл , не съм си ги купувала - прочитах я за ден-два в магазина и после я продавах) Не бях гледала нито един от филмите , нямах компютър и не бях чувала за ПМ.И така беше докато излезе Огнения бокал. Още преди да я прочета до края бях решила ,че искам да ги имам . Купих си ги накуп от ФК до ОБ и започна едно препрочитане... Някъде там , в този период станах наистина фен.
8. Как откри Потър Мания? ПМ открих веднага щом си купихме компютъра. Но не се регистрирах веднага. доста време само влизах да разглеждам и да чета. Тогава за пръв път разбрах че имало такова нещо като фен-фик. Smile

9. Коя е любимата ти част от "Хари Потър"? Ордена на Феникса , но добре че не питаш защо , защото много ми е трудно да отговоря.
10. Кои са любимите ти герои? - Хари и Дъмбълдор
11. Кои са любимите ти заклинания? - Експекто патронум
12. Кои са любимите ти отвари? - Веритасерум
13. Кои са любимите ти учебни предмети? - Летене Smile
14. Най-най-най-любимият ти цитат е? (само един!) " За добре организирания ум, смъртта е просто следващото приключение."

15. Кой е най-добрият филм по "Хари Потър"?- Като фен на книгите , не одобрявам много свободните съчинения , които си правят сценаристите и режисьорите, но НЕ харесвам Ордена на феникса и Нечистокръвния принц , всички останали си ги гледам с удоволствие.
16. Кой ти е любимият актьор от филмите? Нямам.

17. Кое е най-важното нещо, свързано с "Хари Потър" според теб? - Както и друг път съм казвала, ХП ми помогна да преодолея един много критичен етап от живота ми. Това в личен план , а ако трябва да се погледне по- глобално , мисля че всепризнат е факта, че книгите на Дж.Р. накараха милиони деца да посегнат към тях. А това вече значи много Smile
18. Няма да забравиш Хари Потър най-вече защото...? - Защото не искам.

19. Кажи нещо на читателите за финал.[/quote] - Много от младите фенове казват ,че Хари Потър е велика книга, но повечето от тях не са и чели нещо друго. Искам да им кажа да продължават, да четат и други книги и тогава наистина ще разберат , че Хари Потър е велика книга Smile
Върнете се в началото
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2012 3:15 am    Заглавие: Re: Представяне: Хари Потър лексикон Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: the Burrow

1. Име (ако сте под 13 години не отговаряйте!) Мария
2. Възраст (ако сте под 13 години не отговаряйте!) 17
3. Град (ако сте под 13 години не отговаряйте!) Кърджали
4. Потребителско име в Pottermore (ако сте под 13 години не отговаряйте!) SilverPumpkin87.. май ;д
5. Дом в Pottermore хафълпаф -.-

6. Как намери книгата? Бях втори клас и си празнувах седмия рожден ден в една сладкарница, и някой ми беше подарил лексикон, такъв направен, и аз го давах на всички да го попълват, и всички пишеха, че любимата им книга била Хари Потър (май просто щото го рекламираха всеки месец в УИЧ и звучеше като нещо яко, съмнявам се някой да я беше чел тогава.. бяхме на седем). И аз щото си бях малко инат дете, и казах, че тая книга няма ПЪК да я прочета, дето всички толкова я хвалят. Да, ама братовчедка ми, която е доста по-голяма и се виждаме много рядко, решила да ми я купи за Коледа. И щото нали празнувахме на село, и на мен ми беше много скучно, а и си бях малко книжен плъх, седнах си на масата и... общо взето изкарах Коледата с една ръка и нос в книгата. Останалото, както казват, е история.
И между другото все още не притежавам четвърта, пета и шеста книга. Да.

7. Какво беше нещото, което те направи фен? Имах една приятелка като малка, Благородна се казваше, с която търсехме знаци, че Хари Потър съществува ;д и на едно дърво пред нашта къща самата кора на едно място беше така оформена, че се получаваше мълния. И една друга приятелка, Криси, която искаше да бъде приета в нашта секта, обясняваше как била прочела в интернет, че това дърво Хари Потър го бил посял, за да го намерим и сме някви избрани и такива приказки. Та тогава беше една страшна мания, докато не подочухме по някоя телевизия някаква новина, не помня вече каква, която направо ни разби вярата на парченца. Смисъл, ние си знаехме, че Роулинг е писала книгите, ама си мислехме, че е магьосница под прикритие и такива неща; и знаехме, че децата във филмите не са Хари, Рон и Хърмаяни, ама си мислехме, че е нещо от сорта на ситуацията "дядо Коледа съществува, ама тоя чичко в мола само му помага". Обаче тогава разбрахме и нещо манията поутихна за няколко години, макар че и двете продължихме да четем и препрочитаме книгите, ама така и не се видяхме повече, и до днес не знам какво се случва с това момиче и дали изобщо още живее в града. Да, и после, като наближи излизането на шестата книга, с една друга приятелка намерихме един рп форум, оттам почнаха едни разговори за Хари Потър от сутрин до.. следобед в училище и после по телефона, и така, и така, и така.

8. Как откри Потър Мания? не помня. беше отдавна, даже нямах компютър, беше в интернет зала. ;д

9. Коя е любимата ти част от "Хари Потър"? ох. "Орденът", мисля. наскоро ги препрочитах и тя ми беше най-неоставящасе ;дд
10. Кои са любимите ти герои? О, не мога. ;д Хари, Хърмаяни, Невил, Дийн, Шеймъс, повечето от ВОДА, повечето от Ордена, някои учители, Мародерите, семейство Уизли.. не в такъв ред ;д ;д ;д
11. Кои са любимите ти заклинания? а сега де. онези домакинските биха ми били в такава услуга.. <3
12. Кои са любимите ти отвари? Феликс Фелицис <333
13. Кои са любимите ти учебни предмети? ЗсЧИ, Трансфигурация, Отвари, Вълшебство
14. Най-най-най-любимият ти цитат е? (само един!) "Ще дойда при вас, когато адът замръзне! ВОЙНСТВОТО НА ДЪМБЪЛДОР!" просто може да ме накара да рева, да подскачам и да пляскам в същото време всеки.път.

15. Кой е най-добрият филм по "Хари Потър"? много ми харесва последния, ама май просто щото го гледах с нагласата, че ще е ужасен, а той не беше ;д не знам иначе. пети и шести не ме кефят особено.
16. Кой ти е любимият актьор от филмите? Хелена Бонъм-Картър. Алън Рикман. (карат ме да се чудя къде е Джони Деп, лол) Маги Смит. Рупърт. Ричард Харис. Шон Бигърстаф (сори, трябва да се изфукам - виждала съм го на сцена! и е прек-ра-сен! <3). Ема е секси ;д

17. Кое е най-важното нещо, свързано с "Хари Потър" според теб? честно, всичко е свързано с Хари Потър. сериозно. идва момент, в който можеш да направиш препратка към Хари Потър в абсолютно всяка част от живота си ;д
18. Няма да забравиш Хари Потър най-вече защото...? защото общо взето целия ми съзнателен живот до сега е свързан толкова неразривно с него, че съм плакала повече за смъртта на героите, отколкото за тази на роднини. колкото и да е ужасно.

19. Кажи нещо на читателите за финал. не губете магията, страхотни сте.

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov