Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 Имаме да кажем нещо... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2007 12:11 am    Заглавие: Имаме да кажем нещо... Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Правилата за писане на фикове накратко:

1. Пускане на фик, разказ, превод или РП - след като го направите просто пуснете едно кратичко резюме ей тук

2. Писането на коментари - съобразихме се с народа и ви оставихме да пишете коментари на воля... обаче - въздържайте се от най - елементарния флууд - пост само с емотиконка или цитат и отдолу "съгласен съм". След като фикът бъде завършен, темата за коментари се оставя една седмица за финални аплаузи, след което се изтрива.

3. Всеки юзър има право на колкото иска мнения в една тема (смислени, разбира се, а не чист флууд!), които ако може да не са непосредствено едно след друго (нали знате бутончето "промени" в горния десен ъгъл на поста)

4. Шрифт (правило с препоръчителен характер) - пускайте фиковете без болд, италик и в основен цвят, че да не затормозява очите, проверятвайте за грешки!

5. Авторите да спрат да пристискат хората да им пишат коментари по фиковете! Това си е чиста проба подстрекаване към флууд! Ако някой има да казва нещо по някой фик, ще го направи (особено сега, когато вдигнахме ветото!). Ма вие какво очаквате много ви се моля??? Десет страници с постове "мнооо яко", "искам още", "мноооо ма кефи" и тн. А няма ли да се зарадвате повече на по - малко коментари, но по - смислени?

6.ФФ, които не са на глави, а са като разказчета, т.е. в един пост, не се нуждаят от отделна тема с коментари, а се коментират направо в същата.

сигурно ще има още някоя и друга точка, уведомявайте се редовно за ъпдейти!

Винаги можете да ми драснете лично, ако имате въпроси или предложения! Wink

Последната промяна е направена от ~EL~ на Съб Дек 12, 2009 8:07 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Сря Дек 16, 2009 12:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

и аз имам нещо да кажа. дразните модераторката ми. не дразнете модераторката ми.

тъй като не пиша в лафчето и като цяло рядко пиша във флъд топиците, няма да се мешам в решението на ел за съдбата на лафчето, обаче искам да е ясно, че това лафче в началото не бе замислено с цел място където вие да си организирате срещи за кино. в потребителската зона, а не опасната свободна зона, която тъй не харесвате, има достатъчно теми за срещи. пишете, организирайте се, ако искате на кино ходете, ако искате просто се съберете и се гледайте умно.
тази зона е за фикове и дуели. евентуално и за други творчески роу плей игри, свързани с хари потър, ако някой, разбира се, има желанието да измисли такава.
лафчето, в началото беше направено с идеята за дискусионна, понеже имаше ограничен брой и съдържание на коментарите по фиковете.
след като сега ограниченията са премахнати, моля и двете страни да погледнат обективно на въпроса и да намерят някакво компромисно решение, което да удовлетворява всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2011 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Събрала съм всички разкази от първата част на Турнира в тази тема. Останалите теми по тоя въпрос, било то за коментари, с анкети за гласуване и тн, остават още около седмица, с надеждата, че съвестни потребители ще проверят дали някъде не съм пропуснала или объркала нещо. След това трия темите и каквото било, било!

Изключително много благодаря за изключителната помощ на Фелина!!! Very Happy

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov