Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Първият том от поредицата за Волдемор ще излезе през 2013 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 11:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Хахаха, Валчеев.
v@l_43ev15
МнениеПуснато на: Вто Апр 03, 2012 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Хахаахааа Мешооооо Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 1:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Уау, ти си наистина много заздрачен...

Наричам те Вълчеев, защото в цялата си здрачанскокифленост си написал името си грешно - след "3" си сложил едно излишно "е".
Изобщо, в предишните си заяждания, не коментирам избора ти на потребителско име, което повече подхожда на 15 годишно момиче - използването на специални символи и числа, добавянето на възрастта накрая и тн.
За "а"-то е името ти се подигравам просто за да стане ясно, че е подигравка. Ако напиша просто "Вълчеев", ще изглежда сякаш без да искам съм задържал "е" по-дълго. "Валчеев" дава ясно да се разбере, че е подигравка, щом дори ти, при цялата си плиткоумност и простодушие, си успял да го разбереш.

Толкова за моето заяждане. Нека видим кой е най-остроумният начин, който си успял да измислиш, за да ми отговориш.
Добавил си гласни и си сменил едно "и" с "е". Защо со го направил, каква е целта ти и какви са основанията ти за да го направиш, това няма как да се разбере.
Ти си като един малоумник, за когото най-добрия начин да се наложи е да се разкрещи, за да бъде чут. Ти си идеалното доказателство за едната ми теория за мъжките здрачанки - не може да съществува здрачанин, който да не е пълен идиот.
За да докажа втората теория обаче, ще трябва да проверя дали си бръснеш краката.

Какво, обидих ли те, като казах, че леля Стефка е мъж? Или се разочарова, защото си повярвал в началото и си се зарадвал, че най-после ще можеш да се омъжиш за него?
gesh
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Аз не разбирам за какво се заядате след като темата няма нищо общо със здрач или нещо извън ХП.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Иди се оплачи на Андрей.
Теодито
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moondust

Местожителство: Варна

Подяволите -.- Защо е шега ;( За момент отново усетих онова надигащо се вълнение, с което се редях на опашка за 4-та книга ... оф ;(

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Нова книга ще има, както сигурно знаеш, но няма да е свързана с Хари Потър. Роулинг каза, че няма да има повече романи за света на мягьосниците, но не се е отказала от него и ако са ти интересни някакви нови факти за героите може да четеш Потърмор - от този месец го пускат официално. А когато свърши това, сигурно ще има още нещо.
Роулинг няма да предаде книгата си, като напише продължение, но ще продължи да радва феновете си, като им показва, че не ги е забравила.
И същевременно ще развива писателската си кариера в някаква друга насока.
Аз се вълнувам за новата книга почти толкова, колкото ако беше част от света на Хари Потър.
v@l_43ev15
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 11:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Уау, ти си наистина много заздрачен...

Наричам те Вълчеев, защото в цялата си здрачанскокифленост си написал името си грешно - след "3" си сложил едно излишно "е".
Изобщо, в предишните си заяждания, не коментирам избора ти на потребителско име, което повече подхожда на 15 годишно момиче - използването на специални символи и числа, добавянето на възрастта накрая и тн.
За "а"-то е името ти се подигравам просто за да стане ясно, че е подигравка. Ако напиша просто "Вълчеев", ще изглежда сякаш без да искам съм задържал "е" по-дълго. "Валчеев" дава ясно да се разбере, че е подигравка, щом дори ти, при цялата си плиткоумност и простодушие, си успял да го разбереш.

Толкова за моето заяждане. Нека видим кой е най-остроумният начин, който си успял да измислиш, за да ми отговориш.
Добавил си гласни и си сменил едно "и" с "е". Защо со го направил, каква е целта ти и какви са основанията ти за да го направиш, това няма как да се разбере.
Ти си като един малоумник, за когото най-добрия начин да се наложи е да се разкрещи, за да бъде чут. Ти си идеалното доказателство за едната ми теория за мъжките здрачанки - не може да съществува здрачанин, който да не е пълен идиот.
За да докажа втората теория обаче, ще трябва да проверя дали си бръснеш краката.

Какво, обидих ли те, като казах, че леля Стефка е мъж? Или се разочарова, защото си повярвал в началото и си се зарадвал, че най-после ще можеш да се омъжиш за него?

Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Мале 2 минути съм се смял на поста ти. Скоро не съм чел нещо по-забавно в нета честно. Първо ако направиш кратка справка ще установиш, че профила ми е от преди няколко години, когато за учудване съм бил на 15, а ако още малко се поровиш ще установиш, че тогава Здрач мания нямаше. Второ не знам дали си запознат но според номенклатурата на латиница буквата ъ се замества с а. Трето и по важно за етата без да искам съм натиснал един бутон повече, но както казах беше отдавна... И само за твое сведение не си бръсна краката ако това по някакъв начин помага на теорията ти Wink И между другото къде по-точно съм "крещял" че нещо тая част ми се губи...

P.S. Интересно как с мен за ника ми се зяжда човек със супер оригиналния и зрял ник Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
v@l_43ev15
МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2012 11:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

А колкото до Стефани не съм се вързал просто шегата ти беше толкова плоска тъпа и зле скорена, че се чудя кой болен мозък би седял и да измисля подобни нелепици.
Върнете се в началото
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2012 6:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

v@l_43ev15 написа:
Интересно как с мен за ника ми се зяжда човек със супер оригиналния и зрял ник Smile

Че какво против имаш?
Ако бях написал Mе_sh60 тогава можеше да се заяждаш, защото е много тъпо някой да обърка собственото си име. Ама аз не съм.

v@l_43ev15 написа:
профила ми е от преди няколко години, когато за учудване съм бил на 15

Няма какво толкова да се учудваш.
Лично мен повече ме озадачава не че си бил на тази възраст, ами че си очаквал да си останеш на толкова години и си си добавил възрастта в (сгрешеното) име.

v@l_43ev15 написа:
тогава Здрач мания нямаше

Да си здрачанин не означава само че си чел бълвоча на леля Стефка. Всъщност ти си чел бълвоча на лелката, защото си здрачанин, а не обратното.
Да си здрачанин означава да си глупав, повърхностен, ограничен, емоционално беден и сексуално неориентиран.

v@l_43ev15 написа:
за етата без да искам съм натиснал един бутон повече, но както казах беше отдавна...

Да бе, разбрах. Когато още не си си знаел името.

v@l_43ev15 написа:
А колкото до Стефани не съм се вързал просто шегата ти беше толкова плоска тъпа и зле скорена, че се чудя кой болен мозък би седял и да измисля подобни нелепици.

Не обобщавай, дай конкретни примери от текста. Защо смяташ, че шегата ми е била "плоска тъпа" и "зле скорена"?

(уау, това сигурно е най-дългият пост писан в ПМ от началото на годината!)
gesh
МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2012 6:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Оф, чудя се защо отключих темата след като някой вече я беше заключил.

Тоя форум преживя достатъчно напоследък. Не искам повече подобни спорове. В която и да е зона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gesh
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 4:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Dafuq, кой е преместил темата в кошчето?!?
Първоаприлската шега си я биваше!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov